Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.9.2] [FB] [SV] [100S] Zapowiedź GlobalCraft.pl - Freebuild powraca!

NoPremium FreeBuild PvP

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vindow

Vindow

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Vindow

Napisano 03 July 2017 - 12:27

YJOsZKv.png

 

Cześć!
Z przyjemnością zapowiadam wyczekiwany przez niektórych start serwera GlobalCraft.
Postawiliśmy go na stabilnej, zabezpieczonej maszynie, która z pewnością umili płynną rozgrywkę.
Mamy nadzieję, że serwer przypadnie Ci do gustu. Miłej lektury.

 

Adres IP: GlobalCraft.pl

Wersja: 1.9.2

Tryb: Freebuild + Survival

Forum:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

1hXiFrZ.png

Gwarantujemy rozgrywkę bez lagów w przyjemnej atmosferze. U nas nie ma miejsca na wulgarne zachowania.

Ekonomia, a także nowy system walki dodaje element rywalizacji między graczami.

Ktoś przytomny zauważy, że nasz serwer przecież nie różni się niczym od innych - jest w tym trochę racji, jednak każdy serwer ma w sobie to coś, co odróżnia go od innych. Nie mówimy o budowlach, czy administracji. Jeżeli chcesz przekonać się o czym mowa, zawitaj na naszym serwerze. Każdy jest mile widziany!

 

5J4A1MT.png

 

gGIQoEJ.png

 

F94o2qU.png


5AC4R90.png

oqgmb7g.png


GptSeEQ.png

hJPpzP1.png
 

 

OySsDOF.png
 

Widzimy się na serwerze!


Użytkownik Vindow edytował ten post 04 July 2017 - 15:03

  • digitalcrow lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Piotrek :P

Piotrek :P

    Ten przystojny z GlowTeamu

  • Użytkownik+
  • 152 postów

Napisano 03 July 2017 - 15:01

 

 

1hXiFrZ.png

Ktoś przytomny zauważy, że nasz serwer przecież nie różni się niczym od innych - jest w tym trochę racji, jednak każdy serwer ma w sobie to coś, co odróżnia go od innych. 

 

 

 

Zatem może warto wspomnieć, co takiego odróżnia was od innych serwerów z subdomeną .ench? Bo nakazanie graczom, aby sami sobie sprawdzili co jest na serwerze ciekawego jest conajmniej śmieszne, żeby nie powiedzieć bezczelne.

 

-Stara wersja

-Brak jakiejkolwiek inicjatywy z waszej strony, co można robić na waszym serwerze poza kopaniem 'stołna' i budowaniem na działkach? To ja już wolę sobie pójść na easyhc, bo tam przynajmniej mam możliwość jakoś zaistnieć.



#3 digitalcrow

digitalcrow

    DidzitalKroł

  • Użytkownik+
  • 134 postów
  • PanJanekk

Napisano 03 July 2017 - 15:45

 

-Brak jakiejkolwiek inicjatywy z waszej strony, co można robić na waszym serwerze poza kopaniem 'stołna' i budowaniem na działkach? To ja już wolę sobie pójść na easyhc, bo tam przynajmniej mam możliwość jakoś zaistnieć.

Nie każdy lubi serwery tego typu :P.

 

@topic

Serwer wydaje się być spoko. Jedynie minusem może być wersja, ale cóż, przynajmniej nie 1.7.2...


Użytkownik digitalcrow edytował ten post 03 July 2017 - 15:51


#4 Vindow

Vindow

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Vindow

Napisano 07 July 2017 - 09:47

Startujemy już jutro o 18!





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, FreeBuild, PvP