Skocz do zawartości


[1.12.X] [NP] [SV] MC-MCPC.PL ·> {§} Survival + Minigry i nie tylko {§}


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#81 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 23 October 2017 - 05:55

Skargi na administracje składamy na forum lub discordzie.


Jakby ci to delikatnie powiedzieć? Zaproszenie na dsa jest nieaktywne, tam gdzie generujesz link jest taki fajny kwadracik który jak naciśniesz to link nie wygaśnie, polecam
  • Patrisful lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#82 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 23 October 2017 - 16:01

Jakby ci to delikatnie powiedzieć? Zaproszenie na dsa jest nieaktywne, tam gdzie generujesz link jest taki fajny kwadracik który jak naciśniesz to link nie wygaśnie, polecam



Nowe zaproszenie na discorda:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#83 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 27 October 2017 - 15:15

Wystartował event z okazji Halloween:
Trwa on do 5 listopada, wszelkie informacje pod komendą /halloween

#84 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 27 October 2017 - 16:12

Prezentacja... Co tu dużo mówić, zbyt skromna i nieestetyczna. I nie wiem czemu mówi o SkyBlocku, bo ja grałem na Survivalu z cuboidami.

Sam serwer natomiast nienajgorszy.

Na początku wszyscy użytkownicy 1.12.2 się rozczarują, gdyż mimo dumnego "1.12.x" serwer nie obsługuje najnowszego 1.12.2.

Potem spawn, niestety nieczytelny (tylko w nocy, w dzień jest okej). Regulamin z trudem znalazłem, a i tak jest dość biedny. Wymieniarki oczywiście niezabezpieczone. Gracz lognie, adminów nie ma i tyle z wymiany. Aha, pozdrowienia dla sponsora Dramowskiego.

Dobra, jadym dalej.

Losowe TP jest fajne, mapa standard - lipa, chat jak i pomoc z trudem dają się rozczytać, chociaż już z /cub i menu jest lepiej. Myślę, że pomogłaby zmiana kolorystyki i zredukowanie wszędzie wpychających się informacji o pay2playwin. Mamy też jakże fajną głupotę w postaci dropu do kupienia - rili? .   _   .

Napisy nad hotbarem wyświetlają się... Cały czas. Tak. Pay2win będzie wam mrygać pod oczami dopóki nie opuścicie serwera, nie wyjdziecie spokoju, nie wyłączycie monitora i te pe i te de.

 

Podsumowując - jeżeli masz <=13 lat i zaburzone poczucie estetyczne to serwerek polecam.

Pozostałym osobom proponuję grać dalej u liptonka albo szukać alternatywy (do czego zachęcam).


  • benio1394 i HelloDoggo lubią to

#85 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 30 October 2017 - 22:47

@Up
Dziękuję za opinie.


* Po przerwie technicznej:

- dodaliśmy lepszy system AntiCheat,
- dodano /Trails dla VIP,
- poprawiono drobne błędy.

#86 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 31 October 2017 - 06:14

Server nadal jest niezaktualizowany i pozostaje na wersjii 1.12.1 i nie da się wejść na 1.12.2


4.png


#87 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 04 November 2017 - 13:32

Server nadal jest niezaktualizowany i pozostaje na wersjii 1.12.1 i nie da się wejść na 1.12.2

 

Przepraszam, że musiałeś tak długo czekać, serwer został zaktualizowany do wersji 1.12.2.



#88 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 05 November 2017 - 18:02

​Aktualizacja:

​-> Doszło kilka nowych, autorskich pluginów, sprawdź! :D​,

-> Poprawiono kilka błędów,

-> Dodano nowe mapy SurvivalGames.



#89 KACARE

KACARE

    I successfully bedazzled my face!

  • Użytkownik+
  • 375 postów
  • KACARE #8671
  • KACARKE

Napisano 05 November 2017 - 22:09

Patrząc na samą reklamę można łatwo wywnioskować, że ten serwer to jedno wielkie _____. 


Xv4e8iy.gif


#90 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 05 November 2017 - 22:58

Patrząc na samą reklamę można łatwo wywnioskować, że ten serwer to jedno wielkie _____. 

Złoto. Jestem pewien, że chciał napisać "złoto". Nie ma innej opcji.


  • KACARE i deaphuz lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#91 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 06 November 2017 - 13:27

@up

Dokładnie tak!



#92 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 17 November 2017 - 20:12

Wg. mnie prezentacja dosyć brzydka ale nie aż tak bardzo. Ujdzie. Krótko i na temat

 

A jak moje wrażenia po krótkim pobycie na serwerze?

 

Gra na serwerze bardzo przyjemna. Dużo aktywnych graczy i miła atmosfera. Przeszkadzają oczywiście randomowi ludzie z rangą youtuber którzy ciągle wyklinają oraz te cholerne aukcje na pół ekranu. Po 5 minutach musiałem ustawić czat na najmniejszy. Ah, zapomniałbym - czytając czat nachodzi mnie ogromna ochota zwyczajnie go wyłączyć - ortografia niektórych graczy wręcz powala.

 

Spawn bardzo mi się spodobał, inny od tych które zazwyczaj się spotyka. Fajny pomysł i wykonanie.

 

"prośby o gm będą karane" - słowa jednego z budowniczych+. Karacie osobę która o coś prosi zamiast wytłumaczyć dlaczego nie spełnicie tej prośby. 

 

Rozgrywka sama w sobie = LAGI. Ogromne i okrutne lagi. Jeden blok musiałem niszczyć trzy razy żeby faktycznie go zniszczyć. Porażka.

 

Myślę że jeszcze wejdę na ten serwer :)  (to chyba 2gi serwer na jaki bym wszedł od roku i pierwszy na którym faktycznie się pojawiłem) Dlaczego? Pomijając dzieci, chat i lagi - jest to serwer na którym da się spokojnie grać.  Dodatkowo, jeśli technicy załatwiliby sprawę lagów - serwer zyskałby ogromnego plusa i pewnie o wiele więcej osób by tam zostawało na dłużej. 


Użytkownik needpvp edytował ten post 17 November 2017 - 20:17

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#93 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 17 November 2017 - 22:23

@Up dziękuję za dobrą opinię.

Postaramy się w najbliższym czasie wyeliminować lagi.
Co do ortografii niektórych graczy, cóż, niewiele możemy na to poradzić. Postaramy się również zmienić wygląd wiadomości aukcji.

Pozdrawiam.
  • pusiaczkowy lubi to

#94 pusiaczkowy

pusiaczkowy

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • pusiaczkowy

Napisano 09 December 2017 - 11:00

No fajnie sie grało ok. 3 miesiące ale no cóż... może gdyby reszta administracji była ogarnięta i nie byli traktowani jak Aniołki... takim przykładem jest moderator marcidiegreen. Jakiś 10 latek w adm !?! Może i ma 12 lat ale jest jak 10 latek. W dodatku dostał awans i bawil się swoimi permisjami. Nie będę oceniać tego bo większość administracji byla toksyczna. Nie polecam zgłaszać się na rekrutację chyba ze chcecie mieć zepsute życie. Miłego dnia.

4.png


#95 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 16 December 2017 - 18:59

Właściciel po raz kolejny reklamuje się na moim serwerze, jesteś po prostu żałosnym typem...


Daj diamencika <3

4.png


#96 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 16 December 2017 - 22:30

Właściciel po raz kolejny reklamuje się na moim serwerze, jesteś po prostu żałosnym typem...


Słucham? Ja się nigdzie nie reklamuję, a już napewno nie na twoim niestabilnym serwerze.

#97 MarciDieGreen

MarciDieGreen

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 106 postów

Napisano 19 December 2017 - 13:27

Serwer genialny, bardzo dobrze się na nim gra  :) 

Miła administracja

Fajni gracze, a co najważniejsze panuje miła atmosfera czego nie ma na większości serwerach



#98 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 19 December 2017 - 14:13

takim przykładem jest moderator marcidiegreen.

 

Serwer genialny, bardzo dobrze się na nim gra  :) 

Miła administracja

Fajni gracze, a co najważniejsze panuje miła atmosfera czego nie ma na większości serwerach

 

Sami oceńcie. Można bronić niektóre serwery ale tego się po prostu nie da.


  • Hevbis lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#99 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 19 December 2017 - 18:21

Serwer genialny, bardzo dobrze się na nim gra  :) 

Miła administracja

Fajni gracze, a co najważniejsze panuje miła atmosfera czego nie ma na większości serwerach

Nie ma to jak słodzić serwerowi, którego jest się moderatorem. Jak traktować taki syf na poważnie xD


  • Egzequtor, Somka i Phgo lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#100 Remiqius

Remiqius

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 27 December 2017 - 20:21

Spawn na statku- genialny, ponieważ jest to alternatywa dla budowniczych, którzy nie do końca mają smykałkę do budowania większych spawnów a daje on serwerowi swoją wyjątkowość.
Ukryte skrzynki - Rewelacja. Na starcie serwer nie pozostawia nas samemu sobie i proponuje szukać skrzynek m in. na statku, czyli przyjemne z pożytecznym. Rzeczy w skrzynkach są satysfakcjonujące - w postaci dość bogatych itemow ale w małej ilości - (Coś jak skrzyneczki w kopalniach) Po znalezieniu 4 skrzynki, gracz zostaje wciągnięty w spiralę poszukiwacza i zaczyna eksplorować mapę. Grałem zbyt krótko, by opisać wszystkie funkcjonalne rzeczy na serwerze ale jak na start to jest wart polecenia. :D


Użytkownik Remiqius edytował ten post 27 December 2017 - 20:24