Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SSP] [1.8+] Komenda clone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Flashu

Flashu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 21 April 2017 - 09:45

Komenda Clone
Aby użyć polecenia /clone, musisz określić wiele współrzędnych XYZ. Pierwsze dwa zestawy współrzędnych to współrzędne narożne regionu źródłowego do klonu. Ostatni zestaw współrzędnych jest dolnym rogiem NorthWest docelowego miejsca docelowego.
Komenda /clone jest następująca:
 
 
/clone <x1> <y1> <z1> <x2> <y2> <z2> <x> <y> <z> [maskMode] [cloneMode] [TitleName]
Definicje
  • <x1> <y1> <z1> Jest współrzędną początkową dla regionu źródłowego do klonowania.
  • <x2> <y2> <z2> Jest końcową współrzędną dla regionu źródłowego do klonowania.
  • <x> <y> <z> Jest współrzędną dla regionu docelowego. Użyj najniższych wartości x, y, z przeznaczenia. Będzie to dolny narożnik NorthWest w regionie docelowym.
  • maskMode Jest opcjonalne. Powiada polecenie, czy filtrować bloki będące klonami. Domyślnym zachowaniem jest zastąpienie. Może to być jedna z następujących wartości:
    • replace - Zmienia wszystkie bloki , nawet te które są powietrzem.
    • masked - Zmienia tylko bloki, które nie są powietrzem.
    • filtered (nie jestem pewien , nie chcę was wprowadzać w błąd)
  • cloneMode Jest opcjonalne. Powiada polecenie, jak wykonać klon. Domyślne zachowanie jest normalne. Może to być jedna z następujących wartości:
    • normal - Zlokalizuj bloki z regionu źródłowego do obszaru docelowego.
    • force - Wymuszaj klon, jeśli region źródłowy i region docelowy pokrywają się.
    • move - Zlokalizuj bloki z regionu źródłowego do obszaru docelowego. Następnie wymień klonowane bloki w regionie źródłowym powietrzem (bloki nie sklonowane w obszarze źródłowym pozostaną niezmienione, jeśli zastosowano filtrowanie).
  • TileName Jest opcjonalne. Jest to nazwa bloku do klonowania, jeśli maskMode jest ustawiona na filtered.
  • TileData Jest opcjonalne. Jest to wartość danych bloku do klonowania, jeśli maskMode jest ustawiona na filtered.

 

 

 

​PORADNIK NIE JEST MÓJ PRZETŁUMACZYŁEM GO DLA WAS :) ORGINALNY PORADNIK

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

WERSJA ANGIELSKA ORGINALNA!

 

 

​Flashu

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam