Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Mój stary to fanatyk Minecrafta"-pasta.

komedia pasta fanatyk

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 MinecraftRudenet

MinecraftRudenet

    Znawca

  • Użytkownik
  • 357 postów
  • Rudenet

Napisano 10 May 2017 - 19:16

Mój stary to fanatyk Minecrafta. Pół mieszkania zawalone obrazkami youtuberów-najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś zachaczy o wystającą ze ściany pinezkę i trzeba wyciągać w szpitalu, bo są odwrotnie przybite. W swoim piętnastoletnim życiu już z 20 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania, to baba z recepcji kazała mi bluzkę ściągać, bo myślała, że znowu szpilka w łokciu.
Druga połowa mieszkania zawalona Crafterem, Światem Komend, Archicraftem itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, aby skompletować wszystkie minecraftowe tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety, bo myślałem, że trochę zaoszczędzimy na tych czasopismach, ale teraz nie dosyć, że je kupuje, to jeszcze siedzi na jakichś forach dla graczy i kręci gunwoburzę z innymi graczami o najlepsze serwery itp. Potrafi drzeć się do monitora albo wywalić klawiaturę za okno. Kiedyś mnie ojciec wkurzył, to założyłem tam konto i go trollowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu "diaxy to gunwo". Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę "Rozgadany" za ponad 3000 wpisów na shoutboxie.
Jak jest ciepło, to ojciec odpala Minecrafta i idzie karmić świnie czy inne bydło. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę jem na obiad wieprzowinę, a ojciec gada o zaletach grania w sandboxy. Jak dostałem się do renomowanego liceum, to stary przez tydzień gadał, że "to dzięki temu, że dużo buduję i rozwija mi się kreatywność".
Co sobotę budzi ze swoim znajomym Jakubem o 4 w nocy całą rodzinę, bo drą się, grając na EasyHC, Skywars itd.

Przy jedzeniu zawsze gada o tym, co niedawno zbudował i za każdym razem temat schodzi na //jedyny słuszny hosting//, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznej nerwicy "durr nie gwarantujo dobrych serwerów ino piniondze kradno hurr", odchodzi od stołu cały czerwony i idzie czytać Minecraft Wiki Polska, aby się uspokoić.
W tym roku sam sobie kupił na święta maskotkę creepera. Oczywiście do Wigilii nie wytrzymał, tylko już wczoraj go wziął i leżał z nim cały dzień na kanapie w salonie. Obiad (wieprzowinę) też z nim zjadł.
Gdyby mnie na długość ręki dopuścili to wszystkich serwerów w Polsce, to bym wziął i usunął.

Jak któregoś razu jeszcze w gimbazie (czy podbazie) miałem urodziny, to stary jako prezent zabrał mnie ze sobą do kopalni. Super prezent, tatku.

Poszliśmy gdzieś z 6 km od jego głównej bazy (a od pobocznej to było z 50 metrów), dochodzimy do jaskini, a ojcu już się oczy świeco i oblizuje wargi podniecony. Poprowadził mnie do systemu podziemi i zaczął badać i badamy jaskinie. Po pięciu minutach mi się znudziło, więc zacząłem konstruować symbole z pochodni, to mnie ojciec zbeształ, że marnuję węgiel i nie będzie jak oświetlać. Jak chciałem wykopać węgiel żelaznym kilofem, to zaraz "krzyczał szeptem", żebym przestał, bo marnuję żelazo, a pieca zapomniał z bazy. 2 godziny musiałem ślęczeć przez komputerem i łazić po ciemnych jaskiniach. Tata nie stawiał znaków informujących, gdzie jest wyjście ani tym bardziej innych oznaczeń zbadanych tuneli, więc gdy zaczęliśmy o godz. 18, tak skończyliśmy o 2 w nocy. W pewnym momencie ojciec rozłożył uda i obscenicznie puścił bąka. Wytłumaczył mi, że "trzeba stres podczas wędrówek wywalić tyłem".

Wspomniałem, że ojciec ma kolegę Jakuba, z którym gra na serwerach. Kiedyś towarzyszem wypraw był Sebastian. Człowiek o kształcie trójwymiarowej hiperboli i 365 dni w roku w koszuli z creeperem. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z psem na Sylwestra do nas itd. Raz jak ojciec miał imieniny, to pan Seba przyszedł na oglądanie Minkrofta. Włączyli dealerqa i oczywiście mówili, jakie on głupoty gada. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczęli kłócić się między sobą, czy generalnie EasyHC czy MiniGames są lepsze.

 

NO WEŹ TY MACIEJ, WIDZIAŁEŚ KIEDYŚ, JAK OBECNIE WYGLĄDAJĄ MAPY? SAME COMMAND-BLOCKI.

 

MAPKI MAJĄ CHOCIAŻ FABUŁĘ, A NIE TE TWOJE IZIHACE!

 

CO TY MNIE TUTAJ O EASYHC GADASZ JAK SAM NIE POTRAFIŁEŚ SIĘ NIGDY KLEPAĆ!!!!

No i aż zaczęli robić zapasy na miecze ze sklep kolekcjonerskiego, a ja z matką musieliśmy puszczać na przemian charczenie zombiego i chrzęst kości szkieleta, żeby odbiegli od siebie, bo się ich rozdzielić po prostu nie dało. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt, a nawet dali sobie nawzajem bany na swoich serwerach. Pisali też do adminów, aby zbanowali tego drugiego. W zeszłym roku zadzwoniła Karina-żona Sebastiana-że pan Seba zmarł. Odebrała akurat mama, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i informuje ojca, a ten na to:

"I dobrze, przynajmniej zrozumiał, że EasyHC jest lepsze niż MiniGames i mapki".

Tak go za tę kłótnię znienawidził.

Wspominałem też o arcywrogu mojego taty, czyli pewnym hostingu serwerów mc. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że był gdzieś zamach, to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych $!<()PV!$!N@CH powiedzieć. Prasę codzienną też przestał czytać, bo się denerwował, że o Minecrafcie ani o aferach z pewnym hostingu serwerów mc nic się nie pisze.

Adminem najbliższego elitarnego serwera w okolicy jest niejaki pan Piotr. Jest on dla taty uosobieniem całego zła wyrządzonego polskim graczom Przez pewien hosting i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz na swoim multikoncie zarejestrował się na serwerze, gdzie adminem jest pan Piotr i po tygodniu przyszedł pan starszy aspirant Arkadiusz, bo wyzywał go z 14 komputerów (w tym tych w bibliotekach)-takie tam rzeczy się działy.

Po klęsce z prawniczą ręką pana Piotra tatko rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu Piotra na forach lokalnych gazet. Gadał o nim jakieś głupoty, że Piotr miał kontakty z mafią wołomińską albo że go widział na ulicy jak maluje graffiti na XVIII-wiecznej kamienicy itd. Nie nauczyłem ojca into TOR, więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić panu Piotrowi 2000 zł.

Jak płacił, to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec wściekał się na przekupne sądy, pewien hosting, Piotra i w ogóle cały świat. Z jego teorii wynikało, że administracja CraftPortal jak jacyś masoni rządzi światem, pociąga za sznurki i ma wszędzie układy. Przeliczał te 2000 na czasopisma, pluszaki czy serwery i dostawał strasznej nerwicy, ile on by mógł np. opłacić serwerów za ta 2k (wyszło mu 50 małych).

Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi mieć router do grania, bo niby "kradnięcie" sąsiadom za drogo wychodzi i wszyscy go chcą oszukać.

 

Synek, na swoim to się najlepiej gra! Tam jest żywioł!

Ale nie było go stać ani nie miał nawet gdzie go trzymać, a frajerem to on nie jest, żeby komuś płacić za trzymanie, więc zgadzał się z jakimiś minecraftowcami w okolicy, że kupią router na spółkę, on będzie stał u jakiegoś Brajana, który ma mieszkanie tuż obok nas, w sypialni za ścianą, która jest tego Brajana i się tym routerem będą dzielili albo będą grać razem.

Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle, ale w któryś weekend ojciec dostał grypy i nie mógł grać i się o to przerażająco wściekał. Jeszcze ci jego koledzy pisali, że na Hacekach są sami nienormalni i latają bez wyposażenia, więc mój ojciec tylko leżał czerwony z telefonem i sapał w amoku. Sytuację jeszcze pogarszało to, że nie miał na kogo zwalić winy, co zawsze robi. W końcu doszedł do wniosku, że to niesprawiedliwe, że oni grają bez niego, bo przecież po równo się zrzucali na router i w niedzielę wieczorem, jak te Brajany już odeszły od komputerów, wyszedł nagle z domu. Po godzinie wraca i krzyczy do mnie, że muszę mu pomóc z czymś przed domem. Wychodzę na zewnątrz, a tam nasz samochód z psem w środku i routerem. Pytam, skąd on go wziął, a on mówi, że Brajanowi ukradł z sypialni, bo oni go oszukali i żebym łapał psa, a on wnosi router do mieszkania. Na nic nie zdało się tłumaczenie, że to jest owczarek niemiecki, a ja mam kynofobię. Na szczęście pieseł okazał się łagodny i oblizał mi łapę, po czym uciekł do pana.

Za pomocą półtorametrowegomuru z czasopism i kota w przedpokoju ufortyfikował router i zadowolony chce iść dalej grać, a tu nagle przyjeżdżają 2 samochody z Brajanami-współwłaścicielami, którzy domyślili się, gdzie ich własność może się znajdować. Zaczęła się nieziemska kłótnia, bo Brajany drą mordę, dlaczego router ukradł i że ma oddawać, a ojciec się drze, że oni go oszukali i on się 500 złotych składał, a nie pływał w ten weekend. Ja starałem się załagodzić sytuację, żeby ojciec od nich nie dostał, bo było blisko.

Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:

-mój ojciec leży w przedpokoju niczym Rejtan, kurczowo trzyma się noża kuchennego i krzyczy, że nie odda,

-Brajany krzyczą, że ma oddawać,

-jeden Brajan ma rozciętą rękę, bo próbował leżącego ojca odciągnąć od barykady za nogę i dostał nożem po ramieniu,

-dwóch policjantów ciągnie ojca za nogi i mówi, że jedzie z nimi na komisariat, bo mógł zabić człowieka,

-na całym korytarzu sąsiedzi,

-moja mama płacze i błaga ojca, żeby oddał router, a policjantów, żeby go nie aresztowali,

-ja-smutnazaba.psd.

W końcu policjanci oderwali starego od routera. Ja rozbiłem barykadę i pokazałem Brajanom, gdzie leży router i go zabrali, rzucając wcześniej staremu 500 zł i mówiąc, że nie ma już do routera żadnego prawa i lepiej dla niego, żeby się nigdy na serwerze nie spotkali. Matka ubłagała policjantów, żeby nie aresztowali ojca. Brajan, co miał rozciętą rękę powiedział, że on się nie będzie trudził z łażeniem po komisariatach i ma to w nosie i nie chce ojca więcej widzieć.

Stary do tej pory jest z Brajanami w stanie wojny na forach minecraftowych, bo założyli tam specjalny temat, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z moim ojcem. Obserwowałem ten temat i widziałem, jak mój ojciec nieudolnie porobił trollkonta.

 

XxXThePolskiPolakPolskaPL123XxX

Liczba postów: 1.

,,Ten temat założyli jacyś idioci! Znam użytkownika stary_rudeneta od dawna i to bardzo porządny człowiek i wspaniały gracz! Chcą go oczernić, bo zazdroszczą gildii na izihacepl.ench.pl!"

Potem jeszcze używał tych trollkont do prześladowania tych kolegów od routera. Jak któryś z nich zakładał jakiś temat, to ojciec się tam wpierniczał na trollkoncie i np. pisał, że słabą zbroję ma i widać, że nie umie się klepać.

Z tych samych trollkont udzielał się w swoich tematach i jak na przykład wrzucał screeny z ilością zabitych graczy, to sam sobie pisał:

 

,,Noooo, gratuluję waleczności! Widać, że doświadczony wojownik!

A potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i matce, jak go chwalą na forum.

                                                 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Źródłem tekstu jest znana pasta pt. "Mój stary to fanatyk wędkarstwa". Przerobiłem ją na swój sposób. Jeśli nie jest zgodna z regulaminem, to usunę ją w krótkim czasie.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrCubica

MrCubica

    Minecrafter

  • Użytkownik+
  • 751 postów

Napisano 10 May 2017 - 19:50

Co ja czytam?!


1hmwSZ8.gif

 

 

 

kknISD8.png

 

 

 

KACARE - 131  :diament: Chcę do sygnaturki. Dzięki i pozdrawiam

 

adrianCK - 25  :diament:Chcę do sygnatury  :P

 

FunnyCraft1998 - 15  :diament: Pozdrawia ekipa CreativeCast

 

krfcm - 11  :diament: -  For candy - opinia w prezentacji mypixel.pl  :)

 

KrychuPolska - 10  :diament: - 10 

 

Krzysiu2121 - 7 :diament: - daj mnie do dotacji

 

Rohen Tahir  -  6 :diament: - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

HelloDoggo -  3   :diament: - Dodgo pozdrawia


#3 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 10 May 2017 - 19:56

Przeczytałem całe i nawet śmiechłem.


#4 NewForumGuy

NewForumGuy

    Grafik/Mapper/Nowy

  • Użytkownik+
  • 8 postów
  • NewMCPlayer

Napisano 10 May 2017 - 20:23

O kurde :-D
Witajcie w mojej sygnaturze!
@WIP

Dotacje:

MichaelCS-Dobry pomysł na tryb :) (10)
HelloDoggo-Uważaj na użytkownika o imieniu Krzyś. <----Mam tak na drugie... Mam się bać?
KrychuPolska-Masz, może chociaż ciebie tutaj polubią. (200)

#5 Simon Rowninghton

Simon Rowninghton

    Budowniczy świszczypała

  • Użytkownik+
  • 208 postów

Napisano 10 May 2017 - 21:42

Odkopywanie czegoś co dawno temu przestało bawić innych. Nie mniej jednak doceniam wysiłek włożony w przeredagowanie tej ,,pasty'' pod realia minecraft.



#6 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 11 May 2017 - 16:58

Dobre, pomarańczowe!



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#7 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 13 May 2017 - 16:25

Fajnie wyszło. Nie mogę z tego.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#8 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 13 May 2017 - 18:42

Jezu jaka ciota. Jak by podskoczył i podczas spadania zaatakował go to dał by critika.

9eeff5b4f0c6f38c.png


#9 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 16 May 2017 - 18:18

Cenzokraftsajt znów w akcji, zacenzurowali każde ,,craftserve" w tekście.


#10 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 18 May 2017 - 14:40

Cenzokraftsajt znów w akcji, zacenzurowali każde ,,craftserve" w tekście.


Tu chyba nawet nie było żadnego "craftserve".

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#11 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 18 May 2017 - 18:25

Tu chyba nawet nie było żadnego "craftserve".


Było, mi wspomnień jeszcze nie zmienili.
  • MinecraftRudenet lubi to






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komedia, pasta, fanatyk