Skocz do zawartości


Zdjęcie

1.13 Co nowego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1144 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nowe tekstury (109 użytkowników oddało głos)

Które tekstury wolisz?

  1. Głosowano Stare (59 głosów [54.13%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 54.13%

  2. Głosowano Nowe (50 głosów [45.87%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 45.87%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 Kaktuscraft

Kaktuscraft

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 861 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 22 June 2017 - 19:24

@up

Sorry za błąd. Już poprawiam.
Lubię kaktusy.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 24 June 2017 - 10:44

Podaj źródło to dodam do tematu.  ;)


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#23 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 25 June 2017 - 10:27

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

Tak, wiem, znam tego moda. W sumie to mogliby odkupić tego moda i dodać go w zmienionej (nieco) fomie (zbyt duża różnica między mieczem diamentowym a najgorszym mieczem z moda).


Użytkownik Grzesiek11 edytował ten post 25 June 2017 - 10:27


#24 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 25 June 2017 - 14:57

Tak, wiem, znam tego moda. W sumie to mogliby odkupić tego moda i dodać go w zmienionej (nieco) fomie (zbyt duża różnica między mieczem diamentowym a najgorszym mieczem z moda).

 

Po kiego grzyba? MC to nie jest RPG, nie był nim i nigdy nie będzie. Dla RPG-owców są mody i pewna podobna do MC gra o nazwie Terraria.



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#25 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 26 June 2017 - 10:36

W sumie... W takim razie niech cofną leśną willę, end, wioski, enchanty, mikstury... Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, ale od 1.0.0 Minecraft idzie w stronę RPGa, to nieuniknione (chyba że napiszemy zbiorową petycję do Mojangu). Zresztą, tak naprawdę chodzi mi o rudy (bo w końcu MINEcraft). I ostatnia sprawa: robimy chyba offtop, więc zapraszam na PW.
  • Egzequtor lubi to

#26 Kaktuscraft

Kaktuscraft

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 861 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 29 June 2017 - 07:47

Aktualizacja Better Together Uptade na konsole zostanie wkrótce wydana.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Kaktuscraft edytował ten post 29 June 2017 - 19:49

Lubię kaktusy.

#27 konwboy

konwboy

    Uczony

  • Weteran
  • 642 postów
  • konwboy

Napisano 29 June 2017 - 14:54

Aktualizacja Better Together Update na konsole została wydana. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

...we’ll soon be bringing you the Better Together Update...


Użytkownik konwboy edytował ten post 06 July 2017 - 16:39


#28 Serpico

Serpico

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 169 postów
  • Szabelan

Napisano 30 June 2017 - 07:33

RPG- Role playing game 

Bez zastanowienia piszecie że Minecraft ciągle idzie w stronę RPG xd


  • Zeus1970 lubi to

#29 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 30 June 2017 - 12:46

RP - RolePlay

RPG - Role Playing Game

 

Przypadek, że serwery Unturned i niektóre serwery Minecrafta gdzie odgrywa się życie postaci w zaawansowanym stopniu jest oznaczone [RP], a nie [RPG]?

Coś w tym jest, Minecraft dąży do RPG, bez dwóch zdań. Tak jak Grzesiek11, miał rację od Pełnej 1.0.0 Minecraft staje się RPG. Mojang zamiast dodawać Casualtowe (2k17 słowo nieznane) elementy, to rozgryza kolejne gałęzie rzeczy, które dodaje. Np. rozbudowa endu, później rozbudowa endu o nowe moby, później rozbudowa endu o nowe struktury, rośliny, nowa mechanika smoka, rozbudowa netheru i złoto, co będzie potem? Nowe moby Netherowe z Terrario-Isaaca? Niestety, jak się nie ma pomysłów, to się tworzy coś jak Mojang - najlepiej magię, bo dzieci lubią jak jest kolorowe coś, co zawsze ma zastosowanie w klepach.


  • Velta lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#30 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 30 June 2017 - 15:22

RP - RolePlay
RPG - Role Playing Game
 
Przypadek, że serwery Unturned i niektóre serwery Minecrafta gdzie odgrywa się życie postaci w zaawansowanym stopniu jest oznaczone [RP], a nie [RPG]?
Coś w tym jest, Minecraft dąży do RPG, bez dwóch zdań. Tak jak Grzesiek11, miał rację od Pełnej 1.0.0 Minecraft staje się RPG. Mojang zamiast dodawać Casualtowe (2k17 słowo nieznane) elementy, to rozgryza kolejne gałęzie rzeczy, które dodaje. Np. rozbudowa endu, później rozbudowa endu o nowe moby, później rozbudowa endu o nowe struktury, rośliny, nowa mechanika smoka, rozbudowa netheru i złoto, co będzie potem? Nowe moby Netherowe z Terrario-Isaaca? Niestety, jak się nie ma pomysłów, to się tworzy coś jak Mojang - najlepiej magię, bo dzieci lubią jak jest kolorowe coś, co zawsze ma zastosowanie w klepach.


Oznaczenie czegoś przez autora w określony sposób nie ma żadnego związku z jakością owej rzeczy (patrz: https://craftportal....y-big-and-long/).

W sumie... W takim razie niech cofną leśną willę, end, wioski, enchanty, mikstury... Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, ale od 1.0.0 Minecraft idzie w stronę RPGa, to nieuniknione (chyba że napiszemy zbiorową petycję do Mojangu). Zresztą, tak naprawdę chodzi mi o rudy (bo w końcu MINEcraft). I ostatnia sprawa: robimy chyba offtop, więc zapraszam na PW.

Wprowadzanie i rozbudowywanie elementów RPG nie czyni gry grą RPG. To tak, jakby powiedzieć, że crafting czyni z gry sandboxa a pojawnienie się w niej karabinu - FPSa.
  • Serpico lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#31 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 30 June 2017 - 18:53

Wprowadzanie i rozbudowywanie elementów RPG nie czyni gry grą RPG. To tak, jakby powiedzieć, że crafting czyni z gry sandboxa a pojawnienie się w niej karabinu - FPSa.

 

Masz rację. Nie czyni, tylko zmienia rodzaj gry z survival+sandbox na RPG+sandbox.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#32 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 01 July 2017 - 12:48

Masz rację. Nie czyni, tylko zmienia rodzaj gry z survival+sandbox na RPG+sandbox.


Survival+sandbox z elementami fantasy i RPG
  • Evoken, Serpico i HelloDoggo lubią to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#33 Kaktuscraft

Kaktuscraft

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 861 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 01 July 2017 - 14:38

Dinnerbone pokazał ulepszony system komend. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Lubię kaktusy.

#34 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 01 July 2017 - 15:03

Przypominam:

Minecraft w wersji Java na pecety zmienia nazwę na ,,Minecraft Java", a wszystkie inne wersje będą od 1.13 miały dokładnie taki sam kod i nazwę ,,Minecraft".

Źródło: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#35 Przemykomo

Przemykomo

    Fanatyk wędlin specyficznych

  • Użytkownik+
  • 359 postów
  • przemykomo

Napisano 01 July 2017 - 15:14

Przypominam:
Minecraft w wersji Java na pecety zmienia nazwę na ,,Minecraft Java", a wszystkie inne wersje będą od 1.13 miały dokładnie taki sam kod i nazwę ,,Minecraft".[/size]
Źródło: [/size]

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


A to wcześniej nie miały nazwy ,,Minecraft "?

#36 Kaktuscraft

Kaktuscraft

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 861 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 01 July 2017 - 16:14

Przypominam:

Minecraft w wersji Java na pecety zmienia nazwę na ,,Minecraft Java", a wszystkie inne wersje będą od 1.13 miały dokładnie taki sam kod i nazwę ,,Minecraft".

Źródło: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Już dodałem.


Lubię kaktusy.

#37 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 01 July 2017 - 18:57

Masz rację. Nie czyni, tylko zmienia rodzaj gry z survival+sandbox na RPG+sandbox.

 

Co proszę? Ja rozumiem, iż dużo osób w tej chwili gra na serwerach typu PVP, RPG, Minigames i tak dalej, ale to nie znaczy, że nie można sobie zagrać na trybie Singleplayer i spróbować przetrwać. Przecież aktualizacje 1.10, 1.11 nie zmieniły trybu Survival na RPG i dalej trzeba wykopać sobie kamień, żelazo, a przede wszystkim węgiel aby zrobić sobie nasze ukochane pochodnie, prawda? Fakt, może nie jest to tak trudne jak kiedyś i mojang powinien to poprawić, ale nie mówmy, że Minecraft się zmienia w RPG. Nie na trybie Singleplayer.


Użytkownik MrCubica edytował ten post 01 July 2017 - 19:03

1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia


#38 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 02 July 2017 - 22:17

Co proszę? Ja rozumiem, iż dużo osób w tej chwili gra na serwerach typu PVP, RPG, Minigames i tak dalej, ale to nie znaczy, że nie można sobie zagrać na trybie Singleplayer i spróbować przetrwać. Przecież aktualizacje 1.10, 1.11 nie zmieniły trybu Survival na RPG i dalej trzeba wykopać sobie kamień, żelazo, a przede wszystkim węgiel aby zrobić sobie nasze ukochane pochodnie, prawda? Fakt, może nie jest to tak trudne jak kiedyś i mojang powinien to poprawić, ale nie mówmy, że Minecraft się zmienia w RPG. Nie na trybie Singleplayer.

 

Era Singleplayer w Minecrafcie umarła. Multiplayer to przyszłość. Kiedy mamy na myśli obecnego Minecrafta to mówimy o elementach, które będą miały sens w większości na Multiplayer.

Aktualizacje 1.10 i 1.11 dodały elementy budowlane i survivalowe, ale wersja 1.9 dodała mnóstwo elementów magicznych, w tym rozbudowanie endu. Wersja 1.10 dodawała elementy budowlane, znowu 1.11 elementy survivalu. 1.12 - budowanie. Co jakiś czas ulepszane są też elementy magiczne (które potajemnie Mojang wciska między update).

 

Ogólnie, to Minecraft zmienia się w RPG w taki sposób... Najcelniej: Dawno temu Mojang tworzył rzeczy, których pochodzenie jest naturalne. Dzisiejsze nowinki nie mają naturalnego pochodzenia, dlaczego? Bo wszystko zaczyna zamykać się w konieczności rozwijania się na lepsze i lepsze elementy, które są pochodzenia nie naturalnego, a pochodzenia innych wymiarów.

 

Obecne elementy Minecrafta kumulują się wokół ulepszania Netheru i Endu, sami przyznajcie. Aby stać się ,,lepszym" Mojang uniezależnił nas od Netheru i Endu, w których właśnie występują najlepsze elementy:

 

- Mikstury (pałki z Blaze, pochodzenia Netheru)

- Elytra, umożliwiają przelatywanie przez mury (twierdze pochodzenia Endu)

- Beacon z bardzo mocnymi właściwościami buffowymi (Wither, tworzony z elementów z Netheru)

 

oraz elementy Fantasy, które są częścią RPG i zarazem najlepszym argumentem potwierdzającym, że Minecraft zmierza w kierunku RPG:

 

- Enchanting (Lvl, pochodzenie obcego gatunku gry)

 

Być może wielu mówi, że Minecraft jest grą RPG. Jednak mimo to wielu innych mówi, że zmierza w kierunku RPG (od czasów Bety 1.8, niektórzy mówią Pełnej 1.0.0), a dokładniej Fantasy. To jest prawda, nie ukrywajmy jej, możemy śmiało powiedzieć, że Minecraft powoli zmienia się w grę Sandbox+Survival z elementami RPG.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#39 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 03 July 2017 - 01:31

Era Singleplayer w Minecrafcie umarła. Multiplayer to przyszłość. Kiedy mamy na myśli obecnego Minecrafta to mówimy o elementach, które będą miały sens w większości na Multiplayer. Yͭ̆̊Ö̳́ͧͥU̽ͪ̅͂͒ ̯͈W͔̗̹̹̘͔̓̐͊̃̄̆͛͘Ị̤͇̳̳̊͛̇Ļ̝̦̰̜͇̳̏ͬL͜ ̨͕ͣͩ̌̚B͕͕͂̌͢ͅE͓͢ ̯̝̪̭̩̣̎ͭA̯̭͎ͤS̪͉͕̒͗̑ͣ̐ͤͦS̴̖̰̓̒̑̒ͮ̅̚I̦̮͎̝ͪ̐̀M͉̦͔ͬ̀̚IL̍ͬ͠Ă̙͙̰̥̯̌͒͗̑͊͒͟ͅT͇̜̬̝̓̆͗̍̚E͍̫̬ͅD̺͍͕̲̻͊̄ͦͥ̍.̘̱̘̥̯̣͒͐ͧͬ ͖̣̌̾͗ͪ̀Ŕ̭͙̏̅ͫE̤̞̩͍ͮ͋̂͞S̬̪̼̽́͗̓͠I͉̊͑Ṣ̣̝̜͖͗́ŤͮA̦̻̐͗ͧN͎̝̖̣̝ͮ͐C̴̗̬̖̹̤̓Ē̂̐̒͊̅͟ ̦̱̣̱ͩͯ͐̒ͧͣ̀̕I̭̋S̛͔̪̹̫͔̺̬ ̤̹ͮͤ͒̿͊̚F͔͙̺͇͇͍̕U̧̗̟̹̮̔T͙̯ͬI̤̰̟͊̉ͅL̼̫̦̲̮͖̩͊̊̽̾̂ͯ̑͜Eͤ̍҉͎̟̠̰.̲̬̖̦̼̮͖͛ͨ̌

Ciężko sądzić inaczej, kiedy jest się zapalonym graczem survival+gildie.


Aktualizacje 1.10 i 1.11 dodały elementy budowlane i survivalowe, ale wersja 1.9 dodała mnóstwo elementów magicznych, w tym rozbudowanie endu. Wersja 1.10 dodawała elementy budowlane, znowu 1.11 elementy survivalu. 1.12 - budowanie. Co jakiś czas ulepszane są też elementy magiczne[potrzebne źródło] (które potajemnie Mojang wciska między update[potrzebne źródło]).
Nie rozumiem, o co ci chodzi. 1.10 było właściwie prawie puste, ale z tego co dodano największą zmianą nie były wcale bloki budowlane. No i o co chodzi z ,,elementami survivalu"? Jeśli mówi się o dodaniu ,,elementów [X]" to raczej chodzi o wprowadzenie czegoś poraz pierwszy do gry.


Ogólnie, to Minecraft zmienia się w RPG w taki sposób... Najcelniej: Dawno temu Mojang tworzył rzeczy, których pochodzenie jest naturalne. Dzisiejsze nowinki nie mają naturalnego pochodzenia, dlaczego? Bo wszystko zaczyna zamykać się w konieczności rozwijania się na lepsze i lepsze elementy[???], które są pochodzenia nie naturalnego, a pochodzenia innych wymiarówciekawostka:gramatyka istnieje.
Od kiedy terakota, lamy, huski, niedźwiedzie polarne, straye, leśne dwory, nowe wieśniaki, buraki, iglo, tarcze itp. są ,,pochodzenia innych wymiarów"? Nie podałeś nawet argumentacji do swojej tezy. Podajesz za to argument, który nie ma nic wspólnego z tezą.


Obecne elementy Minecrafta kumulują się wokół ulepszania Netheru i Endu, sami przyznajcie. Aby stać się ,,lepszym" Mojang uniezależnił[tu chyba nie miało być ,,nie", bo przez te trzy litery całe zdanie nie ma sensu...] nas od Netheru i Endu, w których właśnie występują najlepsze elementyPobierz natychmiast najlepsze treści!:

- Mikstury (pałki z Blaze, pochodzenia Netheru)
- Elytra, umożliwiają przelatywanie przez mury (twierdze pochodzenia Endu)
- Beacon z bardzo mocnymi właściwościami buffowymi (Wither, tworzony z elementów z Netheru)
Elytra nie umożliwia przelatywania przez mury, nie wiem, skąd w ogóle ten pomysł.
Poza tym, BEACON I WITHER!? Może jeszcze cofnij się z tymi ,,argumentami" do bety?
Nether ostatnio dostał tylko bezużyteczny magma block, a end poza shulker boxami od 1.9 jest praktycznie taki sam.


oraz elementy Fantasy, które są częścią RPG i zarazem najlepszym JEDYNYM argumentem potwierdzającym, że Minecraft zmierza w kierunku RPG:

- Enchanting (Lvl, pochodzenie obcego gatunku gryGRAMATYKA)
Fantasy nie jest częścią RPG. Dowodem mogą być gry takie jak ,,Total War: Warhammer" czy ,,Bitwa o Śródziemie", nie będące RPG-ami mimo bycia grami fantasy. RPG po prostu dobrze się z fantasy komponuje, nie mówiąc o tym, że RPG to typ gry a fantasy to typ świata przedstawionego.


Być może wielu mówi, że Minecraft jest grą RPG. Jednak mimo to wielu innych mówi, że zmierza w kierunku RPG (od czasów Bety 1.8, niektórzy mówią Pełnej 1.0.0), a dokładniej Fantasy. To jest prawda, nie ukrywajmy jej, możemy śmiało powiedzieć, że Minecraft powoli zmienia się w grę Sandbox+Survival z elementami RPG.
GRAMATYKA. Połowa tego fragmentu nie ma sensu.


Napisałem w poprzednim poście, że z elementami fantasy, ponieważ jest smok, szkielety i magia, charakterystyczne dla fantasy.

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 04 July 2017 - 22:20

  • Serpico i HelloDoggo lubią to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#40 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 03 July 2017 - 05:25

Właściwie @up napisał to, co ja chciałem napisać, dodam tylko, że na świecie mamy odpowiednik elytry, jest to Wing Suit.


1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia