Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z modami na serwerze multi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 snajperos

snajperos

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 27 June 2017 - 17:11

WITAM 

Mam dziwny błąd z serwerem mc gdy pobrałem i wrzuciłem mody do pliku mody to na serwerze solo mody chodziły bez błędów natomiast na serwerze zakupionym (multi) mody nie chodziły więc udałem się o pomoc .Suport stronki z której kupiłem serwer napisał mi aby zmienić silnik mc na forge więc tak tez zrobiłem zmierzając do sedna sprawy mody a raczej zakładki z modów w tym przypadku buildcarf  były ale nie było tam żadnych itemów (sprawdzałem na gamemode 1 ) tak jakby moda wogóle nie było. Proszę o szybką pomoc. 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 KaiMC2

KaiMC2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • WW2

Napisano 27 June 2017 - 21:24

a dodałeś pliki z modem do folderu mods na serwerze ?


185.38.249.93:27490.png
                          


#3 snajperos

snajperos

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 28 June 2017 - 12:45

właśnie o to chodzi ze nie da się podobno wystarczy zmienić silnik na forge 



#4 KaiMC2

KaiMC2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • WW2

Napisano 28 June 2017 - 13:02

By móc grać na mocach na serwerze musisz zainslowac forge na kliencie i dodać odpowiednie pliki z modyfikacją do folderu mods. Następnie musisz zainstalować forge na serwerze (zależnie od hostingu ręcznie lub automatycznie) i dodać takie same pliki z modyfikacjami (za wyjątkiem kilku tylko na klienta m.in. Optifine) do folderu mods na hostingu. Pamiętaj by uruchomić serwer plikiem wykonawczym z forge
  • snajperos lubi to

185.38.249.93:27490.png