Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Pomocnik][Moderator][Administrator] Reed0m

Pomocnik Moderator Administrator

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Reedom3

Reedom3

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 21 July 2017 - 10:19

Witam, chciałbym ubiegać się o rangę pomocnika, moderatora lub admina.

Oferuję pracę na serwerze do 6 godzin.

Oczekuję miłej atmosfery oraz  dobrej współpracy.

O mnie:

Mam na imię Piotr, mój wiek to 16 lat, w listopadzie 17,

Doświadczenie:Jeżeli chodzi o samego minecrafta, to spędziłem z tą grą jakieś 6 lat swojego życia. Jeśli chodzi o doświadczenie z samym byciem "kimś" na serwerach to miałem kiedyś przyjemność pomagać, a nawet prowadzić mniejsze lub średnie serwery. Do swojego największego, moim zdaniem, osiągnięcia zaliczam bycie helperem na MC4U oraz KidModem na MC-PL.

Wykształcenie: Aktualnie studiuję książki o językach programowania takich jak Java oraz C++

Języki: Gdyby było to potrzebne to posługuję się w stopniu zaawansowanym językiem angielskim, w stopniu podstawowym językiem niemieckim oraz rosyjskim.

Szkolenia: Przeszedłem 4 kursy pracy grupowej, otrzymując dyplom. Było to potrzebne w konkursie wojewódzkim

Zainteresowania: Moim głównym hobby są gry komputerowe. Uwielbiam także gotować. Do mojego ulubionego gatunku muzycznego należy metal/punk

Kontakt: 

SKYPE: gehenna16

E-MAIL: [email protected]

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pomocnik, Moderator, Administrator