Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rekrutacja do frakcji DarkRiders!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#41 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 30 June 2017 - 19:35

Idźcie może na jakieś porządne serwery, np. Wynncraft, a nie jakieś gó**o to nie będzie problemów lel.

Egzequtor prawdopodobnie nie zakupił gry, bo lata ze skórką Steve'a. :v
 
Oczywiście, że pogrywam. Niestety... serwer wydaje się po pewnym czasie monotonny jak się gra kilka godzin dziennie i robi same questy i grinduje (brak rywalizacji - inflacja i prawie że monopol na rynku) - jedynie gildie są w porządku, ale nie ta liga - balans leczenia maga, wszyscy chodzą w najlepszych możliwych setach, ale to kolej rzeczy tak starego serwera... i jakoś nie czuć tego punktu docelowego w fabule w Wynncrafcie).
Co nie zmienia faktu, że to najlepszy minecraftowy RPG. [wymieniłem jedynie minusy tego serwera, a nie całą gamę plusów]
 
 

Witaj!
Wczoraj na serwerze ImperialsCraft zaszła nieciekawa sytuacja powiązana z waszym napadem itp.
Obie strony zaczęły wojnę słowną, a co za tym idzie wszyscy mają między sobą teraz napięte stosunki. Jako jedna z osób, które nie udzielały się aż tak agresywnie chciałbym coś powiedzieć. Chciałbym szczerze przeprosić za te zarzucane winy, które były spowodowane niewiedzą i desperacją. Nie lubię sytuacji gdzie dochodzi do wymiany słowa, gróźb i łapania za słówka, wolę bardziej pokojowe rozwiązania.
Zależy mi na dobrych stosunkach z otoczeniem nie tylko jako prywatnej osobie, ale jako i głównym oficerem DR.
Naprawdę jest NAM wszystkim przykro, a dopiero teraz poczuliśmy, że coś w nas wstąpiło i poleciały niepotrzebne słowa krzywdy.
Błagam o przebaczenie i załagodzenie naszych stosunków.
 
Pozdrawiam
Prawa ręka imperatora frakcji darkRiders~Fullfun

 
@fullfun @Egzequtor
 
1. Ten serwer był RP tylko z nazwy. Właściciel nie zaprezentował żadnych konkretnych zasad. Nikt nie odgrywał RP. Żyj dalej w wyimaginowanym świecie.
2. Nie znałem żadnego Hisho, dopóki nie wszedłem na tamten serwer. To twoi ludzie pisali, że znasz go w realnym świecie, co widać na screenshotach, które wstawiłem jeszcze przed twoim wpisem, gdy miałeś bana za obrażanie ludzi na tym forum.
"Tomek zna Hisho w realu".
3. Nie obchodzi mnie czy serwer się poprawił, bo administrator nie reagował, gdy cały czas obrażałeś mnie i Nieogara. Możesz sobie wyzywać kogo chcesz, tylko nie wchodź mi drogę.
4. Mieliście te miecze, bo potem wśród was była pewna osoba, która was zabijała tym mieczem, a pewnie macie komunikację głosową jako frakcja.
5. Nie wszystko co nie jest RP i RPG jest "easyhc". To był po prostu survival z utrudnieniami i dodatkami. Na mapie nie było chyba żadnych diamentów, bo sam przekopałem ponad 3600 bloków.
6. Ogarnijcie swój styl pisania, bo robicie to tak jakbyście byli co najmniej chorzy psychicznie i nie odróżniali rzeczywistości od jakichś światów RP. 
 
 
Wklejam jeszcze raz twoją cząstkę zachowania. Nie przepadam za Poncjuszem, ale jednak to co pisał o tobie to prawda.
 
ZH433FA.jpg


Użytkownik TypicalUser edytował ten post 30 June 2017 - 19:44

Loli to nie pedofilia.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 03 July 2017 - 00:13

@ref
Niedługo startujemy z kolejnymi serwerami!
Mamy w planach rozwinięcie wspaniałych miast na 3 serwerach!
Zapraszamy wszystkich chętnych! 


  • MiltenSilk lubi to

#43 Remmik

Remmik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 03 July 2017 - 23:29

Jestem zainteresowany. W których godzinach i kiedy mam się pojawić na serwerze Discord ?



#44 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 04 July 2017 - 08:30

Więcej informacji na PW.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#45 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 07 July 2017 - 08:22

Nasz wątek ma więcej wyświetleń niż Regulamin tego działu.

 

Imperium rośnie w siłę, 11 lipca rusza akcja zdobywcza trzech serwerów.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#46 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 11 July 2017 - 00:11

Już w tym tygodniu mają rozpocząć się testy jednego z serwerów, na którym chcemy zacząć grać.
Dodatkowo pracujemy nad nową, bardziej przejrzystą i dokładniejszą prezentacją!
Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia!



#47 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 11 July 2017 - 12:14

@TypicalUser
Nie da się bez cheatów porządnie sprawdzić, czy na mapie są diamenty, nawet przekopując tak ogromną ilość kamienia.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#48 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 12 July 2017 - 21:52

Uwaga Zmieniono pierwszy post w tym temacie Uwaga

 

Prezentacja została udoskonalona o lepszy, bardziej przejrzysty wygląd.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#49 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 15 July 2017 - 10:40

2/10 gorsze od avernusa

 

Zgłosiłem, chcesz dodać argumenty?


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#50 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 15 July 2017 - 11:26

I to się nazywa prezentacja!


Never lose hope.


#51 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 17 July 2017 - 19:42

I to się nazywa prezentacja!

 

Dziękujemy!

 

PS Nasz wątek osiągnął oznacznik ,,Gorący". 


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#52 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 20 July 2017 - 06:24

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />archiwum<br />


2AyfJ3g.png