Skocz do zawartości


[1.12.X] [NP] [SV] MC-MCPC.PL ·> {§} Survival + Minigry i nie tylko {§}


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#21 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 02 September 2017 - 14:15

Wy się nie znacie to jest jeden z najlepszych serwerow. Hejtujecie a sami lepszego byscie nie zrobili.

Konto zrobione chwilę przed dodaniem posta. Po napisaniu go, nie wbił już ani razu na to forum. Hmm... Coś podejrzanego!

 

 

Polecam bardzo ten serwer. Na początku gdy serwer dopiero wystartował wydawało mi się że jest nudny ale z czasem gdy wszystko zostało dodane i graczy zostało przbywać pomyślałem że serwer ma przyszłość więc zaczołem Grać . Gdy serwer sie juz do pełni rozwinoł codziennie było po 30 graczy może i więcej. Były codziennie eventy do tej pory więc bardzo Polecam serwer :D Nikt by nie zrobił lepszego od tego serwera bo Ozelot nasz właściciel Jest najlepszy i się na tym zna :)

 

 

 

Pozdro Rawr !

Kolejne konto, które zostało założone chwilę przed napisaniem posta! O dziwo po dodaniu, nie widać go było ani razu na forum.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 02 September 2017 - 15:33

Wydaje mi się, że to są gracze (i administracja) mojego serwera, którym serwer się podoba. Nie dziwię się, że tego nie rozumiesz, ponieważ twój "CHEERCRAFT" tylu graczy nigdy nie widział, co mój serwer po północy.



#23 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 02 September 2017 - 16:14

Wydaje mi się, że to są gracze (i administracja) mojego serwera, którym serwer się podoba. Nie dziwię się, że tego nie rozumiesz, ponieważ twój "CHEERCRAFT" tylu graczy nigdy nie widział, co mój serwer po północy.

Pisząc tak na pewno nie zachęcisz do siebie wielu graczy. Poza tym na prawdę gracze na tym serwerze wyrażają, aż takie poparcie i są nim tak zachwyceni, że muszą specjalnie założyć konto na forum z reklamą i wyrazić swoją aprobatę? Czy to nie są czasem Twoje konta?

 

Chujku Ty mój mały wy********j do mamusi :)

Ten post pokazał poziom tego serwera. Po prostu dno. :D


Użytkownik MrSpoks edytował ten post 02 September 2017 - 16:24

  • Serpico, benio1394 i Hevbis lubią to

#24 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 02 September 2017 - 17:08

@up to mogą być gracze którzy naszemu przyjacielowi postanowili się podlizać. Ewentualnie powiedział im by zachwalali jego serwerek

#25 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 02 September 2017 - 18:00


Ten post pokazał poziom tego serwera. Po prostu dno

Ja przynajmniej nie robię serwera EasyHC na wersji sprzed 4 lat i umiem się w przeciwieństwie do Ciebie MrSpoks, zająć serwerem oraz zadbać, żeby cały czas było 15-30 graczy. Piszesz to pewnie tylko dla tego, ponieważ zazdrościsz. Twój "cheercraft" stoi pusty a ty nie umiesz z tym nic zrobić. Żal mi Cię, narzekasz na mój serwer, który ma przynajmniej graczy, którzy są na dobre i na złe, a sam żadnego gracza nie masz.


Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 02 September 2017 - 18:01


#26 Rawr !

Rawr !

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 02 September 2017 - 18:01

Sory bardzo ale wkurzyło mnie troche, że ktoś miał namyśli, że Ozelot ma Multi więc Powiedziałem co myślałem sory bardzo serwer Jest fajny więc nie jest na poziomie dna jak jesteś taki dobry to czm na twoim serwerze tak dużo jest graczy ?



#27 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 02 September 2017 - 18:09

@up i up2 widać, że ktoś tu chyba zakrztusił się sukcesem. Coś mi się zdaje, że prędzej czy później będzie się trzeba nauczyć pokory. Czy waszymi jedynymi argumentami jest jedynie liczba graczy? Bo nie chcę was smucić ale i mcpc i cheercraft reprezentują ten sam niski poziom.

(Ale i tak wyższy od poziomu emocjonalnego rawra :P )

Użytkownik benio1394 edytował ten post 02 September 2017 - 18:10

  • Serpico lubi to

#28 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 02 September 2017 - 18:40

Powiem szczerze, że się zaśmiałem! :D

 

Ja przynajmniej nie robię serwera EasyHC na wersji sprzed 4 lat

Na CheerCraft chodzi o to, że gracze mają sami wybór wybrać wersję i typ serwera, a wersja 1.7.2 jest, bo trzeba od czegoś zacząć.

 

umiem się w przeciwieństwie do Ciebie MrSpoks, zająć serwerem oraz zadbać, żeby cały czas było 15-30 graczy

Jeśli mówisz już o tych graczach, to tak jak Ci odpisałem w mojej prezentacji - dzisiaj startujemy z poważniejszą reklamą, żeby zachęcić do nas jakąś ilość graczy.

 

Piszesz to pewnie tylko dla tego, ponieważ zazdrościsz.

Oczywiście, zazdroszczę! Tylko, że nawet te 30 aktywnych graczy to nie jest sukces, a przynajmniej nie jest to cel, który ja chcę osiągnąć ze swoim serwerem.

 

Twój "cheercraft" stoi pusty a ty nie umiesz z tym nic zrobić.

Nie umiem nic zrobić. :D Tak jak mówiłem, dzisiaj lecimy z poważniejszą reklamą.

 

Żal mi Cię, narzekasz na mój serwer, który ma przynajmniej graczy, którzy są na dobre i na złe, a sam żadnego gracza nie masz.

Czy gdzieś zacząłem narzekać na Twój serwer? Zwróciłem Ci tylko uwagę, że albo piszesz z własnych kont, żeby zwrócić na siebie uwagę, albo zmuszasz/zachęcasz do tego graczy tam grających.



#29 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 02 September 2017 - 18:52

Nic nie zmuszam. Nie wierzysz, wejdź na serwer i zapytaj graczy, czy im się podoba. Multikont nie robię, administrator do tego uprawniony może w każdej chwili sprawdzić moje IP. Co do twojego serwera, nie będę tu już się wypowiadał, ponieważ to nie jest wątek do tego. Będę ci zaśmiecał twoją prezentację, tak jak ty mi teraz moją.



#30 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 02 September 2017 - 18:56

Nic nie zmuszam. Nie wierzysz, wejdź na serwer i zapytaj graczy, czy im się podoba. Multikont nie robię, administrator do tego uprawniony może w każdej chwili sprawdzić moje IP. Co do twojego serwera, nie będę tu już się wypowiadał, ponieważ to nie jest wątek do tego. Będę ci zaśmiecał twoją prezentację, tak jak ty mi teraz moją.

Groźby są karalne! :D Nie no, proszę! Zaśmiecaj jak masz taki kaprys. 



#31 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 02 September 2017 - 21:21

===> UPDATE <===

+ Dodano nowego, autorskiego TxT na serwer! Nowym graczom, on zainstaluje się automatycznie (chyba, że ma wyłączone tekstury serwerowe). Oprócz tego, można go zainstalować komendą /txt oraz używając tabliczki na spawnie. Można także zainstalować go samemu (na YouTube jest link do dl)

#32 Error_303

Error_303

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Error_303

Napisano 10 September 2017 - 22:14

Prezentacja całkiem ciekawa i widać że jest to robione rozsądnie. 

Jednak po komentarzach oraz informacjach zawartych w temacie można 

stwierdzić , że serwer jest tworzony przez osoby bez większego doświadczenia. 

Spawn wygląda naprawdę amatorsko i nie wyróżnia się praktycznie niczym od innych serwerów tego typu. 

 

Przez te "superkoxy" wydaję mi się , że jest to delikatne "pay 2 win"

mogę być jednak w błędzie jeżeli jestem jednak w błędzie proszę o poprawienie mojej wypowiedzi. 

 

Pozdrawiam i serdecznie polecam graczom , gustującym w serwerach starego typy.  :skeleton:



#33 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 10 September 2017 - 22:45

Dziękuję za miłą opinię, postaramy się rozwinąć serwer na lepsze.
Dodam także, że wkrótce wystartuje nowy tryb.

Pozdrawiam.

#34 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 11 September 2017 - 16:00

Też uważam, że te superkoxy i bronie są bez sensu, to akurat racja ;P

ale mam nadzieję, że po tej 3 miesięcznej edycji, na następnej pojawi się coś ciekawszego < xD



#35 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 11 September 2017 - 20:02

Tak,
Prawie wszystko ma zostać zmienione. W szczególności bronie itp. Jak już gracze zauważyli, pojawiła się bonusowa tabliczka. Za tydzień (nie cały) bierzemy się do roboty.

Pozdrawiam.

#36 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 16 September 2017 - 22:18

@Ref

Nowa prezentacja.
Masa nowości na serwerze.
SkyBlock otwarty.

#37 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 17 September 2017 - 00:15

Zaproszenie na Discorda wygasło.

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#38 Patrisful

Patrisful

    Technologiczny Znawca

  • Użytkownik+
  • 222 postów
  • Patrisful

Napisano 17 September 2017 - 14:20

Serwer nie jest zły. Boli tylko brak strony www. 6/10.



#39 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 17 September 2017 - 20:26

Serwer nie jest zły. Boli tylko brak strony www. 6/10.


Dziękuję za pozytywną opinię. Postaramy się zaopatrzeć w stronę.

#40 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 22 September 2017 - 14:14

Mały update!
​Dodano MiniGrę SkyWars, naprawiono błędy.


>Używanie Comic Sans na serio

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"