Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8-1.12][NP][S][WF] MCWAR.PL

1.7-1.8 NoPremium HardCore PvP Frakcje

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 MCWAR.PL

MCWAR.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • BumCykMyk

Napisano 17 June 2017 - 14:17

Do zamkniecia.


Użytkownik MCWAR.PL edytował ten post 15 October 2017 - 14:18


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 17 June 2017 - 22:11

https://craftportal....l/#entry1163038<-- poprzedni wątek, jeszcze raz zrobisz Multitemat aby omijać nieprzychylne opinie i pożegnasz sie z obiema prezentacjami i forum na 7 dni.
  • MCWAR.PL lubi to

2AyfJ3g.png


#3 MCWAR.PL

MCWAR.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • BumCykMyk

Napisano 18 June 2017 - 13:24

https://craftportal....l/#entry1163038<-- poprzedni wątek, jeszcze raz zrobisz Multitemat aby omijać nieprzychylne opinie i pożegnasz sie z obiema prezentacjami i forum na 7 dni.

Tak jest!



#4 MCWAR.PL

MCWAR.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • BumCykMyk

Napisano 30 June 2017 - 14:42

START JUŻ DZISIAJ O 18:00! ZAPRASZAMY!



#5 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 23 July 2017 - 14:05

Nie polecam, martwy wątek.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#6 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 01 August 2017 - 10:50

em... To jest ten Survival od LeCrafta? Grałem tam wczoraj, mega mi się spodobał, ale już na samym starcie była mega cofka i usunęło mi z 20 zdobytych diaxów i seta .......... Nwm, czy zwróciliście ity, nie było mnie dzisiaj, ale pewnie przez tą cofkę dużo graczy odeszło... Serwer fajny, polecam, ale skoro często mają być takie błędy, to ja raczej grać nie będę



#7 MCWAR.PL

MCWAR.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • BumCykMyk

Napisano 03 August 2017 - 13:24

em... To jest ten Survival od LeCrafta? Grałem tam wczoraj, mega mi się spodobał, ale już na samym starcie była mega cofka i usunęło mi z 20 zdobytych diaxów i seta .......... Nwm, czy zwróciliście ity, nie było mnie dzisiaj, ale pewnie przez tą cofkę dużo graczy odeszło... Serwer fajny, polecam, ale skoro często mają być takie błędy, to ja raczej grać nie będę

Często cofka nie jest zależna od nas (Naszego serwera mcwar na lecrafcie), a od całej serwerowni lecrafta :)
Jeżeli gracze nie piszą o zwrot itemów, nie oddajemy ich sami z siebie, ponieważ nie mamy jak sprawdzić komu co cofnęło. Gracze mają od tego forum, lub fanpage, aby napisać co im cofnęło, a my te itemy im potem zwracamy.
Nie zauważyliśmy, aby liczba graczy spadła, cały czas dochodzą nowi gracze.
To była druga cofka od początku edycji, a każde błędy naprawiamy natychmiastowo.

Pozdrawiam :)


Użytkownik MCWAR.PL edytował ten post 03 August 2017 - 13:25


#8 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 03 August 2017 - 14:10

Często cofka nie jest zależna od nas (Naszego serwera mcwar na lecrafcie), a od całej serwerowni lecrafta :)
Jeżeli gracze nie piszą o zwrot itemów, nie oddajemy ich sami z siebie, ponieważ nie mamy jak sprawdzić komu co cofnęło. Gracze mają od tego forum, lub fanpage, aby napisać co im cofnęło, a my te itemy im potem zwracamy.
Nie zauważyliśmy, aby liczba graczy spadła, cały czas dochodzą nowi gracze.
To była druga cofka od początku edycji, a każde błędy naprawiamy natychmiastowo.

Pozdrawiam :)

Gdy serwer odłączył się od lecraft praktycznie stał pusty. Twój serwer nie ma przyszłości bez LeCraft :)

Sam serwer jest dobry, jednak rozgrywka jest na nim za łatwa


Daj diamencika <3

4.png


#9 MCWAR.PL

MCWAR.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • BumCykMyk

Napisano 04 August 2017 - 12:48

Gdy serwer odłączył się od lecraft praktycznie stał pusty. Twój serwer nie ma przyszłości bez LeCraft :)

Sam serwer jest dobry, jednak rozgrywka jest na nim za łatwa

@Ask3r
Problem nie był w tym, że odłączyłem sie od lecrafta, gdyż na starcie miałem sporą liczbę graczy, która wyszła po czasie, ponieważ problemem była paczka AntyCheat, w której młodzi gracze nie wiedzieli o co chodzi, jak zainstalować, jak pobrać, jak włączyć, po wywaleniu paczki z serwera liczba graczy wzrosła, po czym przeszedłem znowu na serwerownie lecraft, z którą nadał miałem wpsółpracę, bo dostarczali mi maszynę.
Z lecraftem współpracuję mi się przyjemnie i jak na razie nie zamierzam robić oddzielnie serwera, dopóki nie wyjdzie paczka antycheat hackshield.pl

Co do rozgrywki, dla jednych za łatwa, dla jednych trudna.
Drop ze stone jest bardzo mały i trochę trzeba się nakopać, żeby mieć seta i w ogóle coś zdobyć.
Dziękuję za opinię.
Pozdrawiam :)


Użytkownik MCWAR.PL edytował ten post 04 August 2017 - 12:55


#10 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 04 August 2017 - 18:02

@Ask3r 

 

za łatwa? Przecież jest mały drop ze stone... Na początku jest trudno, ale jak już ma się seta, smoczy kilof itp. to faktycznie rozgrywka jest łatwiejsza, co nie zmienia faktu, że ten serwer nie jest EasyHC i jest jedyny w swoim rodzaju (dużo urozmaiceń itp.), mnie się podoba, tylko mogło by być więcej ludzi. Średnio 30-50 gra



#11 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 04 August 2017 - 19:40

@Ask3r 

 

za łatwa? Przecież jest mały drop ze stone... Na początku jest trudno, ale jak już ma się seta, smoczy kilof itp. to faktycznie rozgrywka jest łatwiejsza, co nie zmienia faktu, że ten serwer nie jest EasyHC i jest jedyny w swoim rodzaju (dużo urozmaiceń itp.), mnie się podoba, tylko mogło by być więcej ludzi. Średnio 30-50 gra

Moim zdaniem jest łatwo. Jeżeli gracz zdobędzie kilof 6/3/3 (jeżeli nadal są) to jest bardzo łatwo :D Dodatkowym ułatwieniem są klucze z kamienia


Daj diamencika <3

4.png


#12 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 04 August 2017 - 20:38

Moim zdaniem jest łatwo. Jeżeli gracz zdobędzie kilof 6/3/3 (jeżeli nadal są) to jest bardzo łatwo :D Dodatkowym ułatwieniem są klucze z kamienia

Dla mnie jest supi ideollo. Tylko rozwala mnie comunity serwera, gracz wbija i piszę "szukam chłopaka" ;----; Serwer bardzo podobny do craftcora, ale community beznadziejne ;----;



#13 MCWAR.PL

MCWAR.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • BumCykMyk

Napisano 27 August 2017 - 12:02

@ref

#14 Patrisful

Patrisful

    Technologiczny Znawca

  • Użytkownik+
  • 222 postów
  • Patrisful

Napisano 17 September 2017 - 14:32

PseudoEasyHC.  ;s



#15 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 15 October 2017 - 15:06

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />kosza<br />


2AyfJ3g.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.7-1.8, NoPremium, HardCore, PvP, Frakcje