Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Statek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 20 May 2017 - 20:22

Cześć, chcę zaprezentować moją kolejną budowlę w Minecraft. 

 

 

Oto mój statek:

 

Wideo:

 

 

 

 

Za wszystkie oceny dziękuję.


1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 20 May 2017 - 20:49

Statek jak statek.

Nie jest to brzydkie, ale też nie ma rewelacji.


Loli to nie pedofilia.


#3 __Ametyst__

__Ametyst__

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 21 May 2017 - 14:31

Ładnie . Trochę tam pusto na środku . Zbuduj maszt między tymi dwoma + beczki  i może jakaś armata itp . Żagle buduj "delikatnie" - by nie były za bardzo wypukłe lub wklęsłe  w niektórych miejscach . Podoba mi się   :D  


Użytkownik __Ametyst__ edytował ten post 21 May 2017 - 14:32


#4 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 21 May 2017 - 18:14

Wszystko co tu przeczytasz jest tylko i wyłącznie moją własną opinią i nie mam zamiaru przekonywać nikogo do mojej racji oraz mojej krytyki zawartej w tym poście!

Witaj!
Budowla prezentuje się dobrze, wręcz wyśmienicie, ma kilka zalet oraz wad, ale do tego przejdę nieco później. 
Jak już wiele razy powtarzałem przy każdym temacie związanym z ocenianiem budowli, Ważne żeby to co budujesz było satysfakcjonujące tylko i wyłącznie dla Ciebie (no, chyba że robisz coś na zamówienie to wtedy możesz się martwić tym, czy komuś się nie spodoba). Trzeba budować tak długo, póki nie osiągniesz wrażenia, że to co zrobiłeś jest twoim zdaniem idealne!

Zacznę od dobrania bloków w Twojej budowli, jak widać wszystkie barwy się zgadzają i uzupełniają, utrzymałeś cały statek w kolorach żółto-białym z elementami czerni, a nawet brązu, nic nie kontrastuje wypalając przy tym oczy. Jedyne do czego chcę i mogę się przyczepić to barwa żółta, która miała być wypełnieniem całości statku, widocznie dominuje. Według mnie, użycie tego koloru gliny nie było dobrym posunięciem, statek wygląda dość nienaturalnie, ale może to tylko moje indywidualne odczucie.

Co do kształtu całego statku,na szerokość jest on idealny. Urozmaicenie powierzchni wypukłościami oraz zagłębieniami było dobrym pomysłem, jednakże rzuca się to w oczy, a mianowicie "dziób" statku, który jest nieco zbyt krótki. Powinien zostać nieco bardziej wyciągnięty w stronę odstającej części rufy, tego ?patyka? (nie znam się na nazewnictwie i elementach statków)

Na samym pokładzie widocznie jest pustka, brakuje tam elementów wyposażenia w postaci bagażu, ładunków czy innych ważnych elementów. Zgodzę się z przedmówcą @___Ametyst___, można by się pokusić o postawienie dodatkowego żagla, który wypełniłby tą niechcianą pustkę. Proponuję rozrzucenie "kupek" skrzyń i craftingów.

Same żagle prezentują się dobrze, prawie nie ma czego zarzucić, ale jest to jedno "ale". Tylna część żagla, która chyba odpowiada za nadawanie kierunku kursu dla statku jest nieco nieforemna.


 



#5 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 22 May 2017 - 06:24

Wszystko co tu przeczytasz jest tylko i wyłącznie moją własną opinią i nie mam zamiaru przekonywać nikogo do mojej racji oraz mojej krytyki zawartej w tym poście!

Witaj!
Budowla prezentuje się dobrze, wręcz wyśmienicie, ma kilka zalet oraz wad, ale do tego przejdę nieco później. 
Jak już wiele razy powtarzałem przy każdym temacie związanym z ocenianiem budowli, Ważne żeby to co budujesz było satysfakcjonujące tylko i wyłącznie dla Ciebie (no, chyba że robisz coś na zamówienie to wtedy możesz się martwić tym, czy komuś się nie spodoba). Trzeba budować tak długo, póki nie osiągniesz wrażenia, że to co zrobiłeś jest twoim zdaniem idealne!

Zacznę od dobrania bloków w Twojej budowli, jak widać wszystkie barwy się zgadzają i uzupełniają, utrzymałeś cały statek w kolorach żółto-białym z elementami czerni, a nawet brązu, nic nie kontrastuje wypalając przy tym oczy. Jedyne do czego chcę i mogę się przyczepić to barwa żółta, która miała być wypełnieniem całości statku, widocznie dominuje. Według mnie, użycie tego koloru gliny nie było dobrym posunięciem, statek wygląda dość nienaturalnie, ale może to tylko moje indywidualne odczucie.

Co do kształtu całego statku,na szerokość jest on idealny. Urozmaicenie powierzchni wypukłościami oraz zagłębieniami było dobrym pomysłem, jednakże rzuca się to w oczy, a mianowicie "dziób" statku, który jest nieco zbyt krótki. Powinien zostać nieco bardziej wyciągnięty w stronę odstającej części rufy, tego ?patyka? (nie znam się na nazewnictwie i elementach statków)

Na samym pokładzie widocznie jest pustka, brakuje tam elementów wyposażenia w postaci bagażu, ładunków czy innych ważnych elementów. Zgodzę się z przedmówcą @___Ametyst___, można by się pokusić o postawienie dodatkowego żagla, który wypełniłby tą niechcianą pustkę. Proponuję rozrzucenie "kupek" skrzyń i craftingów.

Same żagle prezentują się dobrze, prawie nie ma czego zarzucić, ale jest to jedno "ale". Tylna część żagla, która chyba odpowiada za nadawanie kierunku kursu dla statku jest nieco nieforemna.


 

Wow! Dzięki za tak obszerną ocenę, następnym razem kiedyś jak będę budował statek uwzględnię to co napisałeś :)


1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia


#6 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 22 May 2017 - 14:53

Wow! Dzięki za tak obszerną ocenę, następnym razem kiedyś jak będę budował statek uwzględnię to co napisałeś :)

Jeśli tylko masz jakiś dylemat podczas budowania to śmiało pisz, postaram się dopomóc. ;)



#7 Vindow

Vindow

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Vindow

Napisano 13 June 2017 - 10:44

Wrzuć proszę nowe wideo, ponieważ to "jest niedostępne", a chętnie zobaczyłbym Twój statek.



#8 gtagta3

gtagta3

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 31 postów

Napisano 19 June 2017 - 14:00

Film niedostępny


Hej przyjacielu jak ci się spodobałem♥ możesz dać mi donate,a Diaxem osoby które dadzą mi określoną ilość diaxów dodaje do top donatorów

 

Junior Diaxnator = 1-50 diax

Diaxnator = 51-100 diax

Diaxnator+ = 101-200 diax

Super Diaxnator = 201-999999999 diax

 

                                                                                                   Wydatki

                                                                                      1. Użytkownik+ = -50 diax

​                                                                                                   Diaxnatorzy

​                                                                                             1. Junior Diaxnator ​Beczuk - nic nie napisze (3 diax)

                                                                                             2. Junior Diaxnator ​karawaniarz - Polecam dawać diaxy (2 diax)

 

​