Skocz do zawartości


[1.12.X] [NP] [SV] MC-MCPC.PL ·> {§} Survival + Minigry i nie tylko {§}


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 02 August 2017 - 16:07

s10vmr.jpg
Discord:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Strona WWW: (trwają prace końcowe)

Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 18 February 2018 - 00:20

  • MarciDieGreen i NoobLenny lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 02 August 2017 - 18:25

Odnoszę wrażenie że powstała już jedna prezentacja o tym jakże <kaszlu> wybitnym i pięknym serwerze.
  • Maciogaming lubi to

#3 PolskiKot

PolskiKot

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • polskikot

Napisano 03 August 2017 - 20:10

https://craftportal....rwer-minecraft/



#4 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 11 August 2017 - 18:35

Mały update!

​Dodano MiniGrę SkyWars, naprawiono błędy.



#5 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 15 August 2017 - 21:40

Kiedyś za nim nie przepadałem, ale po obecnym zmianach bardzo przypadł mi do gustu.

 

Serwer bardzo szybko się rozwija i w godzinach szczytu na serwerze gra po 25 osób. Nie jest to kolejny nudny serwer "pseudospecjalistów", którzy nic nigdy nieosiągneli, na którym gra polega tylko i wyłącznie na wiecznym życiu w kopalni i budowaniu. Na serwerze zawsze coś się dzieje i ma swój klimat (dużo dodatków itp) pamiętajmy, że minecraft idzie do przodu;) Odpalić serwer minecraft i wgrać authme potrafi każdy, jeszcze pisząc, że to najlepszy survival w Polsce)

 

[XDDDD]

Zanim shejtujecie,pomyślcie czy wy kiedyś cokolwiek  zrobiliście. Trzeba docenić pracę człowieka;))))))))

 

Poza tym serwer nie jest kolejnym, który upada po 2 miesiącach, opłaca się na nim grać

 

Poleeecamm



#6 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 15 August 2017 - 21:45

Bardzo dziękuję za miłą opinię.

Wkrótce na serwer zostanie dodana nowa minigra (niespodzianka) oraz nowe areny SkyWars. Przewidywane są również inne nowości, lecz nie wszystko jest pewne. O nowościach wszyscy zostaną powiadomieni.

Pozdrawiam.

#7 Vebros

Vebros

    Gracz Retro

  • Użytkownik+
  • 119 postów
  • Vebros#8474
  • _Vebros_

Napisano 16 August 2017 - 08:37

Serwer taki sobie - niczym się nie wyróżnia. A spawn wygląda jak działka jakiegoś 11-latka. 


  • MatiCraftPOLSKA lubi to

#8 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 16 August 2017 - 10:03

Serwer taki sobie - niczym się nie wyróżnia. A spawn wygląda jak działka jakiegoś 11-latka.


Jeśli się niczym nie wyróżnia, znajdź proszę drugi taki sam serwer.

Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 18 February 2018 - 00:22


#9 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 30 August 2017 - 21:05

---> ¤ Niewielki Update! ¤ <---
* Dodano nowe mapy SkyWars
* Naprawiono błędy
* Dodano możliwość zmiany skina za 30 xp (dotychczas było to darmowe)
* Dodano system kitów w GUI (/kit)
* Dodano system koni (/kon) w fazie Beta
* Dodano odtwarzacz muzyki (niewiele serwerów to posiada) /mp3
* I inne.

#10 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 30 August 2017 - 21:13

> To nie easyhc
> Koxy


  • Zioomkox lubi to

#11 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 30 August 2017 - 21:25

> To nie easyhc
> Koxy



> Koxy (zapewne chodzi ci o te SuperKoxy) są, ponieważ tworząc nowe bronie, postanowiłem nieco udoskonalić system pvp. Nie wiem jak ty, lecz nie widzę w tym nic złego.

Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 18 February 2018 - 00:22


#12 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 30 August 2017 - 21:29

> To chyba dobrze, że nie tworzę kolejnego, śmieciowego EasyHC,
> Koxy (zapewne chodzi ci o te SuperKoxy) są, ponieważ tworząc nowe bronie, postanowiłem nieco udoskonalić system pvp. Nie wiem jak ty, lecz nie widzę w tym nic złego.

Nawiązanie do stereotypów i obrazu typowej "klepy"
@edit Na serwerze jest typowe p2w i to w chorej skali. 


Użytkownik fullfun edytował ten post 30 August 2017 - 21:32


#13 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 30 August 2017 - 22:03

Nie będę pisał tego samego pierdyliard razy...

To, że serwer posiada ItemShopa, nie oznacza, że już od razu p2w. PayToWin - płać aby zwyciężyć. U mnie "płacenie" nie jest obowiązkowe, gracze, którzy nie wydadzą na serwer ani grosza, nie oznacza, że są gorsi (z moich obserwacji nawet
jest na odwrót, ponieważ Ci, co nie wydają
pieniędzy na serwer, są zazwyczaj "bogatsi" od tych, którzy wydają). Rozgrywka jest zbilansowana. Nie ma takiego czegoś, że za jakieś 10 zł można sobie kupić nie wiem jakie permisje. Przepraszam, ale pieniążki z nieba nie lecą a opłacenie serwera przy czym zapewnienie graczom stabilnej rozgrywki trochę kosztuje.

Nawiązanie do stereotypów i obrazu typowej "klepy"

Może i w pewnym stopniu takie coś jest ale, znajdź mi przynajmniej z 5 Polskich serwerów, na najnowszej sersji, gdzie tak nie jest. Tworząc serwer, pomyślałem o wszystkich "typach" graczy. Np. Ktoś, kto lubi budować, może sobie kupić teren i budować na nim, co tylko zechce, ktoś, kto woli się (tutaj Ciebie zacytuję) "klepać" - znajdzie nowe, ciekawe uzbrojenie oraz zapewne wielu rywali do walki. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

A morał z tego taki, że gdy odwiedzisz serwer tylko na pare sekund lub gdy nawet nie ruszysz du*y, żeby wejść, nie przekonasz się o jego wszystkich urokach. Do tego, graczy według mnie, mało nie jest, do tego żaden gracz się nie skarży tak jak ty, że "p2w!!!!!11!!1!!!", więc najwidoczniej, serwer im się podoba.
Proszę, zastanów się przed napisaniem kolejnej "krytyki", czy warto.

Pozdrawiam

P.S.: Zacznę po prostu ignorować te dziecinne posty.

Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 30 August 2017 - 22:17


#14 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 30 August 2017 - 22:10

Myślę, że ten człowiek jest po prostu przekonany o swojej nieomylności. Niech więc sobie zostawi taki serwer jaki ma jego problem, że trzyma on poziom gruntu.

#15 Orange

Orange

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • OrangeCat

Napisano 30 August 2017 - 22:45

Wy się nie znacie to jest jeden z najlepszych serwerow. Hejtujecie a sami lepszego byscie nie zrobili.

#16 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 30 August 2017 - 22:54

Wy się nie znacie to jest jeden z najlepszych serwerow. Hejtujecie a sami lepszego byscie nie zrobili.


Skąd ty tu się wogóle urwałeś, zarejestrowałeś się przed chwilą. Nie znasz chyba też znaczenia słowa hejt. Polecam sobie wygooglować i wyniki zestawić z pojęciem krytyki. Argument co do lepszego jest natomiast tak absurdalny, że szkoda gadać. Czy jeżeli coś ci nie smakuje to kucharz ma ci powiedzieć zrób se lepsze? Bardzo sensowna reroryka (pewnie nawet nie rozumiesz tego słowa). Więc polecam ci, podrośnij i wtedy zabieraj się za pisanie postów na forach bo narazie nie dorosłeś do tego.

PS twoja wypowiedź jest typowym hejtem. Trąci hipokryzją

#17 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 31 August 2017 - 13:44

Bieno czekam aż zrobisz serwer ze stabilną rozgrywką, domeną, discordem. Na twoim serwerze musisz osiągnąć 40 osób, tyle ile zagościło nieraz na MCPC, no i oczywiście wytrwaj co najmniej 2 miesiące z serwerem, czekam :-)

 

Ja rozumiem, że jesteś pewnie zwolennikiem tych czystych survivali, ale prawda jest taka, że takowe zazwyczaj zwyczajnie upadają z powodu nudów, teraz na 1.12 jest moda na te serwery jak na 1.7 na te EasyHardcore'y. Z tego co widzę, to większość serwerów Survival oprócz fcrafta i ancapa stoją puste, a widać jedynie puste pochwały pseudospecjalistów na forum za niezrobienie EasyHardcore'a. Ozelot zrobił coś oryginalnego, wedle własnego pomysłu i widać, że zrobił to dobrze o czym świadczy 20-30 osób online na serwerze. Serwer nie nudzi się tak szybko, jest na miesiące grania.

 

A co do jakiś usług do zakupu w itemshopie. Serwer nie wymaga kupna jakiś specjalnych broni za SMS czy czegoś podobnego. Wszystkie bronie dostępne są za $ zdobyte w grze, a jedynie VIP'y itp. można kupić aby ułatwić sobie nieco rozgrywkę, albo wspomóc serwer z sympatii. Serwer nie jest organizacją dobroczynną i admin nie będzie dokładał się co miesiąc z własnych pieniędzy. A pieniądze, które przynoszą korzyść z VIP'ów są raczej dokładane do dalszego rozwoju trybów, jakiegoś lobby itp

 

Widać, że nigdy nie mieliście żadnego serwera ani nic,a  udajecie specjalistów 

Tak jak wspomniałem bieno, zrób coś własnego, to my zobaczymy jak ci wyjdzie. Chociaż znając ciebie, to raczej długo z serwerem niepociągniesz ;s


Użytkownik arekch72 edytował ten post 31 August 2017 - 13:47


#18 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 31 August 2017 - 14:45

I kolejny mądrala który twierdzi, że jak nie zrobisz lepszego serwera to nie możesz mówić, że ci się nie podoba, brawo, więcej takich inteligentnych ludzi nam trzeba. Idąc tym tokiem rozumowania zdobądź więcej lajków pod postami bo masz ich zbyt mało by mnie w jakikolwiek sposób oskarżać. Za wysokie progi jak na twoje nogi :) I odnosząc się do twojego ostatniego zdanie totalnie mnie nie znasz więc zastanów się zanim cokolwiek napiszesz. I mam prawo uważać, że ten serwer jest niezbalansowany, spawn jest ochydny a zarówno jego gracze jak i administracja mają max 15 lat.
  • Serpico lubi to

#19 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 31 August 2017 - 15:39

I kolejny mądrala który twierdzi, że jak nie zrobisz lepszego serwera to nie możesz mówić, że ci się nie podoba, brawo, więcej takich inteligentnych ludzi nam trzeba. Idąc tym tokiem rozumowania zdobądź więcej lajków pod postami bo masz ich zbyt mało by mnie w jakikolwiek sposób oskarżać. Za wysokie progi jak na twoje nogi :) I odnosząc się do twojego ostatniego zdanie totalnie mnie nie znasz więc zastanów się zanim cokolwiek napiszesz. I mam prawo uważać, że ten serwer jest niezbalansowany, spawn jest ochydny a zarówno jego gracze jak i administracja mają max 15 lat.

 

Myślałem, że to już wyjaśniona sprawa ale...

 

Nikt Ci nie mówi, że nie możesz wyrażać swojego zdania, ale to raczej nie jest miłe, gdy wymagasz od kogoś więcej, a sam nic nie potrafisz (sory, ale tak to wygląda). Like pod postami praktycznie nic nie dają, więc nie masz co "krytykować". O administracji nic nie wiesz, więc się nie wypowiadaj. A nawet jeśli, to dla mnie wiek nie liczy się tak bardzo jak umiejętności oraz aktywność. Graczy nawet nie próbuj "krytykować" ponieważ mają ile mają lat, są starsi oraz młodsi, mi to nie przeszkadza, ważne, że są zadowoleni z gry i nie psują miłej atmosfery serwera. Co do spawnu, też nikt go nie "krytykuje" a nawet niektórzy uważają, że jest epicki i się z nimi zgadzam.

 

Graczom się serwer podoba, jeśli tobie nie pasuje, trudno, każdy woli co innego. Rozumiem, że takim ludziom, jak ty, wystarczy postawić zwykły serwer Vanilla, bez żadnego ItemShopu, z domeną i najlepiej jeszcze na maszynie dedykowanej. Tylko zastanów się, kto to opłaci. Napiszę wprost, nie podoba się, nie graj, ale nie pisz od razu, że same dzieci w administracji itp, ponieważ aby o się o tym przekonać, należy spędzić na serwerze przynajmniej 5 minut. Pograć trochę, porozmawiać z administratorami, wtedy dopiero zobaczysz uroki naszego serwera. Ale według Ciebie, po co to robić? Przecież lepiej wejść na CraftPortal.pl i tylko "krytykować" serwery, co nie jest sztuką. Sztuką jest samemu za przeproszeniem ruszyć du**ę i spróbować coś zrobić. A więc, zamiast krytykować Arekch72 spójrz najpierw na siebie.



#20 Rawr !

Rawr !

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 31 August 2017 - 16:05

Polecam bardzo ten serwer. Na początku gdy serwer dopiero wystartował wydawało mi się że jest nudny ale z czasem gdy wszystko zostało dodane i graczy zostało przbywać pomyślałem że serwer ma przyszłość więc zaczołem Grać . Gdy serwer sie juz do pełni rozwinoł codziennie było po 30 graczy może i więcej. Były codziennie eventy do tej pory więc bardzo Polecam serwer :D Nikt by nie zrobił lepszego od tego serwera bo Ozelot nasz właściciel Jest najlepszy i się na tym zna :)

 

 

 

Pozdro Rawr !