Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Profesionalna grafika [aktualnie 2d]

grafika

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 19 May 2017 - 19:43

Znowu próbujesz pokazać, że masz rację, której nie masz. Poprosiłem Cię, żebyś dał mi jakiekolwiek zamówienie na jakikolwiek styl, czemu tego nie zrobiłeś to jest dla Cb. jakiś problem? Chciałem Ci tylko udowodnić, że potrafie zrobić to o co mnie ktoś poprosi, ale już nieważne... Nie mam ochoty się z tobą sprzeczać bo podajesz te same argumenty, na które już zasadniczo odpowiedziałem i dowiodłem, że np, nic nie ukradłem.

Dodam jeszcze, że tak jestem gimnazjalistą, ale ty raczej też, skoro nie potrafisz skończyć tej dyskusji po napisanym przeze mnie zdaniu: "Pozdrawiam i myślę, że już się tu nie pokażesz więcej."
 


 

Faktycznie zapomniałem o tym pixelarcie, ale zobaczę co da się zrobić

nic nie dowiodles

 

Tak w ogóle, jakie trendy są dziś preferowane przez profesjonalnych grafików?

tekstura z neta, jakies rendery po bokach nick, pod nim swiatlo i zdjecie

 

Jak dla mnie prostota, albo coś w stylu nie wiem jak to opisać ''premium'' myślę, że rozumiesz.

Myślałem, że forum o minecraftach nie ma tak toksycznej społeczności. Zamiast powiedzieć co mógłbym poprawić w swojej twórczości, to piszesz, że jest to najzwylej ch****e (tak wiem nie użyłeś takich słów, ale o to Ci chodzi (tak przynajmniej to odebrałem))

jestes przewrazliwiony


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 forfex

forfex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 19 May 2017 - 21:24

nic nie dowiodles

 

tekstura z neta, jakies rendery po bokach nick, pod nim swiatlo i zdjecie

 

jestes przewrazliwiony

Wiesz co znaczy przewrażliwiony wgl.? Gdzie są tego oznaki bo ja tego nie dostrzegam. Człowieku jesteś nikim i chyba nie umiesz czytać. Skończyłem już tą dyskusję nie ciągnij jej dalej nie wchodź na ten temat bo on jest dla osób, które chcą zamówić coś u PROFESJONALNEGO grafika. Dobranoc.


Pracuję nad logiem drużyny jak się podoba?
qpVJ8As.png


qN3fntF.png

DISCORD: https://discord.gg/sAj8TGJ, STEAM GROUP: http://steamcommunity.com/groups/4fex


tvc5KHA.gif Pamiętaj, możesz przelać troche diaxów tvc5KHA.gif

 


#23 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 20 May 2017 - 07:28

Nie rozumiem po co wybuchła ta gó**o burza.. Chłopak się rozwija i próbuje zrobić coś fajnego całkowicie za darmo. Może niektórzy by to nieco docenili, a kłótnia z powodu tego czy nazywa się profesjonalistą w danej dziedzinie, jest bezsensowna... Grafiki nie są może jakoś specjalnie zaawansowane, ale są ładne w swojej prostocie


  • forfex i daKebbe lubią to

8ifkn2I.png


#24 AdamsRX

AdamsRX

    Did I ever tell you what the definition of insanity is?

  • Użytkownik+
  • 473 postów
  • AdamsRX

Napisano 20 May 2017 - 08:34

Profesjonalny grafik używałby Illustratora / Corela do tworzenia logo drużyny. 

Zakładając, że masz jakieś 12-15 lat, twoją twórczość oceniam na 6/10. Podstawowe funkcje Photoshopa znasz i głównie na nich się opierasz. Jednak to za mało na nazywanie siebie samego profesjonalnym grafikiem. Zwłaszcza,  kiedy NIKT nie stwierdził,  że twoje grafiki prezentują profesjonalizm. Ja do dziś unikam tego słowa, nawet na swojej stronie www. Powtarzam, pokory i samokrytyki ci trzeba, panocku.



#25 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 20 May 2017 - 08:43

popieram przed, przed mówcę @kacper_o, nie ważne czy nazywa się profesjonalistą, czy nie, ważne, ze przynajmniej próbuje coś osiągnąć i nawet mu się to udaje.

Co do loga, które zacząłeś robić, uważam, że sam zarys może wiele powiedzieć o ty, że będzie to po prostu ładne. Chociaż nie wiem czy już się nie spotkałem z tego typu "projektem" ale oczywiście mogę się mylić.



#26 forfex

forfex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 20 May 2017 - 11:49

Profesjonalny grafik używałby Illustratora / Corela do tworzenia logo drużyny. 

Zakładając, że masz jakieś 12-15 lat, twoją twórczość oceniam na 6/10. Podstawowe funkcje Photoshopa znasz i głównie na nich się opierasz. Jednak to za mało na nazywanie siebie samego profesjonalnym grafikiem. Zwłaszcza,  kiedy NIKT nie stwierdził,  że twoje grafiki prezentują profesjonalizm. Ja do dziś unikam tego słowa, nawet na swojej stronie www. Powtarzam, pokory i samokrytyki ci trzeba, panocku.

 Corela ogarniam w skali 2/10, za to illustratora uczę się ostatnio opanować i dobrze mi idzie. logo które tutaj prezentuje jest szkieletam. Kolorki dodałem bo kolega chciał zobaczyć jaki mam pomysł. :)
I chciałbym przypomnieć, że jesteś starszy o 8 lat, co przekłada się na ilość zdobytej wiedzy w dziedzinie grafiki, nie moge iść jeszcze do technikum grafiki, oraz studiować grafikę komputerową. Uczę się, a nazwałem swoje prace profesjonalnymi tylko ze względu na grafiki znajdujące się tutaj na forum (nie mam na celu tu obrażenia kogoś, ani wywyższenia się, ale tylko kilka osób tutaj ma pojęcie jakiegolwiek o grafice i ja do nich mogę należeć.)

@edit zajrzałem na twoją stronę i jestem w stanie stwierdzić, że projekty, które są na dole strony zdołał bym sam odtworzyć (nie licząc tych pięknych rysunków stowrzonych jak mniemam przez panią Olę), szczególnie to logo slimeball.net, ponieważ widziałem kilka poradników kiedyś jak to zrobić gdy uczyłem się podstaw illustratora :)


Użytkownik forfex edytował ten post 20 May 2017 - 12:02

qN3fntF.png

DISCORD: https://discord.gg/sAj8TGJ, STEAM GROUP: http://steamcommunity.com/groups/4fex


tvc5KHA.gif Pamiętaj, możesz przelać troche diaxów tvc5KHA.gif

 


#27 forfex

forfex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 20 May 2017 - 18:18

zrVkUe6.png


qN3fntF.png

DISCORD: https://discord.gg/sAj8TGJ, STEAM GROUP: http://steamcommunity.com/groups/4fex


tvc5KHA.gif Pamiętaj, możesz przelać troche diaxów tvc5KHA.gif

 


#28 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 20 May 2017 - 18:32

logo jest ok, jednak nie podoba mi sie to w jaki sposob nalozony jest kolor niebieski na ten napis


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#29 forfex

forfex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 21 May 2017 - 19:10

logo jest ok, jednak nie podoba mi sie to w jaki sposob nalozony jest kolor niebieski na ten napis

​Tak wiem, już to poprawiłem coś mi się musiało przestawić :/


qN3fntF.png

DISCORD: https://discord.gg/sAj8TGJ, STEAM GROUP: http://steamcommunity.com/groups/4fex


tvc5KHA.gif Pamiętaj, możesz przelać troche diaxów tvc5KHA.gif

 


#30 Miszla

Miszla

    Nie mam przyjaciół

  • Użytkownik+
  • 513 postów
  • Miszla

Napisano 27 May 2017 - 08:53

O Jezus, widzę że to forum jest na takim samym poziomie jak zawsze XDD. Ciągle mnie śmieszy, jak jacyś początkujący wrzucają tutaj swoje prace, nawet walić, że nie mają o tym zielonego pojęcia, a ludzie zamiast w spokoju wytłumaczyć, plują jakie to jest okropne, jakie autor to dziecko i w ogóle idź się zabić. Tutaj jest więcej świetnych grafików niż na forach graficznych.

Co do prac, każdy tak zaczynał. Na razie dobrze ci idzie, postępuj dalej i oglądaj poradniki, timelapsy itd., żeby twój poziom stale rósł

Użytkownik Miszla edytował ten post 27 May 2017 - 08:53


#31 forfex

forfex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 25 June 2017 - 05:13

Zapraszam wszystkich krytyków tutaj: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Moje kolejne grafiki tutaj: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


qN3fntF.png

DISCORD: https://discord.gg/sAj8TGJ, STEAM GROUP: http://steamcommunity.com/groups/4fex


tvc5KHA.gif Pamiętaj, możesz przelać troche diaxów tvc5KHA.gif

 


#32 Piotrek :P

Piotrek :P

    Ten przystojny z GlowTeamu

  • Użytkownik+
  • 152 postów

Napisano 25 June 2017 - 09:55

Zwarzając na to, że Sofiak jest na tym forum jedyną osobą która gó**o potrafi, i gó**o osiągnęła, przy czym jedynie krytykuje, Autorze, nie masz się czym przejmować ;)

 

Mi się Twoje prace podobają, na pewno do Ciebie napiszę, życzę dalszego rozwoju.


Użytkownik Piotrek :P edytował ten post 25 June 2017 - 09:55

  • HelloDoggo lubi to

#33 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 25 June 2017 - 10:12

Jak na początkującego, dobre prace. Ja tam w ogóle za kiepski w tym jestem (wystarczy popatrzeć na ikonę mojego kanału).



#34 luc78

luc78

    Znawca

  • Użytkownik
  • 290 postów
  • luc78

Napisano 09 July 2017 - 20:31

Świetne prace. Mam nawet powód, aby kiedyś skorzystać z twoich usług, tylko muszę spytać resztę grupy o logo.  :)



#35 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 12 July 2017 - 12:49

Chce się śmiać jak czytam jak niektóre osoby po nim jeżdżą. Widać ,że nie jest profesjonalistą ale ma do tego smykałke robi dużo prac i wychodzą mu coraz lepsze. Ćwicz dalej rób swoje i w przyszłości przerzuć sie na bardziej złożony program.

#36 VDBGraphic

VDBGraphic

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • telegram @Pengueeny
  • Vanderbeer

Napisano 10 December 2017 - 18:13

Siedząc w grafice pare lat moge definitywnie stwierdzić, że to nawet w 1% nie jest profesjonalne. Rozumiem, jesteś młody uczysz sie patrzac na pierwsze prace a na teraźniejsze widać, że robisz postępy ale szanujmy się, gdzie tu jest profesjonalizm? Nie rozumiem też jak można wykonywać prace za darmo, ale to już inna bajka. Fajnie, że rozwijasz się w danej dziedzinie ale zamiast siedziec ciągle w photoshopie zajrzyj do ilustratora, kup sobie tablet przestan robic non stop tak samo wygladajace banery na yt i zacznij zarabiać ;) Pozdrawiam. VDB


Użytkownik VDBGraphic edytował ten post 10 December 2017 - 18:13

  • KACARE lubi to

lXkKnlR.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: grafika