Skocz do zawartości


Zdjęcie

Colony Survival


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 tranerwow

tranerwow

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów
  • traner

Napisano 16 June 2017 - 22:41

Hejka, chce wam pokazać nową grę, która zadebiutowała dzisiaj na steamie. Jest to Colony Survival, Generalny zamysł gry to zbudowanie królestwa i rządzenie podwładnymi, a to wszystko w sześciennym świecie. Oglądnijcie i zobaczcie sami! 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 gtagta3

gtagta3

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 31 postów

Napisano 17 June 2017 - 13:16

coś podobnego do mc (○♥○​)

                                       

 

                                         


Hej przyjacielu jak ci się spodobałem♥ możesz dać mi donate,a Diaxem osoby które dadzą mi określoną ilość diaxów dodaje do top donatorów

 

Junior Diaxnator = 1-50 diax

Diaxnator = 51-100 diax

Diaxnator+ = 101-200 diax

Super Diaxnator = 201-999999999 diax

 

                                                                                                   Wydatki

                                                                                      1. Użytkownik+ = -50 diax

​                                                                                                   Diaxnatorzy

​                                                                                             1. Junior Diaxnator ​Beczuk - nic nie napisze (3 diax)

                                                                                             2. Junior Diaxnator ​karawaniarz - Polecam dawać diaxy (2 diax)

 

​