Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12][NP i Premium][FB] Minecrafci.pl - Powrót Klasycznego freebuildu

NoPremium FreeBuild

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 MrChris

MrChris

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • IMrChrisI

Napisano 04 July 2017 - 21:57

----------NONPREMIUM----------

reg2.jpg

IP serwera: fb.minecrafci.pl     Forum: ->

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

<-     Discord: ->

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

<-     TS-3: minecrafci.pl

 

Musieliśmy jednak zrezygnować only premium przez pustki jakie panowały na serwerze.


Użytkownik MrChris edytował ten post 23 July 2017 - 00:13

  • Negatywny lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 05 July 2017 - 10:03

Byłem na serwerze. Jak za starych czasów, brakuje mi tylko Mobareny, która była kiedyś wszędzie.
Polecam.


Użytkownik Hevbis edytował ten post 05 July 2017 - 16:56

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#3 morex1337

morex1337

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • morex1337

Napisano 07 July 2017 - 17:07

Szczerze nie polecam, dno totalne.

Gdy kopałem administracja posądziła mnie o xray-a i usuneli mi range gracz i wyczyscili mi całe eq, Chociaż żadnego xraya nie miałem.

Na dodatek bez niczego byłem pod ziemią i nie mogłem się tepnąć na co administracja odpowiedziała

"[18:00:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Technik]Negatywna: trudno :>"

 

Poziom administracji pozostawia wiele do życzenia...



#4 Negatywny

Negatywny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Negatywny

Napisano 08 July 2017 - 00:53

Skoro ta zła opinia dotyczy mnie oraz mojego servera, muszę wyjaśnić całą sytuację, ponieważ nie zostało powiedziane tutaj parenascie innych rzeczy:
A) Pierwszym pytaniem tego gracza bylo: "Czy posiadacie jakieś zabezpieczenie przed X-Rayem" - to sprawiło że zacząłem oglądać tego gracza od wejścia na mapę surowców.
B) Szedł przed siebie co chwilkę spoglądając w dół. Włączyłem więc XRay, by zobaczyć co owa osoba widzi i... Jego wzrok ZAWSZE kierowany był na złoża pod nim.
C)Nad jednym z nich zatrzymał się i zrobił prosta linie w dół aż do tego surowca. (gdyby tutaj się to skończyło, uznałbym że jest to po prostu przypadek)
D)gracz poruszał się w dół nieoswietlonym tunelem 1x2 (co w najnowszych wersjach MC powoduje naprawdę ciemna grę, argument rozjaśniony monitor nie przemawia do mnie) do następnych złóż. Nie przeszedł obok każdego obojętnie tylko każde... Wykopał.
E)Obok jego tunelu 1x2 stawiałem bloki diamentów które dziwnym trafem nagle odkopywał i wydobywał.
D) jako że było mi trudno samemu wydać wyrok, zaprosiłem drugiego headadmina by pomógł mi ocenić sytuację.
E)wynikiem było przeglosowane 2/0 że XRay.
F) prawda, zajęliśmy mu rangę by ponownie przeczytał regulamin. To że wyczyscilismy mu ekwipunek również jest zrozumiałe w końcu jak możemy zostawić komuś nielegalnie wydobyte przedmioty.
G) ranga nowy ma prawo telepottowac się na spawn niezależnie od tego gdzie się znajduje, w końcu musi przeczytać regulamin prawda?

To tyle :) ocenę pozostawiam tym których ten post "zniechęcił" do wejścia. Mimo wszystko polecam sprawdzić samemu, co ciekawego kryje się pod tym IP.

Zapraszam i polecam
Technik tego servera
Fb.minecrafci.pl
Negatywny

#5 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 08 July 2017 - 01:24

Serwer wydaje się być ciekawy ale prezentacja pozostawia sporo do życzenia :|

#6 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 08 July 2017 - 16:19

Serwer prezentuje się całkiem fajnie. Powiedziałbym, że wyśmienicie, ale nie mam premium, a serwer sprawia wrażenie profesjonalnie zrobionego. Z tego co pisał Hevbis, brakuje jedynie MobAreny, bardzo ciekawy aspekt, przemyślcie to, interesujący plugin, urozmaicający rozgrywkę.


  • Negatywny lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#7 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 08 July 2017 - 19:29

Fajny serwer, ale wiele traci bo nie wpuszcza piratów, przez co gra mało osób. ;) Ilość nie idzie jednak tutaj w parze z jakością - ludzie bardzo mili, a freebuild nawiązujący do tych z dawnych lat. Polecam.



#8 Negatywny

Negatywny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Negatywny

Napisano 09 July 2017 - 23:30

WAŻNY UPDATE:

Administracja stwierdziła, że włączenie trybu non-premium będzie korzystne, dlatego od dziś każdy człowiek może wbić na NASZ server, zapraszamy! 

 

fb.minecrafci.pl

Technik Servera

Negatywny



#9 VX7NORBA

VX7NORBA

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • VX7

Napisano 12 July 2017 - 07:45

Polecam serwer. Jedyne mankament to działki, które trzeba kupować (nie mam zbyt dużo czasu aby zarobić kasę). Mam nadzieje, że nie upadnie zwłaszcza, że będziecie wpuszczać teraz hołotę (oredegustator by się przydał).


Użytkownik VX7NORBA edytował ten post 12 July 2017 - 07:45

nzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.png


#10 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 12 July 2017 - 10:09

Prezentacja zdecydowanie za krótka, nie zachęciła mnie do zagrania a wręcz odepchnela.jak reklamujesz serwer to opisz go dokładnie i jak najbardziej zachęcająco.
  • deaphuz lubi to

Never lose hope.


#11 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 12 July 2017 - 10:43

Prezentacja jest przeciętna. Może i jest ładna, ale brakuje screenów i jeszcze troszku informacji.

A sam serwer? 

Dobrze, na początek spawn. Jest dobry, czasem nawet bardzo, ale nic więcej. Tabliczki przy zejściu na główny plac są niepotrzebne - przecież są oznaczenia... Które trzeba poprawić, bo w nocy niektóre są nieczytelne. Serio, przez całą noc zastanawiałem się, co to za dwa białe słupki stoją na pewnym budynku. Dopiero, gdy nastał dzień zauważyłem, że jest to symbol dolara (.-.). No ale jeszcze wracając do tego "poradnika" na początku - niby można kupić "zelazny set" w AdminShopie, ale tak naprawdę nie - jest tylko skórzany. Ogólnie cały AdminShop wygląda na niedokończony. Nie można nawet sprzedawać trzciny czy innych kaktusów, więc jedynym sposobem na zarobek w AS pozostaje wycinanie lasów albo górnictwo.

Poza tym: brak komendy /warp wkurza na maxa, graczy jest mało, a działki są dość drogie. Jak ktoś chce się pobudować to polecam wejść na surowcową i oddalić się +5000 kratek od kordów X 0 Z 0, a najlepszym sposobem na zarobienie pieniędzy dla początkujących graczy będzie zabijanie zwierząt.

Jeżeli ktoś jest baaaardzo cierpliwy, to takiej osobie serwer polecam. Reszcie graczy proponuję szukać czegoś innego.


  • N0rbit4 lubi to

#12 Negatywny

Negatywny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Negatywny

Napisano 13 July 2017 - 00:18

@up.

Zaczynając od początku:

Nieczytelność znaków na budynkach: Prawda, osoba która to zbudowała zapomniała dodać oświetlenie,

Żelazny set w AdminShopie: Był dostępny do kupienia, jednak z powodu Glitcha postanowiliśmy czasowo ściągnąć żelazo z itemów które można kupować AS, to że akurat trafiłeś na ten moment nie jest określonym "błędem".

Sprzedaż Kaktusów i innych roślin: Gdybyś pograł na serverze troszkę dłużej, bądź zapytał innych graczy o pomoc, z pewnością dowiedziałbyś się o miejscu takiej jak "działka" farmerska, koło której znajduje się sprzedaż wszystkich dóbr hodowlanych i rolniczych.

Brak komendy WARP: Nie do końca rozumiem jakiej komendy tutaj brakuje, ze względu na wszechobecność wszystkich portali oraz dojazdu kolejką. My wybraliśmy BRAK używania warpów, ponieważ wolałem użyć teleportów.

Ceny działek: Ceny działek nie są (były, zmieniliśmy tryb rozgrywki), na początku gracz mógł dostać działkę za 0CC (NIC) - był teleport więc w.w Warp niepotrzebny. Po MAKSYMALNIE 1dnym dniu rozgrywki gracza stać było spokojnie na kupienie działki za 500CC (jest to może... 3 stacki żelaza, bądź innego surowca). To jest cena MIESIĘCZNA, wiec chyba nie jest to problem prawda?

Zarabianie pieniędzy: Jest dużo sposób, farmerstwo, górnictwo, ścinanie drzew w podmiejskiej "kopalni drewna" (wiem, nie istnieje coś jak KOPALNIA drewna, natomiast nie mam innego słowa by to tak nazwać) lub po prostu zabijanie mobów na MobArenie( do której swoja drogą też jest teleport - nie potrzebny WARP) albo na mapie surowcowej :)

 

Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź, weźmiemy Twoją opinię pod uwagę przy następnym update :)

Pozdrawiam!



#13 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 13 July 2017 - 12:01

Żelazny set w AdminShopie: Był dostępny do kupienia, jednak z powodu Glitcha postanowiliśmy czasowo ściągnąć żelazo z itemów które można kupować AS, to że akurat trafiłeś na ten moment nie jest określonym "błędem".

:c

 

Sprzedaż Kaktusów i innych roślin: Gdybyś pograł na serverze troszkę dłużej, bądź zapytał innych graczy o pomoc, z pewnością dowiedziałbyś się o miejscu takiej jak "działka" farmerska, koło której znajduje się sprzedaż wszystkich dóbr hodowlanych i rolniczych.

Skoro ja nie znalazłem "działki" farmerskiej, to pewnie większość nowych graczy też jej nie znajdzie. Grałem 2 godziny i już miałem dość .-.

 

Brak komendy WARP: Nie do końca rozumiem jakiej komendy tutaj brakuje, ze względu na wszechobecność wszystkich portali oraz dojazdu kolejką. My wybraliśmy BRAK używania warpów, ponieważ wolałem użyć teleportów.

Przychodzę na serwer po to żeby grać, a nie biegać szukając teleportów czy jeździć pół godziny kolejką w nadziei, że znajdę coś wartego uwagi ;-;

 

Ceny działek: Ceny działek nie są (były, zmieniliśmy tryb rozgrywki),

???

 

na początku gracz mógł dostać działkę za 0CC (NIC) - był teleport więc w.w Warp niepotrzebny.

Nie wiem po co mam budować się na bardzo małej działce, aby potem kupić sobie małą działkę i się na niej zbudować.

 

Po MAKSYMALNIE 1dnym dniu rozgrywki gracza stać było spokojnie na kupienie działki za 500CC (jest to może... 3 stacki żelaza, bądź innego surowca)

5-6 staków żelaza. No, jak komuś chce się pół dnia siedzieć na surowcowej to może ;P

 

To jest cena MIESIĘCZNA, wiec chyba nie jest to problem prawda?

Zależy komu. A nawet jeśli opłata nie będzie stanowić problemu, to działka 18x18 nie jest jakoś super duża (o, trochę więcej jak 1 chunk). No ale na luksusy trzeba sobie zapracować, to jest zrozumiałe ;-)

 

Zarabianie pieniędzy: Jest dużo sposób, farmerstwo, górnictwo, ścinanie drzew w podmiejskiej "kopalni drewna" (wiem, nie istnieje coś jak KOPALNIA drewna, natomiast nie mam innego słowa by to tak nazwać) lub po prostu zabijanie mobów na MobArenie( do której swoja drogą też jest teleport - nie potrzebny WARP) albo na mapie surowcowej :)

Wymieniłem sposoby na zarabianie w AS.

 

PS Usuńcie ClearLaga, bo gracze tylko tracą itemy przez niego :v



#14 Negatywny

Negatywny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Negatywny

Napisano 13 July 2017 - 13:00

@up,

 

Odpowiadając raz jeszcze:

- Sam powiedziałeś że oznaczeń jest aż nadto! Więc o jakim szukaniu czegośkolwiek mówisz?

- Działka startowa za DARMO polega na zbudowaniu lekkiego domku "żeby był" i umieszczeniu w nim skrzynek. To jest całe założenie tego miejsca.

- Co do ceny 5-6 stacków: Założeniem Servera nie jest przecież gra przez 2-3 godziny lecz przez parę dni. Więc nie jest powiedziane kiedy dokładnie może się przenieść. Może być na działce startowej albo tydzień, albo miesiąc (maks. wydłużenie wynajmu).

- Nie trzeba jechać 30 minut kolejką by się przekonać czym server dysponuje. Nadal przypominam że jest to server multiplayer, więc wypadało zapytać chociaż 1 gracza. Poza tym kolejki są oznaczone, gdzie co można zobaczyć i gdzie można pojechać

- Wielkość działki: Prawda, 18x18 jako NORMALNA działka wystarcza na postawienie sobie ładnego domku z ogrodem i dużym magazynem lub jakiegoś "fikuśnego domku". Jednak przypominam Ci, że w wiadomościach które były wyświetlane na chacie jest następująca informacja: " &4[&fMinecrafci.&6pl&4]&f Jesli chcesz dzialke w obrebie miasta gdzie nie ma

  jej wyznaczonej, popros administracje o pomoc" (Wklejone bezpośrednio z plugina ^,^). Oznacza to, że gracz może na terenie miasta kupic sobie JAKĄKOLWIEK działkę dusza zapragnie o JAKIEJKOLWIEK wielkości. Ma to oczywiście swoją cenę, lecz jak mówi stara zasada: Chcieć to móc
 
To ostatnia moja odpowiedź z uwagi na to że ten tryb jest "przedawniony" - nieco zmieniliśmy styl rozgrywki gdzie gracze mogą teraz nabyć działkę GDZIE CHCĄ, o DOWOLNEJ wielkości (oczywiście z umiarem) za cenę którą ustaliliśmy (1 CC = 1 kratka, czyli 20x20 kosztuje 400CC/msc), gdzie opłata za pierwszy miesiąc wynosi 0 CC.
 
Pozdrawia
Negatywny

Użytkownik Negatywny edytował ten post 13 July 2017 - 13:02


#15 MrChris

MrChris

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • IMrChrisI

Napisano 13 July 2017 - 13:09

Tak tylko dodam od siebie. Komentuje ktoś kto zaczął griefować chodnik i sam prosił aby go zbanować   :D


Użytkownik MrChris edytował ten post 13 July 2017 - 13:09


#16 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 13 July 2017 - 14:35

- Sam powiedziałeś że oznaczeń jest aż nadto! Więc o jakim szukaniu czegośkolwiek mówisz?

Powiedziałem, że na głównym placu tabliczki nie są potrzebne, ale z tego co widzę to robicie jakiś remont na serwerze więc ok.

 

- Co do ceny 5-6 stacków: Założeniem Servera nie jest przecież gra przez 2-3 godziny lecz przez parę dni. Więc nie jest powiedziane kiedy dokładnie może się przenieść. Może być na działce startowej albo tydzień, albo miesiąc (maks. wydłużenie wynajmu).

Ja tam wolę surowcową, heh ;P

 

- Nie trzeba jechać 30 minut kolejką by się przekonać czym server dysponuje. Nadal przypominam że jest to server multiplayer, więc wypadało zapytać chociaż 1 gracza. Poza tym kolejki są oznaczone, gdzie co można zobaczyć i gdzie można pojechać

Wolałbym, żeby wszystko było ładnie opisane w jednym miejscu (np. w prezentacji na tym forum). Ludzie wam piszą, że jest ona raczej przeciętna, więc byłoby to moim zdaniem całkiem fajne rozwiązanie dla nowych graczy.

 

 

To ostatnia moja odpowiedź z uwagi na to że ten tryb jest "przedawniony" - nieco zmieniliśmy styl rozgrywki gdzie gracze mogą teraz nabyć działkę GDZIE CHCĄ, o DOWOLNEJ wielkości (oczywiście z umiarem) za cenę którą ustaliliśmy (1 CC = 1 kratka, czyli 20x20 kosztuje 400CC/msc), gdzie opłata za pierwszy miesiąc wynosi 0 CC.

 
Pozdrawia
Negatywny

Cóż, pozostaje czekać na nowy tryb ;D

 

 

Tak tylko dodam od siebie. Komentuje ktoś kto zaczął griefować chodnik i sam prosił aby go zbanować   :D

Trzeba dbać o środowisko.

A to dzieło sztuki obok działki Kubusiowej robiłem z dirtu, który znajdował się na jej działce, więc nie wiem, dlaczego narzekała :c

Widać trafiłem na społeczność o nieco innym poczuciu humoru niż ja =/

Cóż, zawsze lepiej niż na discordowym serwerze kjumeja.

 

Pozdro!

 

PS Pod chodnikiem jest dziura, radzę kopać ostrożnie.



#17 nelson3k

nelson3k

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • nelso0on

Napisano 14 July 2017 - 10:40

Brakuje mi tylko mozliwosci handlu konmi :D



#18 Negatywny

Negatywny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Negatywny

Napisano 16 July 2017 - 14:04

@up, plugin zostanie dodany dzisiaj po południu.

#19 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 20 July 2017 - 12:09

Serwer znacznie się zmienił przez ten tydzień, kiedy mnie nie było. Z pewnością nowym graczom będzie trudno się tam zadomowić. Poradnik jest zbyt ogólnikowy i krótki jak na taki tryb.

Raczej nie będę już na nim grał. Serwer się rozwinął i zdobył wielu graczy, jednakże mi nowe założenie nie przypadło do gustu. Pozdrawiam i życzę powodzenia.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#20 Negatywny

Negatywny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Negatywny

Napisano 23 July 2017 - 01:48

@update. 

Dodano nową reklamę.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, FreeBuild