Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

[Seria Tematów] Najlepszy Mod w Minecrafcie cz.8


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Najlepszy mod w Minecrafcie (21 użytkowników oddało głos)

Jaki mod jest według Ciebie najlepszy w Minecrafcie?

  1. Industrial Craft (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Thaumcraft (5 głosów [23.81%])

    Procent z głosów: 23.81%

  3. TerraFirmaCraft (8 głosów [38.10%])

    Procent z głosów: 38.10%

  4. Głosowano Optifine (5 głosów [23.81%])

    Procent z głosów: 23.81%

  5. Twilight Forest (1 głosów [4.76%])

    Procent z głosów: 4.76%

  6. Głosowano Tinkers' Construct (2 głosów [9.52%])

    Procent z głosów: 9.52%

Głosuj

#1 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 04 June 2017 - 17:40

Witam was wszystkich bardzo serdecznie!. Jest to już ostatnia ankieta i koniec Serii Tematów. Dojdziemy w tym o to temacie do sedna naszych poszukiwań. Dojdziemy do najlepszego moda w Minecrafcie.

 

W tym głosowaniu, już finale, zagłosujecie, który z przedstawicieli aż 6 typów modów okaże się najlepszym modem w Minecrafcie wszechczasów!

 

Zatem głosujcie sprawiedliwie, to od was zależy, który mod okaże się zwycięzcą.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Przemykomo

Przemykomo

    Fanatyk wędlin specyficznych

  • Użytkownik+
  • 359 postów
  • przemykomo

Napisano 04 June 2017 - 17:58

Oczywiście, że

HWFRGeX.png


  • benio1394 lubi to

#3 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 04 June 2017 - 17:58

Bardzo miarodajna ankieta kiedy w poprzednich było po 5-6 modów, łącznie przewinęło sie ich około 20, podczas gdy istnieją ich tysiące.


#4 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 04 June 2017 - 18:25

Bardzo miarodajna ankieta kiedy w poprzednich było po 5-6 modów, łącznie przewinęło sie ich około 20, podczas gdy istnieją ich tysiące.

 

7 + 5 + 5 + 4 + 6 + 6 = 33 mody (w tym nie byle jakie, ale specyficzne)

 

Dodam, że nie można mieć pretensji - wszelkie propozycje można było zgłaszać w danym temacie, a od razu bym dodał dany mod. Tak było w przypadku modów Adventure. Dodany został Twilight Forest i to właśnie on wygrał. Wiadome jest, że nie znam wszystkich modów na świecie.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#5 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 05 June 2017 - 17:30

Bardzo miarodajna ankieta kiedy w poprzednich było po 5-6 modów, łącznie przewinęło sie ich około 20, podczas gdy istnieją ich tysiące.


Tak, ale 99.9% z nich to rzeczy takie jak to:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#6 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 05 June 2017 - 17:30

Przez cały poprzedni tydzień, od poniedziałku do niedzieli, głosowaliście za najlepszym modem w Minecrafcie. Na początku wybieraliście najlepszy mod spośród danego typu, następnie w finale sam jeden najlepszy mod. Postanowiłem jednak wyróżnić aż trzy mody, które zasługują na podium, a które odegrały ważny element w historii Minecrafta. Te oto mody były z nami długo, jedne były dłużej, inne krócej, jednak wszystkie trzy, które widzicie poniżej, okazały się być Najlepszymi Modami w Minecrafcie.

 

VEPJqR5.png

 

Najlepsze Mody w Minecrafcie

 

Sam od siebie dodam, że jest to ważny krok w kierunku Minecrafta, Osoby, które uznają właśnie tą trójkę za niepodważalnie i niewątpliwie najlepsze mody na świecie, mogą pomóc ustalić pewną regułę, która wejdzie jako standard. Gdzie będziecie mogli powiedzieć śmiało, które mody są najlepsze, ponieważ zostały uznane większością głosów. Mojang (Microsoft) nie chciał się angażować w tworzenie podobnych rzeczy (jak wiemy, jest zajęty zarabianiem), więc... postanowiłem, że zwyczajnie ich w tym wyprzedzę.

 

Uznajmy na tym forum, że ten wynik będzie ogólnie przyjęty.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#7 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 05 June 2017 - 18:41

Zasadniczo to społeczność ogólnoświatowa już zdecydowała na curseforgu ;-; a ankiety tutaj były o tyle niemiarodajne, że tylko promil graczy z tego forum wziął w nich udział. No i trzeba jeszcze dodać fakt, że każdy ma różne preferencje

#8 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 06 June 2017 - 14:16

Zasadniczo to społeczność ogólnoświatowa już zdecydowała na curseforgu ;-;

 

a ankiety tutaj były o tyle niemiarodajne, że tylko promil graczy z tego forum wziął w nich udział. No i trzeba jeszcze dodać fakt, że każdy ma różne preferencje

 

W ankietach głosowała podobna liczba osób jak w średnio innych. Co do preferencji - nie liczymy wyjątków.

 

Ankieta dotyczyła granic tego forum. Może za jakiś czas, gdy będzie mi się już tragicznie nudziło, zrobię podobną w bardziej popularnych forach.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#9 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 07 June 2017 - 07:00

>Twierdzenie, że ankieta w której brało udział 13 osób jest w jakimkolwiek stopniu miarodajna.

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 07 June 2017 - 07:01


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#10 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 10 June 2017 - 20:04

Nie ma czegoś takiego jak mod najlepszy. Różnią się one od siebie zbyt bardzo, aby można je było w ogóle porównywać. Np. Thaumcraft i Industrialcraft. Pod jakim wgl. względem je oceniać? Powstały do zupełnie innych celów i nie mają ze soba nic wspólnego. A takie giganty jak Terrafirma czy Gregtech nadają się tylko do bardzo specyficznych paczek ;_;

#11 FKORGG

FKORGG

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • FiscalKorgGame

Napisano 18 June 2017 - 09:47

Żaden z tych najlepsza modyfikacja to better fps i optifine bez nich ani rusz. A potem moze thaumcraft z wszystkimi addonami.

Użytkownik FKORGG edytował ten post 18 June 2017 - 09:48


#12 gtagta3

gtagta3

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 31 postów

Napisano 19 June 2017 - 09:43

TerraFirmaCraft the best mod for ever


Hej przyjacielu jak ci się spodobałem♥ możesz dać mi donate,a Diaxem osoby które dadzą mi określoną ilość diaxów dodaje do top donatorów

 

Junior Diaxnator = 1-50 diax

Diaxnator = 51-100 diax

Diaxnator+ = 101-200 diax

Super Diaxnator = 201-999999999 diax

 

                                                                                                   Wydatki

                                                                                      1. Użytkownik+ = -50 diax

​                                                                                                   Diaxnatorzy

​                                                                                             1. Junior Diaxnator ​Beczuk - nic nie napisze (3 diax)

                                                                                             2. Junior Diaxnator ​karawaniarz - Polecam dawać diaxy (2 diax)

 

​                                                                                                 


#13 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 21 July 2017 - 14:44

Prosiłbym o zamknięcie wątku.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#14 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 21 July 2017 - 15:00

W celu zamknięcia wątku należy zgłosić pierwszy post i w szczegółach napisać ,,proszę o zamknięcie wątku".

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"