Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Avatar]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Posmoi

Posmoi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Posmoi

Napisano 30 July 2017 - 18:49

Siema, własnie stworzyłem mój pierwszy avatar :D Rysowałem go około 30 minut wiem dużo ale to 1 raz :C Jeżeli byście mogli to możecie powiedzieć co mógłbym poprawić? Z jakiego programu korzystać jeśli chodzi o rysowanie :D Na razie korzystałem z photoshopa bo robiłem tam miniaturki dla kolegi itd. więc postanowilem ze coś tam narysuje :D Z góry dziękuje. 

XoqByZY.jpg

@Edit

Sorki za te napisy "by dito" ale avatar dla kolegi i nie chce żeby ktoś podpier..  bo wiem ze są tacy :C


Użytkownik Posmoi edytował ten post 30 July 2017 - 18:50


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 30 July 2017 - 19:19

Bardzo fajny, w mniejszej skali na pewno nie będzie tak "raził w oczy". Proponuje tylko zmniejszyć ramkę bo wydaje się za gruba. Co do napisów to gdyby znalazł się jakiś napaleniec to na bank dałby sobie rade usunąć znaki wodne gdyż obrazek jest dosyć prosty jeśli chodzi o kolorki.


.Paffcio94-Siema.png

.


#3 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 30 July 2017 - 19:41

Jamalo by to penisem lepiej narysował.


#4 Posmoi

Posmoi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Posmoi

Napisano 30 July 2017 - 19:50

Bardzo fajny, w mniejszej skali na pewno nie będzie tak "raził w oczy". Proponuje tylko zmniejszyć ramkę bo wydaje się za gruba. Co do napisów to gdyby znalazł się jakiś napaleniec to na bank dałby sobie rade usunąć znaki wodne gdyż obrazek jest dosyć prosty jeśli chodzi o kolorki.

Dziekuje, ciesze się ze się komus podoba :D. Zawsze jakies utrudnienie :D


Jamalo by to penisem lepiej narysował.

Ciesze się :D


Użytkownik Posmoi edytował ten post 30 July 2017 - 19:51


#5 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 30 July 2017 - 20:39

 

Sorki za te napisy "by dito" ale avatar dla kolegi i nie chce żeby ktoś podpier..  bo wiem ze są tacy :C

Wiesz, że jak kolega ustawi to jako avatar bez tych napisów, to i tak ktoś może mu to podpier..?

@topic

Pytasz, co można poprawić? Oczy. Wydaje mi się, że lepiej wyglądałyby, gdyby były w większej odległości od ust.



#6 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 31 July 2017 - 07:39

Po co tyle znaków wodnych. Postaw podpis i tyle. Czy widziałeś by jacyś sławniejśi ytberzy mieli takie znaki wodne? Podpis to co innego ofc.

9eeff5b4f0c6f38c.png


#7 Лукаш

Лукаш

    EsseK

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • LoxiXD

Napisano 31 July 2017 - 08:39

Ładny, ale ta grzywka za duża i malo szczegółów.

B6MXVSV.png


#8 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 31 July 2017 - 19:43

Takie tam, 7/10



#9 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 02 August 2017 - 12:12

Ogromny plus za sam zamysł, pokusze się o stwierdzenie ,że sama praca jest dosyć nietypowa.
Poziom twojego rysowania moze nie jest za wysoki ale pracuj na tym stylem, ucz się cieniowanie i dodawaj coraz więcej szczegółów.

Ogólna ocena 6/10 na zachętę