Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niedobór magnezu

Niedobór magnezu Spam Rohen Nonsens Głupoty Tagi Ankieta Pierwiastek forum Craftsite

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 11 May 2017 - 14:48

Ja mam w kuchni kilka paczek wafli ryżowych z magnezem na wypadek jego niedoboru więc mi to nie grozi.


Grozi grozi. Tylko nie chcesz w to uwierzyć, więc "chronisz" się przed tym fałszywymi amuletami.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Igor121

Igor121

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 06 July 2017 - 15:13

Gdybym miał ustalić, co jest ważniejsze, magnez czy potas to skwitowałbym  krótko, jedno i drugie. Do tego dodałbym jeszcze, że ważne dla naszego zdrowia są też inne pierwiastki. Zwykle przypominamy sobie o ich istnieniu kiedy odczuwamy skutki  ich niedoboru; zmęczenie, kołatanie serca, skurcze mięśni, brak koncentracji, nadkwasotę itd, to są typowe objawy sygnalizujące o ich zapotrzebowaniu dla organizmu. Na szczęście zaczynamy mądrze się odżywiać, zwracamy uwagę na to, co jemy, i co pijemy. Naturalne produkty są w cenie, ekologiczne warzywa, owoce, soki z kartoników zamieniamy na soki domowej roboty, nawet wodę staramy się 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

. I fajnie, pamiętajmy o tym zawsze, bo przecież to dla naszego dobra. I nie licytujmy się, który pierwiastek jest ważniejszy, bo każdy spełnia istotną funkcję w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. 



#23 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 06 July 2017 - 15:21

Amm ale ty wiesz, że to umarły mem forumowy jest? Po prostu jakiś inny człowiek z miesiąc temu udostępnił link znajdujący się w tym temacie, ale że został usunięty to rohen go znekromancił.

#24 Kox_Bartek

Kox_Bartek

    Amatorski Programista

  • Użytkownik+
  • 276 postów
  • BartexHD

Napisano 01 August 2017 - 20:57

Ja mam w kuchni kilka paczek wafli ryżowych z magnezem na wypadek jego niedoboru więc mi to nie grozi.

 

Ja tam by ciebie zjadł, to znaczy takie ciastko na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Niedobór magnezu, Spam, Rohen, Nonsens, Głupoty, Tagi, Ankieta, Pierwiastek, forum, Craftsite