Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuje osób na duży serwer

minecraftbudowniczy serwer hype4u zlecenie poszukuje budowniczy grafik szukam administracja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 RafixTheEmo

RafixTheEmo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • MatPylon

Napisano 13 July 2017 - 00:44

<p>

  • Zostanę:Budowniczym
  • Oferuję:Ogarnianie ladnego budowania moge tez pomoc konfigurowac pluginy
  • Oczekuję:Serwer na którym gra duża ilość osób
  • O mnie: Nazywam się Bartek mam 13 lat interesuje sie programowaniem w C++
  • Kontakt:pw, discord
  • Info: Nie uzywam polskich znakow i uzylem wzoru podania matifajny :)

Bartek, możemy się jakoś skontaktować? Mam na imię Rafał, jestem o 2 lata starszy od ciebie, tez zajmuje się budowaniem i chce stworzyć serwer na którym z kimś właśnie takim chciałbym pobudować. Masz może skype'a? Tu masz mój, dodaj mnie i możemy się jakoś zgadać
Skype: [email protected]
(Jest to również mój mail jeśli nie masz skypa)
Odpowiedz mi proszę na skype czy mail :)

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Crevsers

Crevsers

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Crevsers

Napisano 13 July 2017 - 10:46

Bartek, możemy się jakoś skontaktować? Mam na imię Rafał, jestem o 2 lata starszy od ciebie, tez zajmuje się budowaniem i chce stworzyć serwer na którym z kimś właśnie takim chciałbym pobudować. Masz może skype'a? Tu masz mój, dodaj mnie i możemy się jakoś zgadać
Skype: [email protected]
(Jest to również mój mail jeśli nie masz skypa)
Odpowiedz mi proszę na skype czy mail :)

 

Takie sprawy proszę ze sobą załatwiać na PW, ale mimo to dziękuje za bump tematu :)


  • Vasasin :) lubi to

#23 KochamAnie

KochamAnie

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 20 July 2017 - 12:49

Witam Administratora severa
Chciałbym dołączyć do waszej ekipy administratorów z takiego powodu by pomóc serwerowi i wspierać go w trudnych sytuacjach 
Mogę zostać nawet Pomocnikiem na ts czy Helperem żeby pomagać osobą które będą miały z czymś problem 
Na serwerze mógłbym pobudować bo umiem nie zbyt dobrze ale  jeśli bym miał coś zbudować ładnego i fajne to bym zbudował 
czy nawet zostać tym Helperem by sprawdzać graczy nawet na tym RPG  (też będą cheaterzy ) 

COŚ O MNIE :
Nick: KochamAnie
16 lat 
Mutacja
Ogarnięte mikro i słuchawki
Premka
ponad 6 letnia styczność z minecraftem 
Komendy Dałbym sobie tak z 7.5/10 Ale Popracowałbym na tym zeby się poprawić 
Nie jestem TOXIC 
Kulturalny 
Bardzo Pomocny Dla Innych Osób 

Prosze O Jedynie Pozytywnie rozpatrzenie tego podania oraz o szybką odpowiedz 
dziękuje I pozdrawiam <3 


  • Crevsers lubi to

#24 Crevsers

Crevsers

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Crevsers

Napisano 21 July 2017 - 16:54

Witam Administratora severa
Chciałbym dołączyć do waszej ekipy administratorów z takiego powodu by pomóc serwerowi i wspierać go w trudnych sytuacjach 
Mogę zostać nawet Pomocnikiem na ts czy Helperem żeby pomagać osobą które będą miały z czymś problem 
Na serwerze mógłbym pobudować bo umiem nie zbyt dobrze ale  jeśli bym miał coś zbudować ładnego i fajne to bym zbudował 
czy nawet zostać tym Helperem by sprawdzać graczy nawet na tym RPG  (też będą cheaterzy ) 

COŚ O MNIE :
Nick: KochamAnie
16 lat 
Mutacja
Ogarnięte mikro i słuchawki
Premka
ponad 6 letnia styczność z minecraftem 
Komendy Dałbym sobie tak z 7.5/10 Ale Popracowałbym na tym zeby się poprawić 
Nie jestem TOXIC 
Kulturalny 
Bardzo Pomocny Dla Innych Osób 

Prosze O Jedynie Pozytywnie rozpatrzenie tego podania oraz o szybką odpowiedz 
dziękuje I pozdrawiam <3 

 

Cześć :) Niestety, ale rekrutacja na support'ów jest wstrzymana. W dodatku Twoja pisownia kuleje (w środku zdania nie pisze się z dużej litery). I jeszcze sam początek... "severa". Przykro mi, ale Twoje podanie zostało odrzucone.



#25 GetDevice

GetDevice

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • GetDevice

Napisano 23 July 2017 - 19:25

Zgłaszam się na supporta lub budowniczego pw forum lyb steam 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#26 MowMIFox

MowMIFox

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • _FoxOfficial_

Napisano 26 July 2017 - 15:23

Witaj Jestem Bartek Mam 13 iteresuję się serwerami RPG w minecraft (grałem na zagranicznych) 

Coś o mnie: Uwielbiam pomagać ludziom oraz budować zajmuje się grafiką (ale nie jestem na poziomie grafika) 

Czego wymagam? Przyjemnej atmoswery i współpracy grupy

Na jakie stanowisko? Sądzę że nadawał bym się na budowniczego lub moderatora (Walałbym moderatora) 

Czekam na Odpowiedź. Pozdrawiam

 


 


Użytkownik MowMIFox edytował ten post 26 July 2017 - 19:28

  • Crevsers lubi to

#27 Crevsers

Crevsers

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Crevsers

Napisano 26 July 2017 - 19:23

 

Witaj Jestem Bartek Mam 13 iteresuje sie serwerami RPG w mc (gralem na zagranicznych) 

Coś o mnie: Uwielbiam pomagac ludziom oraz budowac zajmuje się grafiką (ale nie jestem na poziomie grafika) 

Czego wymagam? Przyjemnej atmoswery i współpracy grupy

Na jakie stanowisko? Soądze że nadawał bym sie na budowniczego lub moderatora (Walałbym moderatora) 

Czekam na Odpowiedź. Pozdrawiam

 


 

 

 

Podanie krótkie, niektóre kwestie np. "coś o mnie" mogłeś bardziej rozwinąć. Pisownia u Ciebie zostaje do poprawy.

Nie ukrywam, ale potrzebujemy osób starszych.

 

//Rekrutacja na supportów została wznowiona.



#28 MowMIFox

MowMIFox

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • _FoxOfficial_

Napisano 26 July 2017 - 19:26

Podanie krótkie, niektóre kwestie np. "coś o mnie" mogłeś bardziej rozwinąć. Pisownia u Ciebie zostaje do poprawy.

Nie ukrywam, ale potrzebujemy osób starszych.

 

//Rekrutacja na supportów została wznowiona.

czyli nie??



#29 Crevsers

Crevsers

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Crevsers

Napisano 26 July 2017 - 19:26

Rekrutacja na supportów została wznowiona.

 

Dołącz na naszego discord'a i spróbuj swoich sił!

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Crevsers edytował ten post 26 July 2017 - 19:32


#30 Crevsers

Crevsers

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Crevsers

Napisano 26 July 2017 - 19:37

czyli nie??

 

Niestety, ale nie.



#31 daKebbe

daKebbe

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 29 July 2017 - 20:13

Ostrzegam tylko osoby które będą chciały z nim(crevsers) współpracować, pracować u niego.

 

Z doświadczenia wiem, jest to osoba dość nadpobudliwa i toksyczna a przede wszystkim mocno ale to mocno agresywna. Potrafi ciebie zwyzywać wielokrotnie za podkreślenie błędu albo krytykę(uzasadnioną jak i nie uzasadnioną). Zaświadczam też że osoba leakuje pluginy innych serwerów na których miała rangę i nie tylko.
:*



#32 Crevsers

Crevsers

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Crevsers

Napisano 31 July 2017 - 22:10

Ostrzegam tylko osoby które będą chciały z nim(crevsers) współpracować, pracować u niego.

 

Z doświadczenia wiem, jest to osoba dość nadpobudliwa i toksyczna a przede wszystkim mocno ale to mocno agresywna. Potrafi ciebie zwyzywać wielokrotnie za podkreślenie błędu albo krytykę(uzasadnioną jak i nie uzasadnioną). Zaświadczam też że osoba leakuje pluginy innych serwerów na których miała rangę i nie tylko.
:*

 

Z tego co widzę, typowy hejter. Nic nowego, nie współpracowałem z Tobą. Nawet nie wiem kim jesteś, konto stworzone tylko do wystawienia negatywnej opinii, gratuluje! Po nicku domyślam się, że to MrKebbe, czyli właściciel serwera COM4YOU, który nigdy nie powstał i nie powstanie. Nic dziwnego, odszedł od Ciebie technik, bo nie płaciłeś to teraz wyżywasz się na innych twórcach. Dla sprostowania jak już coś hejtujesz to przedstaw dowody/argumenty. Puste słowa nie są wiele warte. A poza tym jestem w stosunku do większości osób kulturalny, czasami się zdenewuję. Nikt nie jest idealny jak to mówią. Co do wyzywania chcę zobaczyć dowody, cokolwiek. Czekam na odpowiedź.


W dniu dzisiejszym (31.07.2017r.) odchodzę z ekipy.

Wszelkie podania, pytania proszę kierować do głównego właściciela (Ixidi).

Powód dla, którego jestem zmuszony odejść to brak zaangażowania, chęci ze strony właściciela.


Użytkownik Crevsers edytował ten post 31 July 2017 - 22:10


#33 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 02 August 2017 - 09:51

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />kosza<br />


2AyfJ3g.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: minecraftbudowniczy, serwer, hype4u, zlecenie, poszukuje, budowniczy, grafik, szukam, administracja