Skocz do zawartości


Zdjęcie

1.13 Co nowego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1144 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nowe tekstury (109 użytkowników oddało głos)

Które tekstury wolisz?

  1. Głosowano Stare (59 głosów [54.13%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 54.13%

  2. Głosowano Nowe (50 głosów [45.87%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 45.87%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#521 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 09 January 2018 - 19:48

Wieśniacy są jak czarni, to nie ludzie.

 

Czym przejawia się ich intelekt? Chyba znowu przegapiłem jakiegoś ciekawego newsa.

 

Do tego momentu ten właśnie mob miał najbardziej rozwinięte skrypty zachowań. :P



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#522 luc78

luc78

    Znawca

  • Użytkownik
  • 290 postów
  • luc78

Napisano 10 January 2018 - 08:15

Czym przejawia się ich intelekt? Chyba znowu przegapiłem jakiegoś ciekawego newsa.

Tym, że handlują z graczami i uciekają przed nieumarłymi, nic więcej.


  • HelloDoggo lubi to

#523 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 10 January 2018 - 08:46

Tym, że handlują z graczami i uciekają przed nieumarłymi, nic więcej.

Że delfiny? xD


  • Zeus1970 lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#524 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 10 January 2018 - 15:22

Tym, że handlują z graczami i uciekają przed nieumarłymi, nic więcej.

Handel to po prostu kliknięcie na moba, nie uznawałbym tego za część ich AI. Pozatym, z tego co pamiętam najbardziej złożone AI ma chyba zombie. Szukanie ścieżki do gracza itd.



#525 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 10 January 2018 - 15:32

Handel to po prostu kliknięcie na moba, nie uznawałbym tego za część ich AI. Pozatym, z tego co pamiętam najbardziej złożone AI ma chyba zombie. Szukanie ścieżki do gracza itd.

Moim zdaniem, najbardziej rozwinięte AI ma szkielet - szuka osłon, ucieka od gracza, gdy ten się zbliży oraz szuka go, gdy się schowa.


  • Evoken i CichyCreeper lubią to

#526 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 10 January 2018 - 16:06

Osadnicy potrafią otwierać drzwi i wchodzić po drabinie, co pozwala im korzystać ze swoich domów. Nie mogą jednak otworzyć włazów ani furtek.

Do domów wchodzą zawsze kiedy jest noc lub pada deszcz. Uciekają przed wszystkimi wrogimi mobami i kryją się przed nimi w mieszkaniach, mimo tego, że jedynie zombie ich atakują. Od wersji 1.4.2 na poziomach trudności wyższych niż łatwy zombie po zabiciu osadnika mogą zamienić go w osadnika zombie. Mieszkańcy wiosek mogą "nawiązywać stosunki towarzyskie" z innymi mieszkańcami poprzez stawanie naprzeciw siebie i wydawanie dźwięków, co ma symbolizować rozmowę między nimi. Od wersji 1.8 mogą zbierać plony. Mali osadnicy potrafią się ganiać, co przypomina zabawę w berka, oraz lubią się spotykać z żelaznymi golemami, który daje im kwiaty.


  • luc78, Serpico i HelloDoggo lubią to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#527 Wojzen

Wojzen

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 219 postów

Napisano 10 January 2018 - 18:44

Poprawione bloki:

DTAdYjYX0AIEAT6.jpg

DTAdYjZWsAAElJg.jpg

DTFiq7gW0AE_p-v.jpg

 

 

Jappa prosi o pokazywanie propozycji na granit, dioryt i andezyt: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Delfinów nie będzie można ujeżdżać, bo to okrutne: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Wyszedł snapshot 18wo2a: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Kolejny duży snapshot będzie za minimum 2 tygodnie



#528 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 10 January 2018 - 21:26

Delfinów nie będzie można ujeżdżać, bo to okrutne

XD

a świnie można?

 

Ja z życzeń odnośnie tekstur to tylko chcę żeby była większa różnica między drewnem świerkowym a murzyńskim. Nie raz, nie dwa się pomyliłem mając oba rodzaje pod ręką i chcąc postawić konkretny, bo różnią się prawie niczym poza kolorem słojów których na miniaturce praktycznie nie widać.


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#529 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 10 January 2018 - 21:30

XD

a świnie można?

 

Ja z życzeń odnośnie tekstur to tylko chcę żeby była większa różnica między drewnem świerkowym a murzyńskim. Nie raz, nie dwa się pomyliłem mając oba rodzaje pod ręką i chcąc postawić konkretny, bo różnią się prawie niczym poza kolorem słojów których na miniaturce praktycznie nie widać.

 

Przy murzyńskim (ciemny dąb) sugerowałbym coś w rodzaju jednolitego klocka z wieloma szczegółami, wyciętego jakby z wielkiego drzewa. Pokazałoby to wielkość drzewa z którego takie deski są wykonane.


Użytkownik Egzequtor edytował ten post 10 January 2018 - 21:31

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#530 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 10 January 2018 - 22:25

Poprawione bloki:
DTAdYjYX0AIEAT6.jpg
DTAdYjZWsAAElJg.jpg
DTFiq7gW0AE_p-v.jpg


Jappa prosi o pokazywanie propozycji na granit, dioryt i andezyt:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Delfinów nie będzie można ujeżdżać, bo to okrutne:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Wyszedł snapshot 18wo2a:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Kolejny duży snapshot będzie za minimum 2 tygodnie



Poprzednie screeny prawie przekonały mnie do nowych tekstur, ale widząc to chce mi się wymiotować. Ten dom wygladałby lepiej zrobiony z dirta. Plz zróbcie cos z tym szkłem bo to koszmar.

#531 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 10 January 2018 - 23:07

Poprzednie screeny prawie przekonały mnie do nowych tekstur, ale widząc to chce mi się wymiotować. Ten dom wygladałby lepiej zrobiony z dirta. Plz zróbcie cos z tym szkłem bo to koszmar.


Mogliby zrobić coś w sumie z wszystkim. Te deski i kobel również nie tylko nie są dziełami sztuki, ale są od takowych dalej niż pierwowzory.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#532 Wojzen

Wojzen

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 219 postów

Napisano 10 January 2018 - 23:24

Nie wiem czy wzrok mi się psuje, ale widzę rozmazanie trochę na rudach:

DSr2cLxXcAE_JEE.jpg



#533 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 11 January 2018 - 01:16

Nie wiem czy wzrok mi się psuje, ale widzę rozmazanie trochę na rudach:

DSr2cLxXcAE_JEE.jpg

Ponieważ ów rozmazanie tu jest i nie wygląda zbyt dobrze. Tak od niechcenia jakiś detal, by tylko coś zmienić.


  • Zeus1970 lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#534 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 11 January 2018 - 04:53

Podobają mi się bardzo nowe szyby, liście i nowe rudy, ale nie przypadły mi do gustu deski.



#535 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 11 January 2018 - 10:07

Nowe deski, szkło i cobblestone są k, ale rudy wyglądają jakby po prostu dodał pare pikseli rozmazania.



#536 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 11 January 2018 - 12:35

Plus jaki ma to sens w przypadku diamentów i szmaragdów? Klejnoty w rzeczywistości nie przechodzą płynnie w kamień.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#537 Wojzen

Wojzen

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 219 postów

Napisano 11 January 2018 - 14:06

Dziwię się czemu nie dostaję powiadomień od Jappy, a okazało się, że go wyciszyłem przypadkiem xd



#538 Wojzen

Wojzen

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 219 postów

Napisano 11 January 2018 - 14:34

DTQxujjWAAIyNLB.jpg

 

Pracuje Jappa nad diorytem i granitem, lecz ponoć ma spory z nimi problem



#539 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 13 January 2018 - 14:18

Nowa lampa jest całkiem ładna. 


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#540 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 13 January 2018 - 14:46

Taki ciekawy materiał o pierwszej wersji tezturepacka z nowymi teksturami dla ludzi znających angielski:



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"