Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7.10] [180+ modów] [PRZESTARZAŁA] Paffcio Pack - technika, magia, hardcore survival i przygoda w jednym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 21 April 2018 - 00:25

Pionowy pasek pochodzi z modyfikacji, nawet jeśli można go schować to tego nie zrobiłem. Postęp ewolucji mobków ma nawiązywać do znanej gry Factorio :). Warto wiedzieć jak wygląda sytuacja w danej chwili. Swoją drogą mam skończony projekt mod packa na wersję 1.10.2 od długiego czasu ale nie wiem czy jest sens go udostępniać. Gra tak przybrała nowy wygląd, co było głównym celem nie wliczając mocno zmienionej gry od strony eksploatacji czy surwiwalu że wymaga przynajmniej procka i5 dowolnej generacji i 10 GB RAM'u do działania. Nie każdy może mieć taki komp :P. Testowane na kompach znajomych, między innymi i3 - efekt to 20-30 FPS z shaderami. U mnie jakoś 80 daje rade. Jak będą chętni to czemu nie.


Użytkownik Paffcio edytował ten post 21 April 2018 - 00:31

.Paffcio94-Siema.png

.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 21 April 2018 - 09:33

Kompatybilna z MP? Pójdzie na forge/cauldron/sponge z configami wszelkimi?


KurmTAx.jpg


#23 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 21 April 2018 - 10:47

Pod MP nie patrzałem nawet, wystarczyłoby wywalić mody dla klienta i mogłoby działać. Postaram się to sprawdzić.


.Paffcio94-Siema.png

.


#24 Khadon

Khadon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Khadon

Napisano 16 September 2018 - 20:31

Witam, mógłbym kogoś prosić o tą paczke? 

Niestety linki już wygasły, a bardzo bym chciał na niej pograć.



#25 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 20 September 2018 - 15:57

Szukałem przed chwilą paczki po serwerze mega.nz i nie mam już folderu Minecrafta a więc paczka przepadła. Nadzieja jeszcze w osobach które ją pobrały. Mogą udostępnić, po formacie przepadły, z mega musiałem wykasować przypadkiem. :(. No przykro mi.


.Paffcio94-Siema.png

.


#26 Monia231188

Monia231188

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 May 2019 - 20:25

nie mogę ściągnąć