Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

[Minigame, PvP] [1.7.5] Wojny Mobów 2 [24 klasy, 8 aren, 5 trybów gry]

PvP

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 01 July 2017 - 10:04

Wojny Mobów 2 – Minigame PvP
Ostatnia aktualizacja wątku: 9 sierpnia 2018

 

 

O co tu chodzi?
Wojny Mobów 2 to rozbudowana mapa PvP, której rozgrywka może odbywać się w pięciu różnych trybach, z wybieranymi przez gracza warunkami zwycięstwa, na jednej z ośmiu map, za sterami jednej z dwudziestu czterech klas, których lista znajduje się niżej.

 

 

Tryby gry:

Wspomniane pięć trybów rozgrywki to:
- Każdy na Każdego – Klasyczne PvP w stylu Super Craft Bros. Gracze zostają przeniesieni na arenę i nie schodzą z niej, póki nie zabiją odpowiedniej ilości osób bądź nie zostaną ostatnią żywą istotą w okolicy.
- Tryb Drużynowy – Zasadniczo tryb podobny do Każdy na Każdego, z tym że tutaj oczywiście gramy w jednej z dwóch drużyn, których Zabójstwa oraz pozostałe Życia są wspólne dla każdej z drużyn.
- Arcade Games – Zmodyfikowana wersja Każdy na Każdego, dodająca możliwość nadania dowolnych z 9 przygotowanych efektów mikstur, takich jak Oślepienie, Niewidzialność lub Siła 2 wszystkim graczom w grze. Efekty te można ze sobą niemal dowolnie łączyć i mieszać.
- Zdrajca! – Niezwykły, w pełni funkcjonalny dodatek do mapy. Tryb wzorowany na Trouble In Terrorist Town z Garry’s Mode’a. Wśród graczy losowanych jest 1-2 Zdrajców, którzy otrzymują specjalne przedmioty i muszą po cichu wyeliminować wszystkich Niewinnych zanim upłynie limit czasowy. Występują tutaj również inne, opcjonalne role: Detektyw oraz Werter.

- Szybki – Tryb wprowadzony w jednej z aktualizacji. Wariacja trybu Każdy na Każdego, automatycznie wybierający optymalny cel rozgrywki oraz mapę w zależności od liczby graczy. 

Każdy z trybów ma możliwość edycji warunków zwycięstwa, np. liczby zabójstw, pozostałych żyć lub limitu czasowego. Poza Szybkim, który robi to automatycznie.

 

 

Zróżnicowane bitwy:

Potyczki oraz starcia masowe urozmaicają mechaniki takie jak: Serie zabójstw, Buffy do HP oraz Regeneracji porozkładane na mapach, tajemniczy Dark Buff oślepiający wrogów i teleportujący nas do najbliższego z nich, Ołtarze odblokowujące się co dwie minuty i dostarczające dużo silniejsze przedmioty od standardowych, Mechanika Sprintu, dająca każdemu z graczy co minutę potkę na przyśpieszenie i wiele, wiele innych. Warto nadmienić, że mapy posiadają częściowo losowe punkty respawnu, co w połączeniu z dziewięcioma sekundami nieśmiertelności tuż po odrodzeniu sprawia spawn-kille zupełnie nieefektywnymi.

 

 

Mapy:

Rozgrywki w Wojnach Mobów rozgrywają się na ośmiu specjalnie przygotowanych arenach:

Rezydencja:
Zalecana liczba graczy: 2-3
Fragment miejskiego pałacyku: niewielki plac z ogrodem, otoczony dwupiętrowymi krużgankami. Mała i ciasna arena.

Rezydencj_qewppns.png

 

Dola Jeruzalem:
Zalecana liczba graczy: 3-6
Średniej wielkości mapa w postaci opuszczonego, zrujnowanego miasteczka, zarośniętego drzewami i różnymi gatunkami traw. Jej urok jest jedyny w swoim rodzaju.

Dola-Jeru_qewppna.png

 

Osada:
Zalecana liczba graczy: 3-6
Średniej wielkości, bardzo śliczna i kolorowa mapa. Średniowieczna osada z chatami krytymi strzechą, drewnianą studnią oraz uroczym kamiennym kościółkiem.

Osadapng_qewppep.png

 

Bliźniacze Mosty:
Zalecana liczba graczy: 4-8
Średniej wielkości mapa, o pagórkowatym krajobrazie, z porośniętą liliami rzeką oraz dwoma przecinającymi ją mostami.

Blizniacz_qewpper.png
 

Stos:
Zalecana liczba graczy: 4-8
Duża mapa zbudowana ze skinów znanych Youtuberów takich jak Vertez, JJayJoker, MagdalenaMariaMonika oraz wielu innych. Jedyna arena, z której istnieje możliwość wypadnięcia

Stospng_qewppex.png

 

Candyland:
Zalecana liczba graczy: 4-8
Cukierkowy świat, pełen lodów, lizaków i rzek czekolady. Przy tym duża i przestronna arena do walki.

Candyland_qewppen.png

 

Tropiki:
Zalecana liczba graczy: 6-12
Duża, wielowarstwowa dżunglowa mapa, z jeziorkiem otaczającym ołtarz w centralnej części, a także wiszącymi nad całością dwoma wzajemnie skrzyżowanymi mostami.

Tropikipn_qewppee.png

 

Lodowa:
Zalecana liczba graczy: 6-12
Ogromna, zimna i raczej płaska mapa z rozległymi polanami do bitew.

Lodowapng_qewppew.png

 

 

Klasy Postaci:

Dostępnych jest ich dwadzieścia cztery, podzielonych na pięć podgrup ze względu na styl walki.

 

 

 

 

Wideoprezentacje:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

Linki do pobrania:

Zawsze aktualny link:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Wersja mapy: 2.2.0
Kompatybilna z: Minecraft 1.7

W paczce do pobrania z powyższych linków znajdują się: mapa Wojny Mobów 2, plik README, plik Minecraft Server 1.7.5, instalka OptiFine dla wersji Minecraft 1.7.5

 

 

 

 

 

 

Aktualizacja - Wojny Mobów 2.1.0

Pierwsza duża aktualizacja mapy, skupiona na rozwoju customizacji oraz Arcade GamesZaawansowane Opcje Konfiguracyjne pozwolą na modyfikowanie czasu uzyskiwania Punktów Bonusowych, edycje Ołtarzy czy nawet wyłączenie naturalnej regeneracji. Nowy system Arcade obsługuje teraz Drużynówkę oraz udostępnia znacznie szerszą gamę efektów. Koniec z każdorazowym układaniem ekwipunków po śmierci, od tej pory każda klasa ma stały, intuicyjny układ przedmiotów na pasku. Nowy moduł informowania graczy o wyborze trybu, mapy i konfiguracji gry zapobiegnie pogubieniu się w monitach, zaś frustrujące do niedawna klasy Enderman oraz Farlander otrzymały zmiany, mające zbliżyć je poziomem do ogólnej METY na mapce. Zmian nie uniknęły także Ołtarze, które poza dotychczasowym, mocnym przedmiotem nadają Błogosławieństwo (efekty Regeneracji 1, Przyśpieszenia 1 i Siły 1) utrzymujące się aż do następnego przejęcia Ołtarza przez innego gracza.

 

Aktualizacja - Wojny Mobów 2.1.2

"Mała" ale duża aktualizacja. Poza szeregiem poprawek błędów oraz usprawnień optymalizacji wprowadza zaklęcie ostrości na wszystkich przedmiotach z knockbackiem, w przypadku gdy klasa taki posiada, Delikatnie poprawia balans, wprowadza nowy sekret do Hali Zagubionych Drzwi. Największą zmianą zaś jest przebudowa Stosu - skin Kamikazera zmienił styl, lokalizacje i układ ciała, pojawił się także jeden nowy skin, wszystkie zaś zostały połączone całą masą nowych przejść, ułatwiających poruszanie się po mapie. Stos otrzymał również dwa TP Buffy w zastępstwie za dawny Dark Buff.

 

Aktualizacja - Wojny Mobów 2.2.0

Ostatnia planowana aktualizacja posiadająca nową zawartość. Poza poprawkami błędów, wprowadza cztery nowe klasy: Czarnego Szkieleta, Iluzjonera, Tułacza oraz Zombi Pigmana.  W ramach rebalansu: wszystkie klasy otrzymują teraz mniej potionów przyśpieszających na start, co zwiększa znaczenie mikstur sprintu. Pojawił się nowy przedmiot z Ołtarza: mikstura nieśmiertelności. Dodany został również nowy, opcjonalny modyfikator: regeneracja za zabicie. Ponadto, Ołtarze nie zapewniają już domyślnie błogosławieństwa (należy je uruchomić w zaawansowanych ustawieniach) i WSZYSTKIE zaawansowane ustawienia otrzymały odpowiednie opisy - dzięki czemu trochę trudniej jest się w nich pogubić. 


Użytkownik MeronEntertainment edytował ten post 24 May 2021 - 15:24

Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Dinnez

Dinnez

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • Dinnez

Napisano 11 July 2017 - 11:53

 Mapa ładnie zbudowana ,wszystko ładnie opisane nic tylko grać :)



#3 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 12 July 2017 - 00:15

Gratulację, jeśli jest to autorskie, nigdy niczego podobnego nie widziałem.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#4 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 12 July 2017 - 02:13

Te liczby i całkowity brak balansu boli.


Loli to nie pedofilia.


#5 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 12 July 2017 - 13:27

Te liczby i całkowity brak balansu boli.

Jakie liczby i jaki brak balansu? Graliśmy w to codziennie po 3 godziny przez kilka miesięcy, każda klasa działa dobrze przeciwko w zasadzie wszystkim pozostałym. 


Gratulację, jeśli jest to autorskie, nigdy niczego podobnego nie widziałem.

 

Mapa w 100% autorska, tak jak wszystkie mechanizmy, mechaniki, pomysły na mapy (poza Stosem, "inspirowanym" Pile of Bodies z Super Craft Bros) i na klasy.

Źródła inspiracji to: wspomniane Super Craft Bros od Sethblinga, DARKHAWX PVP Arena oraz Gladiators od Hypixela, natomiast żaden element nie został tutaj "skopiowany"


Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!


#6 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 12 July 2017 - 13:54

Na mapie stos nie ma skina najlepszego i najskromniejszego youtubera  kaszl  mnie kaszl słaba ta mapa 2/10 elo 



#7 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 13 July 2017 - 08:38

Na mapie stos nie ma skina najlepszego i najskromniejszego youtubera  kaszl  mnie kaszl słaba ta mapa 2/10 elo 

 

Też miło mi Cię widzieć po latach, Kisiel ^^


Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!


#8 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 13 July 2017 - 08:46

Też miło mi Cię widzieć po latach, Kisiel ^^


uwu~


#9 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 13 July 2017 - 09:06

Ciekawy serwer, jak będę miał czas wejdę.

Never lose hope.


#10 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 31 July 2017 - 12:03

Ref


Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!


#11 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 05 August 2017 - 12:32

Prace nad aktualizacją 2.1 - Arcade Games Update stanęły niestety w miejscu, niewykluczone że na dłużej.

Nie mam póki co możliwości testowania mapy. Jacyś chętni do beta-testów?


Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!


#12 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 16 August 2017 - 15:05

LISTA ZMIAN W NADCHODZĄCEJ WERSJI 2.1.0

- Ulepszenie Arcade Games: pojawi się możliwość grania drużynowych Arcade, znacznie większy wachlarz efektów i ich poziomów.

- Tworzenie gier będzie dużo bardziej czytelne dla osób w poczekalni: informacja o wybranej konfiguracji będzie pojawiać się tylko raz, po zaakceptowaniu ustawień, tak jak ma to miejsce obecnie w przypadku Arcade Games.

- Ulepszone Ołtarze z prawdziwym, trwałym błogosławieństwem

- Poprawki balansu: Zmiany u Endermana i Farlandera, zamiana ołtarzowego Egzekutora z mieczyka w potion

- Ogólna poprawka ekwipunków: od tej pory układ przedmiotów będzie stały, poukładany w rozsądniejszy sposób.

- Wprowadzenie Zaawansowanych Opcji Konfiguracyjnych: w nich opcje wyłączenia lub włączenia Ołtarzy, mechaniki Bonusów, zmiana czasu oczekiwania na Bonusy, edycja mechaniki Mikstur Sprintu, wyłączanie naturalnej regeneracji HP itp.

 

Wersja jest już niemal gotowa, zostało tylko debugowanie


Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!


#13 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 19 August 2017 - 10:37

Ref


Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!


#14 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 03 September 2017 - 21:44

Ref

Aktualizacja wyjdzie najpewniej w ciągu tygodnia


Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!


#15 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 10 September 2017 - 12:40

Aktualizacja 2.1.0 wyszła! Bawcie się dobrze :3


Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!


#16 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 14 September 2017 - 19:04

Odkryłem parę mniejszych i większych błędów w najnowszej wersji... nie są dość poważne, łatwe do naprawy, ale niemalże uniemożliwiające rozgrywkę w trybie Drużynowym. Niedługo wydana zostanie techniczna aktualizacja 2.1.1, poprawiająca te błędy, optymalizacje i wprowadzająca kilka nowych zabezpieczeń.


Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!


#17 pusiaczkowy

pusiaczkowy

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • pusiaczkowy

Napisano 14 September 2017 - 20:22

Aha. Mapa jest z internetu. Stawiłeś ją tu po to żeby ją zareklamować. Tą mape można nie tylko tutaj pobrać...


4.png


#18 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 14 September 2017 - 20:47

Aha. Mapa jest z internetu. Stawiłeś ją tu po to żeby ją zareklamować. Tą mape można nie tylko tutaj pobrać...

 

Jestem jej autorem, chyba nic dziwnego w tym nie ma że postuję ją na wielu portalach? 
Tak samo jak dystrybutorzy gier nie wystawiają swoich gier tylko w jednej sieci sklepów...

 

EDIT: Łatka 2.1.1 już dostępna


Użytkownik MeronEntertainment edytował ten post 14 September 2017 - 20:49

  • Evoken lubi to

Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!


#19 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 19 September 2017 - 22:18

Podbijam


Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!


#20 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 11 October 2017 - 10:52

Podbijam i ogłaszam, że wkrótce wyjdzie update 2.1.2, głównie ze sporymi aktualizacjami Stosu.


Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PvP