Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Profesionalna grafika [aktualnie 2d]

grafika

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 forfex

forfex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 14 May 2017 - 00:34

Cześć. Miło, że wpadłeś!
Jestem grafikiem i mam troche z tym doświadczenia!
Chciałbym przedstawić wam moją ofertę!

1. Jak zamówić
Masz cztery możliwości zamówienia!

1. Grupa steam:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(najszybsza metoda)
 Dołącz do grupy > Kliknij w dyskusje > Wejdź w podforum "ZAMÓW" > Stosując się do szablonu złóż zamówienie.
2. Discord:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

kanał:
#zamówienia
3. Facebook:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


 W prywatnej wiadomości!
4. Tutaj w komentarzu/wiadomości prywatnej (UWAGA ŻADKO WCHODZE NA CraftPortal! (najwolniejsza metoda))

2. Czemu ja?
Ponieważ u mnie masz za darmo i w dobrej jakości!
Wydaję mi się, że więcej nie muszę tłumaczyć.

3. Przykładowe prace

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


(To są tylko przykładowe)


qN3fntF.png

DISCORD: https://discord.gg/sAj8TGJ, STEAM GROUP: http://steamcommunity.com/groups/4fex


tvc5KHA.gif Pamiętaj, możesz przelać troche diaxów tvc5KHA.gif

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 14 May 2017 - 05:25

Podoba mi się ten baner dla Bakstera, może do Ciebie napiszę.


1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia


#3 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 14 May 2017 - 08:28

meh kolejny co robi prace w tym samym nudnym stylu


  • DarknessXIII, KACARE i Simon Rowninghton lubią to

Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#4 forfex

forfex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 14 May 2017 - 15:23

Sofiak, dnia 14 Maj 2017 - 09:28, napisał:

meh kolejny co robi prace w tym samym nudnym stylu

No a jaki dla Cb. nie jest nudny? Robie w różnych stylach, a nie w jednym. Pozatym to są przykładowe prace i robie w stylu takim jak ktoś chce :)
Pozdrawiam.

@edit
Dzisiejsze prace: (było ich trochę więcej :)))

Użytkownik forfex edytował ten post 14 May 2017 - 17:13

qN3fntF.png

DISCORD: https://discord.gg/sAj8TGJ, STEAM GROUP: http://steamcommunity.com/groups/4fex


tvc5KHA.gif Pamiętaj, możesz przelać troche diaxów tvc5KHA.gif

 


#5 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 15 May 2017 - 21:09

No a jaki dla Cb. nie jest nudny? Robie w różnych stylach, a nie w jednym. Pozatym to są przykładowe prace i robie w stylu takim jak ktoś chce :)
Pozdrawiam.

@edit
Dzisiejsze prace: (było ich trochę więcej :)))

, t

nazywasz swoje prace profesjonalna grafika, a kradniesz wszystko od innych? te rendery krysztalow po bokach nawet nie pasuja do reszty tej sygnatury, tak samo jak snieg na tej literze w tym profilowym, to wyglada jakby bylo wyciete z ksiazki dla dzieci 

liczy sie jakosc, a nie ilosc, co z tego, ze robisz "duzo prac" skoro nic w nich nie poprawiasz, a te twoje "profesjonalne" prace kazdy gimnazjalista potrafilby wykonac


  • KACARE lubi to

Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#6 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 16 May 2017 - 12:13

Profesjonalne to to może nie jest, ale przynajmniej w przeciwieństwie do niektórych debili jacy przewinęli sie przez to forum nie żądasz za to pieniędzy. 



#7 forfex

forfex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 18 May 2017 - 17:21

nazywasz swoje prace profesjonalna grafika, a kradniesz wszystko od innych? te rendery krysztalow po bokach nawet nie pasuja do reszty tej sygnatury, tak samo jak snieg na tej literze w tym profilowym, to wyglada jakby bylo wyciete z ksiazki dla dzieci 

liczy sie jakosc, a nie ilosc, co z tego, ze robisz "duzo prac" skoro nic w nich nie poprawiasz, a te twoje "profesjonalne" prace kazdy gimnazjalista potrafilby wykonac

Powiem tak. Nie znasz znaczenia słów to ich nie używaj. NIC nie ukradłem, skorzystałem tylko z gotowych elementów i równie sam mógłbym je zrobić. Po drugie ja nie składam zamówienia tylko je wykonuje więc dlaczego czepiasz się stylu moich prac skoro to nie ja go wybieram. Po 3 gdzie napisałem, że robie codziennie dużo prac? Robie tyle na ile mi starczy czasu i ile mam ochoty (jeśli wgl. mam ochotę). Po 4 przeciętny gimnazjalista nie umie na komputerze nic oprócz jego podstawowych funkcji np. korzystanie z interntu oraz włączanie gier itd.
Złóż zamówienie podaj styl jaki byś chciał dopiero oceń. Może zmienisz o mnie zdanie, co nie znaczy, że mi na tym zależy :)

@edit
Już nie wspomne o tym, że w linku z pracami jakie wysłałem jest kilka róznych stylów...
Prace:


Użytkownik forfex edytował ten post 18 May 2017 - 18:09

qN3fntF.png

DISCORD: https://discord.gg/sAj8TGJ, STEAM GROUP: http://steamcommunity.com/groups/4fex


tvc5KHA.gif Pamiętaj, możesz przelać troche diaxów tvc5KHA.gif

 


#8 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 18 May 2017 - 18:06

Powiem tak. Nie znasz znaczenia słów to ich nie używaj. NIC nie ukradłem, skorzystałem tylko z gotowych elementów i równie sam mógłbym je zrobić.

Chciałbym zobaczyć jak wchodzisz do sklepu, kradniesz batona, a przy wyjściu, gdy łapie cię sklepikarz odpowiadasz "Równie dobrze sam mogłem go zrobić".


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#9 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 18 May 2017 - 18:19

Dobrze, przetestujmy twoje możliwości. Chce pomarańczowy napis ,,KAPI KIEDY DINORUN" na różowym tle w zielone paski. Styl pixelart.


#10 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 18 May 2017 - 19:31

Powiem tak. Nie znasz znaczenia słów to ich nie używaj. NIC nie ukradłem, skorzystałem tylko z gotowych elementów i równie sam mógłbym je zrobić. Po drugie ja nie składam zamówienia tylko je wykonuje więc dlaczego czepiasz się stylu moich prac skoro to nie ja go wybieram. Po 3 gdzie napisałem, że robie codziennie dużo prac? Robie tyle na ile mi starczy czasu i ile mam ochoty (jeśli wgl. mam ochotę). Po 4 przeciętny gimnazjalista nie umie na komputerze nic oprócz jego podstawowych funkcji np. korzystanie z interntu oraz włączanie gier itd.
Złóż zamówienie podaj styl jaki byś chciał dopiero oceń. Może zmienisz o mnie zdanie, co nie znaczy, że mi na tym zależy :)

@edit
Już nie wspomne o tym, że w linku z pracami jakie wysłałem jest kilka róznych stylów...
Prace:
 

Ukradłeś grafikę, nazwałeś siebie "profesionalista", nie podałeś nawet linków do renderów, bądź tekstur, jest to kradzież. Skoro równie dobrze mógłbyś zrobić główne elementy, to dlaczego tego nie zrobiłeś? Czyżby brakło umiejętności. To ty wybierasz jak praca będzie wyglądała, nie okłamuj siebie oraz innych. Napisałeś: "Dzisiejsze prace: (było ich trochę więcej)", widząc to, a następnie prace, stwierdzić można jedynie, że nastawiłeś się na ilośc, a nie jakość. Nie mam pojęcia w jakim ty świecie żyjesz, przeciętny gimnazjalista w tych czasach posiada często większe umiejętności od ciebie, w dodatku w grafice powinna się w szczególności liczyć kreatywność, a w twoich pracach jej się zwyczajnie nie da zauważyć. Nie mam zamiaru składać zamówienia, skoro potrafię zrobić samemu lepsze z "gotowych materiałów" dostępnych w internecie.

 

I możliwe, że ubrałem to w złe słowa, lecz w mej wypowiedzi chodziło o to, że teraz praktycznie każdy pseudografik robi prace, które wyglądają podobnie do twoich, czy ty tego naprawdę nie widzisz? 


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#11 forfex

forfex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 19 May 2017 - 17:47

Ukradłeś grafikę, nazwałeś siebie "profesionalista", nie podałeś nawet linków do renderów, bądź tekstur, jest to kradzież. Skoro równie dobrze mógłbyś zrobić główne elementy, to dlaczego tego nie zrobiłeś? Czyżby brakło umiejętności. To ty wybierasz jak praca będzie wyglądała, nie okłamuj siebie oraz innych. Napisałeś: "Dzisiejsze prace: (było ich trochę więcej)", widząc to, a następnie prace, stwierdzić można jedynie, że nastawiłeś się na ilośc, a nie jakość. Nie mam pojęcia w jakim ty świecie żyjesz, przeciętny gimnazjalista w tych czasach posiada często większe umiejętności od ciebie, w dodatku w grafice powinna się w szczególności liczyć kreatywność, a w twoich pracach jej się zwyczajnie nie da zauważyć. Nie mam zamiaru składać zamówienia, skoro potrafię zrobić samemu lepsze z "gotowych materiałów" dostępnych w internecie.

 

I możliwe, że ubrałem to w złe słowa, lecz w mej wypowiedzi chodziło o to, że teraz praktycznie każdy pseudografik robi prace, które wyglądają podobnie do twoich, czy ty tego naprawdę nie widzisz? 

Tak jak napisałem wcześniej. Pobrałem grafiki z internetu, a twórca udostępnił je mówiąc, że można korzystać z nich bez dawania linków.
Dodam również, że gimnazjaliści, z którymi uczęszczam do szkoły nie umieją nic ponadto co napisałem (oczywiście nie każdy, ale większość), także gimnazjaliści, z którymi nie chodzą ze mną do szkoły proszą mnie o jakąś pomoc etc.

Ty też z tego co widzę do nich należysz, plujesz jadem i próbujesz udowodnić swoją rację, a jej nie masz. Przepraszam Cię, że robie w praktycznie każdym stylu jaki ktoś zechce, a dla Ciebie jest to takie same jak u innych.
Kolego, któzi gimnazjaliści umieją języki programistyczne i umieją używać photoshopa? Jestem pewien, że nie znasz ich zbyt wielu (chodzi mi o bliskich znajomych, a nie z internetu.)
Próbujesz być fajny i mówić 3/4 tematach, że to jest nudne... Zrób lepsze bo przecież przeciętny gimnazjalista umie więcej niż ja :)

Czekam na jakąś orginalną grafiką od Ciebie skoro to jest takie ''łatwe'' itd.
Jestem złodziejem tak? Przeczytałeś wogóle to co napisałem w poprzedniej odpowiedzi na twoje bezsensowne i nie uargumentowane oskarżenia o kradziesz...
Człowieku dla mnie jesteś już nikim. I dziwię się, że straciłem na Ciebie czas na pisanie tej odpowiedzi...

Przepraszam, że skorzystałem z internetu, ale ty też już nie korzystaj bo nie masz praw autorskich do tej grafiki. (jak mniemam)
Zawsze znajduję argumenty lepsze od takich osób jak ty. Nie popisuj się znajomością prawa bo jak widać nie znasz go do końca.

Pozdrawiam i myślę, że już się tu nie pokażesz więcej.

@edit użyte materiały, w "tej sygnaturze''

hex01.giftriangles-2.png


Użytkownik forfex edytował ten post 19 May 2017 - 17:53

qN3fntF.png

DISCORD: https://discord.gg/sAj8TGJ, STEAM GROUP: http://steamcommunity.com/groups/4fex


tvc5KHA.gif Pamiętaj, możesz przelać troche diaxów tvc5KHA.gif

 


#12 AdamsRX

AdamsRX

    Did I ever tell you what the definition of insanity is?

  • Użytkownik+
  • 473 postów
  • AdamsRX

Napisano 19 May 2017 - 17:58

Nie czepiałbym się, gdyby nie słowa "profesjonalne", "profesjonalista". Ot, chłopak coś tam sobie kleci w Photoshopie i chciał się pochwalić swoimi pracami. Spoko... ale po co od razu nazywać swoje prace profesjonalnymi, kiedy one koło profesjonalnego nawet nie leżały? :/


Użytkownik AdamsRX edytował ten post 19 May 2017 - 17:58

  • DarknessXIII i Sofiak lubią to

#13 forfex

forfex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 19 May 2017 - 18:10

QU9IAa2.png Dla: "MrKisiel"


Nie czepiałbym się, gdyby nie słowa "profesjonalne", "profesjonalista". Ot, chłopak coś tam sobie kleci w Photoshopie i chciał się pochwalić swoimi pracami. Spoko... ale po co od razu nazywać swoje prace profesjonalnymi, kiedy one koło profesjonalnego nawet nie leżały? :/

Oj leżały, nawet na nich :)

Dzisiejsze prace:


Użytkownik forfex edytował ten post 19 May 2017 - 18:12

qN3fntF.png

DISCORD: https://discord.gg/sAj8TGJ, STEAM GROUP: http://steamcommunity.com/groups/4fex


tvc5KHA.gif Pamiętaj, możesz przelać troche diaxów tvc5KHA.gif

 


#14 AdamsRX

AdamsRX

    Did I ever tell you what the definition of insanity is?

  • Użytkownik+
  • 473 postów
  • AdamsRX

Napisano 19 May 2017 - 18:20

 

Oj leżały, nawet na nich :)

 

 

Wybacz, ale żadne z pokazanych na tym forum nie ma z profesjonalizmem nic wspólnego. Tak, jak ktoś wyżej napisał, każdy człowiek w wieku gimnazjalnym jest w stanie zrobić takie prace. Nabierz trochę pokory i dystansu, zanim zostaniesz samozwańczym profesjonalistą.

 

PS: Twoja praca dla mr Kisiel nie ma nic wspólnego z pixelartami. :/

 

 

Ale mimo wszystko, plus dla ciebie za fakt, że nie każesz sobie za nie płacić. Ja na przykład już dawno skończyłem z robieniem dla ludzi za friko. :D


Użytkownik AdamsRX edytował ten post 19 May 2017 - 18:22

  • KACARE lubi to

#15 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 19 May 2017 - 19:07

Tak jak napisałem wcześniej. Pobrałem grafiki z internetu, a twórca udostępnił je mówiąc, że można korzystać z nich bez dawania linków.
Dodam również, że gimnazjaliści, z którymi uczęszczam do szkoły nie umieją nic ponadto co napisałem (oczywiście nie każdy, ale większość), także gimnazjaliści, z którymi nie chodzą ze mną do szkoły proszą mnie o jakąś pomoc etc.

Ty też z tego co widzę do nich należysz, plujesz jadem i próbujesz udowodnić swoją rację, a jej nie masz. Przepraszam Cię, że robie w praktycznie każdym stylu jaki ktoś zechce, a dla Ciebie jest to takie same jak u innych.
Kolego, któzi gimnazjaliści umieją języki programistyczne i umieją używać photoshopa? Jestem pewien, że nie znasz ich zbyt wielu (chodzi mi o bliskich znajomych, a nie z internetu.)
Próbujesz być fajny i mówić 3/4 tematach, że to jest nudne... Zrób lepsze bo przecież przeciętny gimnazjalista umie więcej niż ja :)

Czekam na jakąś orginalną grafiką od Ciebie skoro to jest takie ''łatwe'' itd.
Jestem złodziejem tak? Przeczytałeś wogóle to co napisałem w poprzedniej odpowiedzi na twoje bezsensowne i nie uargumentowane oskarżenia o kradziesz...
Człowieku dla mnie jesteś już nikim. I dziwię się, że straciłem na Ciebie czas na pisanie tej odpowiedzi...

Przepraszam, że skorzystałem z internetu, ale ty też już nie korzystaj bo nie masz praw autorskich do tej grafiki. (jak mniemam)
Zawsze znajduję argumenty lepsze od takich osób jak ty. Nie popisuj się znajomością prawa bo jak widać nie znasz go do końca.

Pozdrawiam i myślę, że już się tu nie pokażesz więcej.

@edit użyte materiały, w "tej sygnaturze''

 

Nigdzie nie pluję jadem, napisałem jedynie, że kradniesz grafiki innych, nazywasz swe prace "profesionalnymi" i nie przypisujesz nic autorom. Ponownie, to ty sam wybierasz styl, a o większości nie masz pojęcia. Gimnazjaliści, których znam, potrafią robić lepsze grafiki od twoich i zapytam, co ma piernik do wiatraka? Co ma programowanie do grafiki komputerowej? I chcę tylko powiedzieć, że są inne programy niż photoshop, którego najprawdopodobniej również ukradłeś. Nie mi oceniać, co jest lepsze, lecz tutaj jest moja galeria na dA, było jeszcze kilka prac, których nie zapisałem, bądź zwyczajnie nie wrzuciłem na deviantArta. Nie uwierzę ci, że wszystkie, ale to wszystkie elementy w twoich grafikach są udostępnione dla wszystkich, założę się, że nawet tego nie sprawdzałeś. Nie popisuję się znajomością prawa, zwróciłem zwyczajnie ci uwagę na to, że nie podajesz linków do renderów, bądź tekstur. Do jakiej znowu grafiki nie mam praw? Ciężko mi stwierdzić, kto tu jest młodszy, po ilości błędów w twych wypowiedziach wnioskuję, że to ty jesteś tym "gimnazjalistą".


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#16 forfex

forfex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 19 May 2017 - 19:31

Nigdzie nie pluję jadem, napisałem jedynie, że kradniesz grafiki innych, nazywasz swe prace "profesionalnymi" i nie przypisujesz nic autorom. Ponownie, to ty sam wybierasz styl, a o większości nie masz pojęcia. Gimnazjaliści, których znam, potrafią robić lepsze grafiki od twoich i zapytam, co ma piernik do wiatraka? Co ma programowanie do grafiki komputerowej? I chcę tylko powiedzieć, że są inne programy niż photoshop, którego najprawdopodobniej również ukradłeś. Nie mi oceniać, co jest lepsze, lecz tutaj jest moja galeria na dA, było jeszcze kilka prac, których nie zapisałem, bądź zwyczajnie nie wrzuciłem na deviantArta. Nie uwierzę ci, że wszystkie, ale to wszystkie elementy w twoich grafikach są udostępnione dla wszystkich, założę się, że nawet tego nie sprawdzałeś. Nie popisuję się znajomością prawa, zwróciłem zwyczajnie ci uwagę na to, że nie podajesz linków do renderów, bądź tekstur. Do jakiej znowu grafiki nie mam praw? Ciężko mi stwierdzić, kto tu jest młodszy, po ilości błędów w twych wypowiedziach wnioskuję, że to ty jesteś tym "gimnazjalistą".

Znowu próbujesz pokazać, że masz rację, której nie masz. Poprosiłem Cię, żebyś dał mi jakiekolwiek zamówienie na jakikolwiek styl, czemu tego nie zrobiłeś to jest dla Cb. jakiś problem? Chciałem Ci tylko udowodnić, że potrafie zrobić to o co mnie ktoś poprosi, ale już nieważne... Nie mam ochoty się z tobą sprzeczać bo podajesz te same argumenty, na które już zasadniczo odpowiedziałem i dowiodłem, że np, nic nie ukradłem.

Dodam jeszcze, że tak jestem gimnazjalistą, ale ty raczej też, skoro nie potrafisz skończyć tej dyskusji po napisanym przeze mnie zdaniu: "Pozdrawiam i myślę, że już się tu nie pokażesz więcej."
 


QU9IAa2.png Dla: "MrKisiel"

 

Faktycznie zapomniałem o tym pixelarcie, ale zobaczę co da się zrobić


qN3fntF.png

DISCORD: https://discord.gg/sAj8TGJ, STEAM GROUP: http://steamcommunity.com/groups/4fex


tvc5KHA.gif Pamiętaj, możesz przelać troche diaxów tvc5KHA.gif

 


#17 AdamsRX

AdamsRX

    Did I ever tell you what the definition of insanity is?

  • Użytkownik+
  • 473 postów
  • AdamsRX

Napisano 19 May 2017 - 19:34

Tak w ogóle, jakie trendy są dziś preferowane przez profesjonalnych grafików?



#18 forfex

forfex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 19 May 2017 - 19:35

Tak w ogóle, jakie trendy są dziś preferowane przez profesjonalnych grafików?

Jak dla mnie prostota, albo coś w stylu nie wiem jak to opisać ''premium'' myślę, że rozumiesz.

Myślałem, że forum o minecraftach nie ma tak toksycznej społeczności. Zamiast powiedzieć co mógłbym poprawić w swojej twórczości, to piszesz, że jest to najzwylej ch****e (tak wiem nie użyłeś takich słów, ale o to Ci chodzi (tak przynajmniej to odebrałem))


Użytkownik forfex edytował ten post 19 May 2017 - 19:39

qN3fntF.png

DISCORD: https://discord.gg/sAj8TGJ, STEAM GROUP: http://steamcommunity.com/groups/4fex


tvc5KHA.gif Pamiętaj, możesz przelać troche diaxów tvc5KHA.gif

 


#19 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 19 May 2017 - 19:38

Jak dla mnie prostota, albo coś w stylu nie wiem jak to opisać ''premium'' myślę, że rozumiesz.

Co ma oznaczać styl ,,premium"?


#20 forfex

forfex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 19 May 2017 - 19:41

Co ma oznaczać styl ,,premium"?

mniej więcej coś w tym stylu:
premium-logo-graphic-design-1024x768.jpg


qN3fntF.png

DISCORD: https://discord.gg/sAj8TGJ, STEAM GROUP: http://steamcommunity.com/groups/4fex


tvc5KHA.gif Pamiętaj, możesz przelać troche diaxów tvc5KHA.gif

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: grafika