Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Moja pierwsza grafika

Grafika Minecraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Posmoi

Posmoi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Posmoi

Napisano 14 July 2017 - 21:38

Cześć, dzisiaj stworzyłem swoją pierwszą grafike. Prosiłbym o jakieś podpowiedzi, ocenki :D Z góry dzięki

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Przepraszam ale nie moglem wstawic zalącznika bo pisze na telefonie :/
  • fullfun lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Patrisful

Patrisful

    Technologiczny Znawca

  • Użytkownik+
  • 222 postów
  • Patrisful

Napisano 14 July 2017 - 21:40

6/10 na zachętę.

W jakim programie robione? :P



#3 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 14 July 2017 - 21:44

6/10 na zachętę.

W jakim programie robione? :P

 

Mine Imator

 

Ten program nic wspaniałego ci nie wypluje.

 

3/10


e

 

 


#4 Posmoi

Posmoi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Posmoi

Napisano 14 July 2017 - 21:47

A taki fajny program tylko do mc
Mine Imator :D szybkie proste ładne animacje :D no i grafike można

Mine Imator

Ten program nic wspaniałego ci nie wypluje.

3/10


Robiłem tam właśnie animacje ;D i zauważyłem że jest możliwość zdjęć i to był właśnie taki test :D Ale to nie znaczy że robilem byle jak bo naprawde sie starałem ale dopiero co poznałem program :(

#5 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 14 July 2017 - 21:52

> Mine Imator

> Ładne animacje

 

Wybierz jedno.


e

 

 


#6 Posmoi

Posmoi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Posmoi

Napisano 14 July 2017 - 21:55

> Mine Imator
> Ładne animacje

Wybierz jedno.


Sprawdz animacje na youtube. Mozna uzyskac ładne animacje :P

Użytkownik Posmoi edytował ten post 14 July 2017 - 21:58


#7 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 14 July 2017 - 21:57

Mogłeś dać chociaż zwykłą mape, bo na płaskiej generalnie wszystko wygląda słabo.


#8 Posmoi

Posmoi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Posmoi

Napisano 14 July 2017 - 21:59

Mogłeś dać chociaż zwykłą mape, bo na płaskiej generalnie wszystko wygląda słabo.


Masz racje ;/ Tak ogólnie to chciałem normalny ale wybrałem zły a nie chcialo mi sie generowac nowego bo uważałem ze całkiem ładnie mi to wyszlo i nie chcialem zaczynać od początku xD

Użytkownik Posmoi edytował ten post 14 July 2017 - 22:00


#9 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 14 July 2017 - 22:20

Nie przesadzajcie ludzie.. Ja wiem, że powinno się oceniać każdego tak samo, ale za każdym razem, jak ktoś prezentuje swoją pierwszą pracę, to oceniacie słabo bez żadnego sensownego argumentu, tylko "na zachętę, bo program słaby"



#10 Posmoi

Posmoi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Posmoi

Napisano 14 July 2017 - 22:34

Według mnie każdy program jest dobry :D jeżeli już mowicie ze cos jest słabsze to chociaż podajcie sensowny argument :) A nie piszecie bo jest darmowy. Sam wybiore program :) Wole żebyście pisali jakieś wskazówki jak MrKisiel :D

#11 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 14 July 2017 - 23:09

Witaj!
Jeśli jest to Twoja pierwsza praca i jesteś z niej zadowolony, to oznacza, ze jest ona świetna i jedyna w swoim rodzaju, jeśli jednak coś Ci w niej nie gra, to oznacza, że nie zasługuje na laury.
Pamiętaj, w kreowaniu trzeba kierować się swoimi odczuciami, doznaniami i potrzebami, a opinie innych to tylko słowa ;)
Tak więc zaczynajmy!

Przede wszystkim nie wiem czy możemy nazwać to grafiką, bardziej jest to animacja lub po prostu 1 klatka (jeśli tu się mylę to proszę o poprawkę)
Twoja praca wygląda dość schludnie, ale bądź co bądź, rację kolegom wyżej przyznać muszę, w tym programie nie wiele zdziałasz na dłuższą metę, ponieważ to co prezentujesz, to praktycznie granice możliwości tego programu. 
Ciekawy pomysł i inicjatywa, ale widać wiele niedoróbek, które można sprawnie i szybko poprawić, gdzie głównie w oczy rzuca się ten pusty świat.
Bardzo podoba mi się koncept, człowiek z przyjacielem na tle zachodzącego słońca (które mogłoby być jednak trochę wyżej).

 



#12 Posmoi

Posmoi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Posmoi

Napisano 14 July 2017 - 23:30

Witaj!
Jeśli jest to Twoja pierwsza praca i jesteś z niej zadowolony, to oznacza, ze jest ona świetna i jedyna w swoim rodzaju, jeśli jednak coś Ci w niej nie gra, to oznacza, że nie zasługuje na laury.
Pamiętaj, w kreowaniu trzeba kierować się swoimi odczuciami, doznaniami i potrzebami, a opinie innych to tylko słowa ;)
Tak więc zaczynajmy!

Przede wszystkim nie wiem czy możemy nazwać to grafiką, bardziej jest to animacja lub po prostu 1 klatka (jeśli tu się mylę to proszę o poprawkę)
Twoja praca wygląda dość schludnie, ale bądź co bądź, rację kolegom wyżej przyznać muszę, w tym programie nie wiele zdziałasz na dłuższą metę, ponieważ to co prezentujesz, to praktycznie granice możliwości tego programu.
Ciekawy pomysł i inicjatywa, ale widać wiele niedoróbek, które można sprawnie i szybko poprawić, gdzie głównie w oczy rzuca się ten pusty świat.
Bardzo podoba mi się koncept, człowiek z przyjacielem na tle zachodzącego słońca (które mogłoby być jednak trochę wyżej).


Dziękuje za opinie :D A jeżeli byś mógł to odpowiedz mi na pytanie. Co można stworzyć np. w takim blenderze czego nie można tutaj?

#13 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 14 July 2017 - 23:46

Moim zdaniem jest to głównie kwestia detali i jakości. W blenderze możesz się pokusić o nadanie jakiś wyimaginowanych tekstur oraz bloków.
Kiedyś się w to bawiłem, ale wiem, że inne programy dają o wiele więcej rozbudowanych lub ulepszonych możliwości, których nie ma ten program, a jeśli ma to w bardzo ubogiej wersji.


Użytkownik fullfun edytował ten post 14 July 2017 - 23:47


#14 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 15 July 2017 - 10:54

Moim zdaniem trochę za ciemne i za mało efektów specjalnych, ale że to pierwsza praca to dobre.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Grafika, Minecraft