Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ostrzeżenie o odkopie

Propozycja

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 25 April 2017 - 20:27

Mam do zaproponowania nową funkcję dla tego forum. Zgodnie z regulaminem, tzw. "odkopy" postów są karane. Wielu użytkowników, gdyby zauważyło datę, nie zrobiło by tego. Moim zdaniem, jeśli napiszesz odpowiedź pod starym tematem, powinien pojawić się komunikat: "UWAGA! Odpowiedzenie pod tym tematem może być uważane jako <<odkop>>." oraz możliwość "Kontynuuj mimo to" lub "Anuluj pisanie". Moim zdaniem, zredukowało by to liczbę "warnów".



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 25 April 2017 - 20:34

Doggo się z tym zgadza!



#3 Dr. Ned

Dr. Ned

    I can fix that!

  • Użytkownik+
  • 764 postów

Napisano 25 April 2017 - 20:38

No niby spoko, ale według mnie nie ma sensu to wprowadzać. Ile widziałeś tu odkopów w ostatnim miesiącu? Myślę, że niewiele, jeśli w ogóle jakieś. Nie ma więc warnów, których ilość chcesz redukować. Sądzę, że to zbędna, dodatkowa robota dla administracji.


ned2.jpg


#4 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 25 April 2017 - 21:41

Nie wprowadzą tego. Większość propozycji nie przechodzi.

Nie warto pisać takich tematów i tak wiadomo jaka będzie odpowiedź, zwłaszcza że byłby to raczej dodatek, a nie coś niezwykle potrzebnego.

No niby spoko, ale według mnie nie ma sensu to wprowadzać. Ile widziałeś tu odkopów w ostatnim miesiącu? Myślę, że niewiele, jeśli w ogóle jakieś. Nie ma więc warnów, których ilość chcesz redukować. Sądzę, że to zbędna, dodatkowa robota dla administracji.

Wbrew pozorom odkopów nie jest aż tak mało.


Użytkownik Hevbis edytował ten post 25 April 2017 - 21:43

  • Snowrip i HelloDoggo lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#5 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 25 April 2017 - 22:13

Na naszym forum nie ma aż tak wielkiej ilości odkopów - dodatek przyjemny aczkolwiek na ten moment nieużyteczny.

Zamykam, dzięki za pomysł! :)


2AyfJ3g.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Propozycja