Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7.x-1.10.x] [NP] MinecraftPolska.Net - Najlepszy serwer Minecraft! IP: mc-pl.net

NoPremium 1.8 1.6.4 1.7.2 1.7.9 1.7-1.8 PvP Creative Frakcje Modyfikacje

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 McPolskaNet

McPolskaNet

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 06 March 2017 - 12:05

IP serwera: mc-pl.net

Ts3 swerwera: ts-pl.net

FaceBook: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

 

 

nowadluga.png



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 06 March 2017 - 15:03

Nadszedł i ten czas, kiedy administratorzy i inne osoby pewnego ,,związku złych ludzi" tego oto servera przybyły na CraftPortal, jednak powiem wam coś. Nigdy w życiu nie widziałem bardziej komunistycznego servera niż wy...

 

Wasze komuchowe zasady wyglądają tak:

 

- Jeśli gracz napisze, że serwer mu się nie podoba, ma bana,

- Jeśli ktoś z administracji będzie atakował, utrudniał rozgrywkę, wyzywał itd. a gracz będzie się bronił, ma bana,

- Jeśli ktoś obrazi serwer, ma bana,

- Gdy ktoś zgłosi skargę na członka administracji na forum, jego wniosek jest odrzucany, temat zamykany, a dana osoba ma bana na forum i serwerze,

- To nie wszystko! Wasz regulamin sprzed 6 miesięcy miał ponad 32 zasady, każda dotyczyła administracji i serwera, jedynie jedna - nie cheatuj nie była obiektywna,

 

Nie koniec! Na serwerze panuje absolutna anarchia i szydercze zwalczanie jednych członków administracji przez drugich.

 

No dobra, nawet jeśli jest na serwerze komunizm i nikt nie może się buntować, sprzeczać, krytykować serwera oraz pracy staffu, to pozostaje druga opcja, przestarzałe wersje:

Większość trybów, którymi dysponujecie są z zakresu 1.7. Co oznacza prostą rzecz: Kiedy się wchodzi na Prison w wersji 1.10, nie obronisz się w klatce, ChestPvP skończy się śmiercią, EasyHC (o to już w ogóle tragedia) tylko od wersji 1.7.2.... tzn macie wszystko tylko od wersji 1.7.2, wasz server to prehistoria, a wszyscy, którzy nim zarządzają powinni zniknąć w otchłani, komunizmu w Polsce przecież nie ma.. jeszcze.


Użytkownik Egzequtor edytował ten post 06 March 2017 - 15:04

  • saizen31 i karawaniarz lubią to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#3 Gość_Hewbis_*

Gość_Hewbis_*
  • Gość

Napisano 06 March 2017 - 15:15

W 100% zgadzam się z @up. I wy jeszcze nie upadliście... :/


  • karawaniarz lubi to

#4 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 06 March 2017 - 15:42

Tak... Ja też...

100 lat temu (lub mniej) chciałem wejść na wasz serwer, ale był na whiteliście. Wtedy wszedłem na forum i moje podanie zostało odrzucone z nieznanych powodów...

Raki jesteście i tyle...



#5 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 06 March 2017 - 17:35

Jeden z najlepszych serwerów na jakich gralem. Piękne budowle, dopracowana mapa i sporo graczy to jego niezaprzeczalne atuty.


sob7f7.png


#6 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 06 March 2017 - 17:42

W Prezentacji także oszukali ludzi, to nie są Frakcje, tylko izihace.

Pozdrawiam.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#7 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 06 March 2017 - 18:32

Na serwerze miałem okazję grywać ponad to rok lub dwa lata temu. Moją szczególną uwagę przyciągnął tryb MCRust, na którym to było można poznać wielu wspaniałych ludzi. Lecz wszystko co dobre to nie trwa wiecznie...

Zaczęło się od tego, że na tym serwerze zaczęła kwitnąć spora korupcja tzn. Administratorzy i tym podobni teleportowali się do baz potencjalnej konkurencji 

szukając przy tym słabości bazy, gdzie jeszcze tego samego dnia czekał, niczego nieświadomych oszustw graczy ,wielki napad.

 

Nie licząc już tego, że dostałem bana za strzelanie przez ściany, mimo że od kilku dni w grze broni nie trzymałem, a w całym akcie strzelaniny moją jedyną bronią była broń biała. Wniosek o un-bana na forum zostawiony bez odpowiedzi, na ts3 nikt nie chciał sprawy przyjąć, a mądry pan administrator pozjadał wszystkie rozumy i dalej stał przy swoim. Koniec końców musiałem czekać bodajże to 3 dni jako osoba, która została zbanowana za nic... Dużo ludzi mówi, że za nic, ale na tym serwerze to norma i za byle co oraz pomyłki adminów dostaniecie takiego, bana ze odechce wam się grać.

Gdyby tego było mało to dostałem bana na forum za multi-konta, jakowych nie posiadałem, ale o to kłócić się nie będę.

 

Serwer jest żałosny pod każdym względem... korupcja, wywyższanie małe dzieci w administracji i tym podobne problemy.

NIE POLECAM!



#8 Kris86

Kris86

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • bolda500

Napisano 09 March 2017 - 00:44

Kolejne kłamstwo administracji to czas istnienia sieci. Nie przypominam sobie żeby w 2011r. był taki serwer lub strona (serwerów wtedy było bardzo mało w PL, między innymi dlatego. że koszt dedyków był mega duży), skoro domena została zarejestrowana dopiero w maju 2013 co idzie łatwo sprawdzić. No tak ale napiszmy że ma 6 lat co doda nam fejmu....żałosne.


sygnatury-minecraft-na-forum-strone.gif


#9 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 10 March 2017 - 05:25

70 ludzi w administracji to jest porażka pewnie same smarkacze.....Dobrze ustawiony server MC potrzebuje 1 Administratora/Właściciela i ewentualnie jakiegoś pomocnika dogladacza i to na tyle. Administracja nie powinna sobie dawać specjalnych przywilejów i wywyższać się to psuje wasz server jak i wiele innych !

 

Prezentacja piękna naprawde ładna

 

Budowle na serv. bardzo ładne dopracowane

 

Przestarzałe wersje silników servera


4.png


#10 McPolskaNet

McPolskaNet

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 11 March 2017 - 11:50

Kolejne kłamstwo administracji to czas istnienia sieci. Nie przypominam sobie żeby w 2011r. był taki serwer lub strona (serwerów wtedy było bardzo mało w PL, między innymi dlatego. że koszt dedyków był mega duży), skoro domena została zarejestrowana dopiero w maju 2013 co idzie łatwo sprawdzić. No tak ale napiszmy że ma 6 lat co doda nam fejmu....żałosne.

 

Wcześniej server istniał pod wielomia innymi domenami, DelCraft.pl, MultiHard.net, HardLive.pl a teraz MinecraftPolska



#11 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 11 March 2017 - 12:04

Jaka to różnica jak się nazywacie, skoro to nadal ten sam serwer?



#12 krzmaciek

krzmaciek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 163 postów
  • krzmaciek

Napisano 11 March 2017 - 21:21

Hehe ;x rly ? Serwer ma 80 adminów ... Na ile trybów ... 13 ... Czyli koło 6-7 adminów na 1 tryb a to oznacza że admini to randomy, jeśli ja stawiam serwer to admin to ja + kolega moderator i to w zupełności wystarcza to na ***** wam 7 adminów na tryb ? Ponadto serwer nie istnieje tyle lat ile podaliście oraz rzeczą która najbardziej mi nie pasuje to regulamin który został prawdopodbnoe napisany przez komunistę bo taki ustrój panuje na tym oto serwrze. 1 zdaniem jeśli ktoś pochwala komune i lubi takie serwery gdzie spam na czacie i nawet nikt cię nie słucha to ... Polecam !
  • Flojd lubi to

Jeżeli pomogłem kliknij "Lubię to" :).


#13 McPolskaNet

McPolskaNet

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 13 March 2017 - 00:07

Jaka to różnica jak się nazywacie, skoro to nadal ten sam serwer?

 

Taka, że istniejemy 6 lat.

 

 

Hehe ;x rly ? Serwer ma 80 adminów ... Na ile trybów ... 13 ... Czyli koło 6-7 adminów na 1 tryb a to oznacza że admini to randomy, jeśli ja stawiam serwer to admin to ja + kolega moderator i to w zupełności wystarcza to na ***** wam 7 adminów na tryb ? Ponadto serwer nie istnieje tyle lat ile podaliście oraz rzeczą która najbardziej mi nie pasuje to regulamin który został prawdopodbnoe napisany przez komunistę bo taki ustrój panuje na tym oto serwrze. 1 zdaniem jeśli ktoś pochwala komune i lubi takie serwery gdzie spam na czacie i nawet nikt cię nie słucha to ... Polecam !

 

Administracja a admini to różnica, napisane jest, że posiadamy tyle osób w ADMINSITRACJI w której skład wchodzą supportci, modzi, junior admini a osoby, które mają całkowity dostęp do trybu to zaufane osoby i na każdym trybie jest ich 1 lub 2 maksymalnie.



#14 Roqqu

Roqqu

    tak

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Roqqu

Napisano 28 March 2017 - 11:16

Ts3 swerwera - napis do poprawy.

Co do serwera - serwer fajny. Nowa edycja prison.

Polecam i zapraszam- magda gessler XXDD



#15 Gość_Jqmey_*

Gość_Jqmey_*
  • Gość

Napisano 02 April 2017 - 10:04

  • "Od serca do graczy" x2
  • "Troszkę info"
  • "czasu, aby"
  • "zaangażowanie"
  • "w pracy"
  • "sposób, aby"
  • "zaangażowanie"
  • "doświadczenie"
  • "Minecraft, ale"
  • "serwerem"
  • "rekrutację"
  • "najpopularniejszych"
  • "serwerach"
  • "Minecraft, więc"
  • "innowacyjnych"
  • "statystyki"
  • "przejmuj"
  • "wioski, aby"
  • "rodzajów" x2
  • "pobudzanie"
  • "wszystko, czym"
  • "codzienne"
  • "eventy - co"
  • "się"
  • "z tylko z jednym" - jedno "z" trzeba zabrać
  • "trybie, gdzie"
  • "trybów, a"
  • "które"
  • "pierwszych, jakie"
  • "jest zabezpieczona przed próbą zniszczenia jej"
  • "Jedyną"
  • "przepaść, gdyż"
  • "jaskini, a"
  • "przedmioty, aby"
  • "zbroję"
  • "zwiedzenia"
  • "właśnie"
  • "świecie, ale"
  • "uważaj, bo"
  • "jest nie tylko"
  • "temperatura, ale"
  • "czekają, aby"
  • "zrobić sobie z Ciebie"
  • "sam, lecz"
  • "jest właśnie dla"
  • "skazańcem i trafiasz"
  • "więzienia, w"
  • "zadania, począwszy"
  • "kopania, a"
  • "stoi"
  • "czas, kiedy"
  • "dom, aby"
  • "celi"
  • "tryb, na"
  • "kucharza, a"
  • "może wydać"
  • "rankingi śmierci"
  • "pieniądze"
  • "rozbudowany - posiadamy"
  • "klimatu, który jest niezbędny"
  • "po to, aby"
  • "wspinajcie się na rankingach MinecraftPolska"
  • "bywalcem" (bywaczem xD)
  • "Facebooku"
  • "aktualności z serwera"

Sori, bat jor polisz is not weri gut. Oprócz wypisanych błędów jeszcze masa innych, głównie w szyku zdania.


  • benio1394 lubi to

#16 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 02 April 2017 - 14:33

Kiedyś grałem tam w bedwars. Zbugowane jak cholera, czasem zdarzało sie nawet, że łóżko było zabudowane blokami niemożliwymi do zniszczenia a najlepsze itemy stałe dostępne tylko dla vipów.


#17 McPolskaNet

McPolskaNet

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 08 April 2017 - 14:28

Kiedyś grałem tam w bedwars. Zbugowane jak cholera, czasem zdarzało sie nawet, że łóżko było zabudowane blokami niemożliwymi do zniszczenia a najlepsze itemy stałe dostępne tylko dla vipów.

Owszem, BedWars był mega zbugowany ale został dawno naprawiony :)

 

 

 

  • "Od serca do graczy" x2
  • "Troszkę info"
  • "czasu, aby"
  • "zaangażowanie"
  • "w pracy"
  • "sposób, aby"
  • "zaangażowanie"
  • "doświadczenie"
  • "Minecraft, ale"
  • "serwerem"
  • "rekrutację"
  • "najpopularniejszych"
  • "serwerach"
  • "Minecraft, więc"
  • "innowacyjnych"
  • "statystyki"
  • "przejmuj"
  • "wioski, aby"
  • "rodzajów" x2
  • "pobudzanie"
  • "wszystko, czym"
  • "codzienne"
  • "eventy - co"
  • "się"
  • "z tylko z jednym" - jedno "z" trzeba zabrać
  • "trybie, gdzie"
  • "trybów, a"
  • "które"
  • "pierwszych, jakie"
  • "jest zabezpieczona przed próbą zniszczenia jej"
  • "Jedyną"
  • "przepaść, gdyż"
  • "jaskini, a"
  • "przedmioty, aby"
  • "zbroję"
  • "zwiedzenia"
  • "właśnie"
  • "świecie, ale"
  • "uważaj, bo"
  • "jest nie tylko"
  • "temperatura, ale"
  • "czekają, aby"
  • "zrobić sobie z Ciebie"
  • "sam, lecz"
  • "jest właśnie dla"
  • "skazańcem i trafiasz"
  • "więzienia, w"
  • "zadania, począwszy"
  • "kopania, a"
  • "stoi"
  • "czas, kiedy"
  • "dom, aby"
  • "celi"
  • "tryb, na"
  • "kucharza, a"
  • "może wydać"
  • "rankingi śmierci"
  • "pieniądze"
  • "rozbudowany - posiadamy"
  • "klimatu, który jest niezbędny"
  • "po to, aby"
  • "wspinajcie się na rankingach MinecraftPolska"
  • "bywalcem" (bywaczem xD)
  • "Facebooku"
  • "aktualności z serwera"

Sori, bat jor polisz is not weri gut. Oprócz wypisanych błędów jeszcze masa innych, głównie w szyku zdania.

 

 

Dzięki za info! Poprawimy :)



#18 McPolskaNet

McPolskaNet

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 09 June 2017 - 20:27

@ref







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, 1.8, 1.6.4, 1.7.2, 1.7.9, 1.7-1.8, PvP, Creative, Frakcje, Modyfikacje