Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8-1.11][NP][S][WF] MCWAR.PL

1.8 1.7-1.8 NoPremium HardCore PvP Frakcje

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 MCWAR.PL

MCWAR.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • BumCykMyk

Napisano 11 May 2017 - 18:06

DO ZAMKNIĘCIA, ZA DUŻY SYF POD TEMATEM.


Użytkownik MCWAR.PL edytował ten post 17 June 2017 - 14:16

  • Simon Rowninghton lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 17 May 2017 - 15:07

Witam !

A ja wolę "ASkyBlocka" a tu nie ma wzmianki o tym trybie gry

Pozdrawiam !



#3 Banka2

Banka2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 20 May 2017 - 13:26

sdsa


Użytkownik Banka2 edytował ten post 27 May 2017 - 19:53


#4 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 22 May 2017 - 14:51

Serwer prezentuje się dość dobrze, miła atmosfera, ładny spawn i wiele fajnych nowości oraz dodatków,m których nie znajdziemy na zwykłym serwerze surwiwal + frakcje.

Dużą zaletą serwera jest mapa. Jest ona wykonana wręcz przecudownie, całkiem inna gra, eksplorowanie świata dostarcza wiele przyjemności. Każdy region mapy jest inaczej zagospodarowany, jednym słowem, cudo. Ciekawa roślinność, nie znajdziemy an mapie zwykłych, minecraft-owych drzew, wszystkie wyglądają niczym z prawdziwego zdarzenia. 
Nie wspominając już o wzniesieniach, które także imponują swoją okazałością. 

Wielkim plusem jest to, że drop na tym serwerze jest bardzo mały ( jednak wolę i tak pradawny drop - z rudy ;) ) Zapobiegnie to powstawaniu wielkich obsydianowych bunkierów w mgnieniu oka, Serwer można z czystym sumieniem nazwać Hardcore. 

Wiele urozmaiceń, od skrzynek z itemami, przez bazary, kończąc na frakcjach, to wszystko tu znajdziecie.

Gorąco polecam wszystkim osobą, które lubią trochę emocji i rywalizacji, ten serwer jest idealny dla takich osób (ja jednak nie zagoszczę, nie moje klimaty :/)

Powodzenia!


  • MCWAR.PL lubi to

#5 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 22 May 2017 - 16:23

Jesli możnaby się do czegoś przyczepić to do prezentacji na Youtube bo zbyt profesjonalnie to nie wygląda. Reszta jest całkiem przyjemna dla oka, sam pomysł na serwer może nie do końca autorski ale dzięki kilku innowacją całość prezentuję się naprawdę dobrze.

Użytkownik Zioomkox edytował ten post 22 May 2017 - 16:23

  • MCWAR.PL lubi to

#6 -Avalon-

-Avalon-

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 124 postów

Napisano 22 May 2017 - 20:52

Serwer jest naprawde godny polecenia, atmosfera na nim, pozwala przypomniec sobie czasy sprzed kilku lat, glownym plusikiem jest administracja naprawde wbijajcie bo warto i sami piszcie co wam sie podoba a co nie ;V


  • MCWAR.PL lubi to

#7 MCWAR.PL

MCWAR.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • BumCykMyk

Napisano 24 May 2017 - 13:20

Dziękuję za miłe opinie :)

#8 Banka2

Banka2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 27 May 2017 - 19:53

Siemaneczko ludziska ogloszenie parafialne.

Serwer Lecraft.pl ( Mcwar.pl ) Jest Pay 2 win - gildia TTD placi administracji ( Kupuje tokeny) i dostaje GODA podczas klepy ; ) + Adm banuje cala przeciwna gildie tylko po to by sobie TTD postrzelalo 1f642.png:)

NIE POLECAM SERWERA - nie grajcie tam ( Ostra Faworka )

Bez odbjoru i nie dziekujcie za ostrzeżenie - Gracie na wlasne ryzyko


Użytkownik Banka2 edytował ten post 28 May 2017 - 18:48


#9 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 27 May 2017 - 20:07

I prawda wyszła na jaw :o

Dodatkowym minusem jest duże ułatwienie po przez itemshop.

To nie jest survival a easyhc. Co prawda posiadacie niski drop ale co to zmienia? Najlepsze itemy można zdobyć w kilka minut.


Daj diamencika <3

4.png


#10 -Avalon-

-Avalon-

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 124 postów

Napisano 27 May 2017 - 22:00

Dwaj wyzej userzy dali negatywny komentarz, poniewaz zachowywali sie buracko zwyzywali moderatorke od "szmat" admina rowniez wyzywali i wiekszosc ich gildi "SLOW" dostali bany brak slow na ich temat...



#11 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 27 May 2017 - 22:06

Dwaj wyzej userzy dali negatywny komentarz, poniewaz zachowywali sie buracko zwyzywali moderatorke od "szmat" admina rowniez wyzywali i wiekszosc ich gildi "SLOW" dostali bany brak slow na ich temat...

Nie znam serwera, ale co to zmienia, skoro administracja z ich perspektywy faworyzuje graczy?

Nie napisałeś również dlaczego ją zwyzywali. Wątpię, że nie było powodu.


Loli to nie pedofilia.


#12 MCWAR.PL

MCWAR.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • BumCykMyk

Napisano 27 May 2017 - 22:22

UWAGA!
Owszem, na serwerze jest ItemShop, kto chce to kupuje, kto nie chce, ten nie kupuje nikogo nie namawiamy, ani nie zmuszamy, a dlaczego? Już tłumacze
Pandora, bossy, questy, wszystkie itemy z ItemShopu, które są pod komendą /sklep są właśnie z tych funkcji, sami możecie to sprawdzić:
A): /warp bossy - Sa 3 bossy, przedstawiam Wam drop z nich
SSY:
1. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


2. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


3. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


4. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


5. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


6. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


7. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


8. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


B): /questy
SSY:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


C): Pandora:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Tak więc, proszę nie robić z siebie za przeproszeniem debila.

D):
Przejdźmy do gildii SLOW
1. Nachalni, bez kultury, obrażający Administrację i graczy gracze, którzy jak pokonywali inne gildie wyzywali ich, przeklinali, śmiali się, ale gdy gildia TTD zaczęła ich rozwalać to wszystko się skończyło, odrazu wmawiano Administracji FAWORKA, a dlaczego? Gracze nie umieją przegrywać, a to przecież tylko gra

E): Razem z członkami Administracji śmialiśmy się z tych graczy, że dajemy gildii TTD faworkę za pieniądze, ponieważ wmawiali nam, że tak jest, więc sobie trochę pożartowaliśmy, przedstawiam Wam logi z całego zajścia, ponieważ ja i moja Administracja nie mamy nic do ukrycia:
Proszę bardzo:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Proszę przeczytać te logi, gdyż tam jest przedstawione bez kulturalne zachowanie całej gildii SLOW, a nie Administracji, my wykonujemy swoją funkcję w postaci kar za wyzwiska, obrazę Administracji, prowokowanie itd. ponieważ przestrzegamy własnego regulaminu :)

F): Niby gracz o nicku Maniek101 kupił ode mnie faworkę i dałem mu goda, dlaczego tak uważali, ponieważ Ci gracze są zwykłymi pelikanami i łykają mój sarkazm, który jest w logach, ze kupił ode mnie faworkę za PSC haha  :D  No ale juz mniejsza
Przedstawiam ping gracza w postaci SSA, dlatego nie mogli go uderzyć bo poruszał się z takimi lagami i był tak opóźniony, że szkoda gadać, ale to przecież faworka, no tak, kupił ode mnie faworkę, a ja mu neta pingowałem :D
Proszę: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Ping 522ms

Jeszcze jakieś wątpliwości, proszę pisać pod tym postem, czekam :D

@EDIT
 
@TypicalUser
A Ty jesteś kolejnym pelikanem łykającym wszystko co Ci powie drugi człowiek? Nie wierz w to co Ci mówią ludzie, bo nic nie osiągniesz w swoim życiu, będziesz manipulowany na każdym kroku, lub już jesteś, dlatego tak wierzysz w słowo każdego i w to co każdy napiszę, ale no.. Taki kraj  :)

Zapraszam obejrzenia dowodów u góry

@Ask3r
No ładnie , prawda wyszła na jaw, a co Ty myślałeś, ze ja biorę PSC od graczy za darmo? Oczywiście, że za faworyzację! :D
PS. Sprawdź dowody u góry, jak nie wiesz to się nie wypowiadaj na temat którego nie znasz i nie wiesz co się znajduje na serwerze i jak wszystko funkcjonuje
Wpisz na serwerze komendę /sklep, a potem zobacz te ssy u góry, WSZYSTKIE EQ MOŻNA ZDOBYĆ SAMEMU, JEŻELI SIĘ KOMUŚ CHCE!
PS. Czym się różni EQ z item shopu od 4/3 xD Haha, smocze unbreaking 4, elitarne unbreaking 5 haha, dużo dają te itemy z item shopu, które można samemu zdobyć, jak się nie wie, to się nie wypowiada!
PS. Tak jeszcze tylko dodam, KAŻDY GRACZ NA SERWERZE TO POTWIERDZI, KTÓRY BYŁ PRZECIWKO GILDII SLOW.
Powtarzam, gildia SLOW manipulowała, oszukiwała, wyzywała, śmiała, szydziła, itd. z graczy, którzy byli przeciwko im!
Takie osoby to nie ludzie, to podludzie i cieszę się bardzo, że się ich pozbyłem Z DOWODAMI I POWODAMI, a nie bez dowodów i powodów, bo to by było nie na miejscu.
A cieszę się, ponieważ nie chcę mieć na serwerze patologi w postaci takich graczy, jakimi była gildia SLOW
Tacy gracze, to nie gracze, ponieważ nie umieją przegrywać i wymyślają głupoty, kłamią i pomawiają.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich NORMALNYCH graczy, którzy WIDZĄ, ŻE NIE MA ŻADNEJ FAWORKI i daję sobie RĘKĘ UCIĄĆ A NAWET GENITALIA I GŁOWĘ HAHA :D Nie pozwoliłbym na faworyzację na moim serwerze, o nie nie :D
P2W, to dlaczego wszystkie rzeczy z item shopu pod komendą /sklep można zdobyć razem z 3 bossów, pandory i questów? SSy są na górze.
 
A no i nie wspomne o tym, ze plakaliscie, ze dostajecie na kazdym serwerze bany, to samo Marcin, Wasz zalozyciel gidlii do mnie plakal na tsie, zeby Was nie banowac, bo wszedzie dostajecie bany, a ze to taki za******y serwer, to chcecie pograc dluzej i nie dostac bana, nie dziwie sie, za takie zachowanie kazdy by dostal bana xD Szczyyyyt


Użytkownik MCWAR.PL edytował ten post 28 May 2017 - 13:24


#13 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 11 June 2017 - 21:22

MCWAR.PL, dnia 11 Cze 2017 - 19:48, napisał: snapback.png

Tak to jest, jak Ci pseudo technicy i znawcy robią serwer.

Ale jaki serwer?
Oczywiście, żę kopie MCWAR.PL
A dlaczego?
Patrzcie na ten ss:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- Z ich fanpage
A teraz patrzcie na ssy z mojego fanpage, przyjrzyjcie się uważnie:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Również skopiowane:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- Tutaj ss, bo nie chcę mi się tego znowu pisać, wszystko jest na SS'ie i jeszcze perfidnie usuwają moje komentarze, bo boją się negatywnej opinii o swoim pseudo skopiowanym serwerku, nie ładnie Panowie :)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 - Ups, tutaj już usunięty komentarz

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- Kolejny mój komentarz, który również usunęli.

Zero własnych pomysłów, wstydźcie się, jeszcze w dodatku kopiować tekst z mojego fanpage i go trochę zmieniać.

Wstyd.
Nie pozdrawiam.
 

 

 

Jasne kopiujemy cały was serwer.

Jedyne co od was skopiowaliśmy to tekst :)

Wszystkie pomysły/zmiany są od naszych graczy, poprowadziliśmy konferencje z graczami na ts3 jak i fanpage.

Zarzuciliście nam, że kopiujemy każdy was pomysł nawet to że posiadamy kingdoms+. Ja nie wiem o co ci chodzie BumCymMyk ale to co robisz to jest niefajne.

Kolejną sprawą jest reklamowanie twojego serwera na moim. Wbijasz z byle jakiego konta i wiadomość "dlaczego kopiujecie serwer MCWAR.PL?" Jeżeli chcesz również możemy zacząć się tak reklamować.

 

Twoje komentarze na fb

1. Prosiłem w jednym poscie o kontakt na pw (Dalszy spam tymi bzdurami pod postami)

2. Twoje przekonanie, że jesteśmy gó**o-serwerem którego nie stać nasz na programistę, przytoczę ci jedną wypowiedz " do konca zycia sie nie wyplacicie z programisty"

 

Nie rób mi tutaj burdelu a kontaktuj się w takich sprawach na pw.

 

 

#Edit

"Hahah, teraz dowaliliście, chyba nie odróżniasz gildii od kingdoms, jakbyście zamówili gildie u programisty to byście się do końca życia nie wypłacili, byście wyjmowali puszki z kosza i sprzedawali, żeby opłacić programistę 1f603.png:D Ale znając życie i patrząc na poziom serwera to byście pobrali pobugowany, darmowy plugin na gildie z neta, mówiąc, że to Wasz autorski 1f603.png:D
Nie pozdrawiam 1f603.png"

 

Wiesz my nie prowadzimy serwera pod kasę tylko dla graczy.


Użytkownik Ask3r edytował ten post 11 June 2017 - 21:43

Daj diamencika <3

4.png


#14 MCWAR.PL

MCWAR.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • BumCykMyk

Napisano 11 June 2017 - 21:49

MCWAR.PL, dnia 11 Cze 2017 - 19:48, napisał: snapback.png

 

 

Jasne kopiujemy cały was serwer.

Jedyne co od was skopiowaliśmy to tekst :)

Wszystkie pomysły/zmiany są od naszych graczy, poprowadziliśmy konferencje z graczami na ts3 jak i fanpage.

Zarzuciliście nam, że kopiujemy każdy was pomysł nawet to że posiadamy kingdoms+. Ja nie wiem o co ci chodzie BumCymMyk ale to co robisz to jest niefajne.

Kolejną sprawą jest reklamowanie twojego serwera na moim. Wbijasz z byle jakiego konta i wiadomość "dlaczego kopiujecie serwer MCWAR.PL?" Jeżeli chcesz również możemy zacząć się tak reklamować.

 

Twoje komentarze na fb

1. Prosiłem w jednym poscie o kontakt na pw (Dalszy spam tymi bzdurami pod postami)

2. Twoje przekonanie, że jesteśmy gó**o-serwerem którego nie stać nasz na programistę, przytoczę ci jedną wypowiedz " do konca zycia sie nie wyplacicie z programisty"

 

Nie rób mi tutaj burdelu a kontaktuj się w takich sprawach na pw.

 

 

#Edit

"Hahah, teraz dowaliliście, chyba nie odróżniasz gildii od kingdoms, jakbyście zamówili gildie u programisty to byście się do końca życia nie wypłacili, byście wyjmowali puszki z kosza i sprzedawali, żeby opłacić programistę 1f603.png :D Ale znając życie i patrząc na poziom serwera to byście pobrali pobugowany, darmowy plugin na gildie z neta, mówiąc, że to Wasz autorski 1f603.png :D
Nie pozdrawiam 1f603.png"

 

Wiesz my nie prowadzimy serwera pod kasę tylko dla graczy.

 

W ogóle kopii nie ma, w ogóle  :D
Żeby nawet tekst kopiować z mojego FP? Śmieszny jesteś Ask3r  :P
Mi nie chodzi, że kopia, bo posiadacie kingdoms+, kingdoms+, to jest ogólnodostępny płatny plugin, mi chodzi o kopie tego, co ja wypisałem na swoim FP, a Wy to potem skopiowaliście  :D

Dlaczego mi zarzucasz, że wbijam na innym koncie na Wasz serwer?  o.o Jakiś dowód? Bo nie rozumiem o co Ci teraz chodzi, nie mam ochoty nawet tam wchodzić.

Daj SS tego komentarza z prośbą o kontakt, bo nic nie napisałeś, tylko usuwałeś komentarze  ;_;

No właśnie do końca życia byście się nie wypłacili programiście.
No bo zero autorskich pluginów, jedyne co to ogólnodostępne płatne ze spigotmc.org  xD

Następnym razem nie kopiuj ani pomysłów, ani TEKSTU Z FP!


Eee, a co ma autorski plugin na gildie od programisty do zarabiania na serwerze?  Jak zamawiasz plugin to za niego płacisz, a nie na nim zarabiasz, pomyśl co Ty w ogole napisałeś, bo nie rozumiem tego Twojego edita xD "Wiesz my nie prowadzimy serwera pod kasę tylko dla graczy."

Pozdrawiam

Użytkownik MCWAR.PL edytował ten post 11 June 2017 - 21:57


#15 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 12 June 2017 - 05:38

UWAGA!
Owszem, na serwerze jest ItemShop, kto chce to kupuje, kto nie chce, ten nie kupuje nikogo nie namawiamy, ani nie zmuszamy, a dlaczego? Już tłumacze
Pandora, bossy, questy, wszystkie itemy z ItemShopu, które są pod komendą /sklep są właśnie z tych funkcji, sami możecie to sprawdzić:
A): /warp bossy - Sa 3 bossy, przedstawiam Wam drop z nich
SSY:
1. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


2. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


3. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


4. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


5. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


6. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


7. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


8. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


B): /questy
SSY:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


C): Pandora:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Tak więc, proszę nie robić z siebie za przeproszeniem debila.

D):
Przejdźmy do gildii SLOW
1. Nachalni, bez kultury, obrażający Administrację i graczy gracze, którzy jak pokonywali inne gildie wyzywali ich, przeklinali, śmiali się, ale gdy gildia TTD zaczęła ich rozwalać to wszystko się skończyło, odrazu wmawiano Administracji FAWORKA, a dlaczego? Gracze nie umieją przegrywać, a to przecież tylko gra

E): Razem z członkami Administracji śmialiśmy się z tych graczy, że dajemy gildii TTD faworkę za pieniądze, ponieważ wmawiali nam, że tak jest, więc sobie trochę pożartowaliśmy, przedstawiam Wam logi z całego zajścia, ponieważ ja i moja Administracja nie mamy nic do ukrycia:
Proszę bardzo:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Proszę przeczytać te logi, gdyż tam jest przedstawione bez kulturalne zachowanie całej gildii SLOW, a nie Administracji, my wykonujemy swoją funkcję w postaci kar za wyzwiska, obrazę Administracji, prowokowanie itd. ponieważ przestrzegamy własnego regulaminu :)

F): Niby gracz o nicku Maniek101 kupił ode mnie faworkę i dałem mu goda, dlaczego tak uważali, ponieważ Ci gracze są zwykłymi pelikanami i łykają mój sarkazm, który jest w logach, ze kupił ode mnie faworkę za PSC haha  :D  No ale juz mniejsza
Przedstawiam ping gracza w postaci SSA, dlatego nie mogli go uderzyć bo poruszał się z takimi lagami i był tak opóźniony, że szkoda gadać, ale to przecież faworka, no tak, kupił ode mnie faworkę, a ja mu neta pingowałem :D
Proszę: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Ping 522ms

Jeszcze jakieś wątpliwości, proszę pisać pod tym postem, czekam :D

@EDIT
 
@TypicalUser
A Ty jesteś kolejnym pelikanem łykającym wszystko co Ci powie drugi człowiek? Nie wierz w to co Ci mówią ludzie, bo nic nie osiągniesz w swoim życiu, będziesz manipulowany na każdym kroku, lub już jesteś, dlatego tak wierzysz w słowo każdego i w to co każdy napiszę, ale no.. Taki kraj  :)

Zapraszam obejrzenia dowodów u góry
 

Człowieku, takie oskarżenia nie biorą się znikąd. Nikt nikomu nie dopierdziela z przyjemności, bo nikt nie ma na to czasu.

Logi nie są dla mnie żadnym dowodem. Dowód powinien być trudny do podrobienia, a ja sobie mogę wpisać w twoje logi "Administracja serwera MCWAR to pelikany.

 

Swoją drogą padłem "będziesz manipulowany na każdym roku" - chyba jakieś przykre doświadczenia miałeś, że radzisz osobie, którą nigdy nie widziałeś, takie rzeczy?


Loli to nie pedofilia.


#16 MCWAR.PL

MCWAR.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • BumCykMyk

Napisano 12 June 2017 - 10:42

Człowieku, takie oskarżenia nie biorą się znikąd. Nikt nikomu nie dopierdziela z przyjemności, bo nikt nie ma na to czasu.

Logi nie są dla mnie żadnym dowodem. Dowód powinien być trudny do podrobienia, a ja sobie mogę wpisać w twoje logi "Administracja serwera MCWAR to pelikany.

 

Swoją drogą padłem "będziesz manipulowany na każdym roku" - chyba jakieś przykre doświadczenia miałeś, że radzisz osobie, którą nigdy nie widziałeś, takie rzeczy?

@TypicalUser
I właśnie nadal robisz z siebie największego idiote jakiego spotkałem :D
Tak to własnie jest, jak sie nie gra, nie popatrzy, a tylko wchodzi na serwer i pierwsze co się robi to się wpisuje komendę /sklep, a potem robicie z siebie debili, bo nie wiecie, że są funkcję i rzeczy z których można wszystko zdobyć z item shopu, a dowody na górze, wszystkie SSY  xD
Powtarzam, nie rób z siebie idioty jak nie umiesz sprawdzić dowodów kretynie zawistny :*
Zacofane polaczki cebulaczki, z gulem, z bólem du*y, zazdrosne i ciekawe wszystkiego, nie dość, że głupie to jeszcze ślepe i nie widzą linków do SSów   :* <3
Po drugie bronisz osób, które kopiują wszystko z innych serwerów, nawet tekst z FP, również dowody przedstawiłem na górze w postaci SSów, jak sobie weźmiesz lupe zawistny polaczku, to zobaczysz :*
Pozdraaawiam gorąco :D


Użytkownik MCWAR.PL edytował ten post 12 June 2017 - 10:47


#17 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 12 June 2017 - 19:30

@TypicalUser
I właśnie nadal robisz z siebie największego idiote jakiego spotkałem :D
Tak to własnie jest, jak sie nie gra, nie popatrzy, a tylko wchodzi na serwer i pierwsze co się robi to się wpisuje komendę /sklep, a potem robicie z siebie debili, bo nie wiecie, że są funkcję i rzeczy z których można wszystko zdobyć z item shopu, a dowody na górze, wszystkie SSY  xD
Powtarzam, nie rób z siebie idioty jak nie umiesz sprawdzić dowodów kretynie zawistny :*
Zacofane polaczki cebulaczki, z gulem, z bólem du*y, zazdrosne i ciekawe wszystkiego, nie dość, że głupie to jeszcze ślepe i nie widzą linków do SSów   :* <3
Po drugie bronisz osób, które kopiują wszystko z innych serwerów, nawet tekst z FP, również dowody przedstawiłem na górze w postaci SSów, jak sobie weźmiesz lupe zawistny polaczku, to zobaczysz :*
Pozdraaawiam gorąco :D

-> obrażaj osobę, która nic do tego serwera nie miała

-> profit -> zrobienie z siebie debila

 

Okej.

 

Zacznijmy od początku.
Po pierwsze, jedynym debilem tutaj jesteś ty, bo wyzywasz zwykłego użytkownika forum, który niczym ci nie zawinił i nie uczestniczy w tych waszych międzyserwerowych wojenkach. Stulejka ci się zaciska?

 

Po drugie, nie obchodzi mnie twój itemshop i twój serwer. Naprawdę. Gówna się nie tyka, więc po co? Psychiatra ci się przyda, bo wszędzie widzisz wrogów.

 

Po trzecie, widziałem te twoje dowody. Trochę śmieszne. Ja ci mogę takie dowody zrobić na zawołanie - co to za sztuka wziąć logi i je przerobić, wrzucić na pastebina? Myślisz, że każdy jest tak upośledzony jak ty?

Poza tym to, że ten człowiek miał wg twoich "dowodów" ping 503 ms nie uzasadnia, dlaczego ludzie (wg powyższych wypowiedzi) nie mogli go bić.

Traktujesz ludzi jak idiotów, ale sam nim jesteś. 

 

Po czwarte, ty masz pojęcie co w ogóle do ludzi piszesz? Naprawdę, NIC A NIC mnie obchodzą wojenki między serwerami na poziomie przedszkola, polegające na śmieceniu sobie pod tematem. To tylko ukazuje debilizm przynajmniej jednej ze strony.

Nie bronię nikogo. Zaznaczam tylko, że te twoje dowody możesz sobie utkać w swojej pi****e, bo jaj nie masz.

 

A tak w ogóle - te emotikony mają symbolizować twoje zaburzenia osobowości? Zachowujesz się jak małpa co uciekła z cyrku.

 

Dzień dobroci dla zwierząt nie dzisiaj.

Do klatki zwierzaku. 


Loli to nie pedofilia.


#18 MCWAR.PL

MCWAR.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • BumCykMyk

Napisano 13 June 2017 - 01:05

-> obrażaj osobę, która nic do tego serwera nie miała

-> profit -> zrobienie z siebie debila

 

Okej.

 

Zacznijmy od początku.
Po pierwsze, jedynym debilem tutaj jesteś ty, bo wyzywasz zwykłego użytkownika forum, który niczym ci nie zawinił i nie uczestniczy w tych waszych międzyserwerowych wojenkach. Stulejka ci się zaciska?

 

Po drugie, nie obchodzi mnie twój itemshop i twój serwer. Naprawdę. Gówna się nie tyka, więc po co? Psychiatra ci się przyda, bo wszędzie widzisz wrogów.

 

Po trzecie, widziałem te twoje dowody. Trochę śmieszne. Ja ci mogę takie dowody zrobić na zawołanie - co to za sztuka wziąć logi i je przerobić, wrzucić na pastebina? Myślisz, że każdy jest tak upośledzony jak ty?

Poza tym to, że ten człowiek miał wg twoich "dowodów" ping 503 ms nie uzasadnia, dlaczego ludzie (wg powyższych wypowiedzi) nie mogli go bić.

Traktujesz ludzi jak idiotów, ale sam nim jesteś. 

 

Po czwarte, ty masz pojęcie co w ogóle do ludzi piszesz? Naprawdę, NIC A NIC mnie obchodzą wojenki między serwerami na poziomie przedszkola, polegające na śmieceniu sobie pod tematem. To tylko ukazuje debilizm przynajmniej jednej ze strony.

Nie bronię nikogo. Zaznaczam tylko, że te twoje dowody możesz sobie utkać w swojej pi****e, bo jaj nie masz.

 

A tak w ogóle - te emotikony mają symbolizować twoje zaburzenia osobowości? Zachowujesz się jak małpa co uciekła z cyrku.

 

Dzień dobroci dla zwierząt nie dzisiaj.

Do klatki zwierzaku. 

@TypicalUser
Haha :D
Spadłem z krzesła, sorry :D

-> Obrażam osobę, która potwierdzała u góry "argumenty" osób, którzy obrażali graczy i Administrację, poniżali, szydzili i śmiali się z wszystkich.
-> Profit -> Zrobienie z siebie kretyna nie znając prawdy, a potwierdzając argumenty osób, których się nawet nie zna, ani nie widziało się tej sytuacji, a jak się nie widziało, to się nie wypowiada. Proste i logiczne.

1. No właśnie, największym debilem jesteś tutaj Ty, bo potwierdzasz "argumenty" osób, którzy obrażali graczy i Administrację, poniżali, szydzili i śmiali się z wszystkich, tak jak wspominałem już u góry, nie znasz prawdy, nie widziałeś sytuacji, ani nic, to po co się wypowiadałeś? Jesteś śmieszny człowieczku, Tobie mogą zaczynać sutki swędzieć :*

2. Nie obchodzi Cię? To po co się wypowiadałeś, przypominam kolejny raz, po co? Wszędzie widzę wrogów? Pokaż gdzie? Każdy gracz na serwerowni lecraft.pl potwierdzi, że jestem dla nich miły i sympatyczny, ale nie pozwolę na obrażanie i poniżanie mojej osoby. Widzę wrogów w osobach, którzy kopiują mój serwer (MCHUSI.PL) i również w osobach, które obrażają innych graczy, mnie i moją Administrację, również w Tobie, bo potwierdzasz zdanie osób, których znienawidził cały serwer. W dodatku gracz po całej sytuacji napisał (Nie pamietam nicku) "WYSTAWIĘ ZŁĄ OPINIE O SERWERZE BO GRACZ MIAŁ GODA!!!!" - Ciekawe, a zarazem śmieszne, bo tamten gracz niby z godem, miał ping 500 ms, ale jakoś każdy mógł go uderzyć? Skąd wiesz, że nikt go nie mógł uderzyć, jak każdy kto tam był potwierdzi, że każdy mógł go uderzyć (OPRÓCZ GILDII SLOW <- Oni nie potwierdzą, bo to banda dzieci, którzy nie umieją przegrywać). Gdyby miał GM - To wtedy by nikt go nie mógł uderzyć, również gdyby miał GODA, to na moim serwerze osób z godem nie można bić, bo ja nie mam essentials, tylko autorskie toolsy i u mnie wszystko inaczej funkcjonuje, to dlaczego oni mogli go bić? Chyba nigdy nie widzieliście na serwerach MC osób z pingiem 500 ms, którzy się poruszają z 5/10 sekundowym opóźnieniem, najpierw taki gracz z 500 pingiem może stać gdzieś daleko, podejdzie, uderzy kogoś, a druga osoba dostaje obrażenia a tą osobę z pingiem 500 zobaczy dopiero po 5/10 sekundach, więc trochę pomyśl człowieczku. Również jest SS, że miał ping 500 ms. :)

3. Widziałeś dowody? To dlaczego NADAL piszesz o logach? Ślepy jesteś, że tam są SSY itemshopu I TEGO CO MOŻNA ZDOBYĆ SAMEMU? Ssy pokazują to, że te wszystkie itemy z itemshopu można zdobyć samemu, jeżeli się tylko chce, a nie nic sie nie robi i zebrze, a potem każdy taką osobe zabija i ta zabita osoba pisze na forum "TA OSOBA MIAŁA GODA, NIE MOGŁEM JEJ UDERZYC, SERWER P2W!!!" Śmieszne, a Ty sobie lupę kup i znajdź linki do ssów, a nie o logach cały czas piszesz.
Traktuję tylko takich ludzi jak Ty idiotami, bo właśnie nim jesteś.

4. No masz pojęcie co Ty w ogóle piszesz? Nic Cię nie obchodzą wojenki między serwerowe? To po co stukałeś w klawiaturę w tym temacie? Gdyby Cie to wszystko nie obchodziło, to byś nawet słowa nie napisał :)
Ty za to możesz swój ryj utkać w swojej ciasnej pi****e i palce, żebyś się nie wypowiadał na tematy, w których nawet nie jesteś ani troszeczkę obeznany.

Lubię emotikonki i będę ich używał, chyba są po to, żeby ich używać, każdy ma swoje gusta, a Ty powinieneś siedzieć cicho na swojej pi****e :D

Łykasz wszystko to co ludzie powiedzą i napiszą jak pelikan xD

Papa, przygłupie i podludziu  :lol: Bo człowiekiem to na pewno nie jesteś :)

 


Użytkownik MCWAR.PL edytował ten post 13 June 2017 - 01:10


#19 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 13 June 2017 - 07:44

Pewnie, że spadłeś z krzesła. Skutkiem braku argumentów jest niesamowity ból du*y. 

 

Niczego nie potwierdziłem. Umiesz czytać, czy jesteś aż tak przygłupi? Podałem jedynie w wątpliwość wasze tłumaczenia, bo bez powodu na pewno wam nie krytykują tego tematu. To takie trudne do zrozumienia? Wszędzie widzisz wrogów, bo wcześniej ci nie zaatakowałem tego serwera dla dwunastolatków. A tak w ogóle - wymyśl coś lepszego, bo nawet mój styl kopiujesz. 

 

 

Nie obchodzą mnie serwery takiego typu, bo we wszystkich przypadkach poziom jest ten sam. Czy to na czacie, czy w "autorskich pluginach", czy w itemshopie. Po co? Bo na mnie najechałeś, głąbie niedoedukowany. Jeszcze raz powtórzę, bo widzę, że nie utkałeś pi***ę:

nic mnie nie obchodzi twój serwer ani tamten. Zrozumiałeś?   

 

 

PALANCIE, bo inaczej do ciebie nie mogę się zwrócić. Nic mnie nie obchodzi twój itemshop. Mam w poważaniu, czy są w nim przedmioty dające przewagę. Nie dałeś żadnych niepodważalnych dowodów. Mam prawo podać coś w wątpliwość. Nie wiem kto miał rację, bo nie było mnie tam.

Wiem, że takie oskarżenia nie biorą się znikąd. Widzę to nawet po twoim stylu pisania, że jesteś niesamowicie toksyczną i niezrównoważoną osobą.

 

 

A jakbyś umarł  to jest pogrzeb, czy normalnie śmieciarka przyjeżdża? 

Wydaje mi się, że twój ojciec by mało wziął za wywózkę takiego nieudacznika jak ty.


  • Aysel_ lubi to

Loli to nie pedofilia.


#20 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 17 June 2017 - 22:16

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />archiwum<br />


2AyfJ3g.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.8, 1.7-1.8, NoPremium, HardCore, PvP, Frakcje