Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiecie, jak to naprawić?

Java Blad Javy OptiFine Komendy Javy Mody Pluginy Java Error Naprawa Javy Wtyczki do Minecrafta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 AbazigalAbaz

AbazigalAbaz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • AbazigalAbaz

Napisano 17 January 2017 - 18:25

Cześć! Mam problem z Javą, a mianowicie pisze mi w okienku z błędem: Unable to install Java. There are errors in the following switches:

"C:\Users\[moja nazwa]\Downloads\[Plik z OptiFine]" Check that the commands are valid and try again.

Mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą pomoc :D

                                                                                   

 

                                                                                                                                                                                                                       AbazigalAbaz



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_mateusz2015_5102_*

Gość_mateusz2015_5102_*
  • Gość

Napisano 17 January 2017 - 22:22

A ty jaką instalowałeś jave 7 czy 8.
Zobacz czy nie masz złośliwego oprogramowania programem adwcleanel

#3 AbazigalAbaz

AbazigalAbaz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • AbazigalAbaz

Napisano 18 January 2017 - 10:13

Mam Javę 8, oraz system Windows 10. Chyba coś zepsułam, bo niestety za pierwszym razem nie udało mi się ściągnąć, i zainstalowałam kilka Jav.


Sprawdziłam. Nie mam żadnego złośliwego oprogramowania.



#4 Joshii Tv

Joshii Tv

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 316 postów
  • loglinw

Napisano 18 January 2017 - 10:14

zobacz czy nie masz kilku może przeinstaluj 



#5 Dr. Ned

Dr. Ned

    I can fix that!

  • Użytkownik+
  • 764 postów

Napisano 18 January 2017 - 11:20

To może ja się wypowiem. Nawet, gdybyś miała wiele wersji javy nie powinno to powodować takiego błędu. Sam korzystam z kilku od zawsze i nie mam z tym problemów. Prawdopodobnie masz typowy błąd, który dzieje się przy skopaniu się powiązań plików .jar. Odpal to i zobacz, czy naprawi to problem: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


  • Mareq i gekoniasty lubią to

ned2.jpg


#6 Joshii Tv

Joshii Tv

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 316 postów
  • loglinw

Napisano 18 January 2017 - 11:21

To może ja się wypowiem. Nawet, gdybyś miała wiele wersji javy nie powinno to powodować takiego błędu. Sam korzystam z kilku od zawsze i nie mam z tym problemów. Prawdopodobnie masz typowy błąd, który dzieje się przy skopaniu się powiązań plików .jar. Odpal to i zobacz, czy naprawi to problem: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Dzięki za sprostowanie 



#7 AbazigalAbaz

AbazigalAbaz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • AbazigalAbaz

Napisano 18 January 2017 - 15:58

To może ja się wypowiem. Nawet, gdybyś miała wiele wersji javy nie powinno to powodować takiego błędu. Sam korzystam z kilku od zawsze i nie mam z tym problemów. Prawdopodobnie masz typowy błąd, który dzieje się przy skopaniu się powiązań plików .jar. Odpal to i zobacz, czy naprawi to problem: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

DZIĘKUJĘ!!! POMOGŁO!!!



#8 Wysocki92

Wysocki92

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 April 2018 - 13:28

dzięki wielkie mi tesz pomogło



#9 xblackninja765

xblackninja765

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • warriorr302

Napisano 26 January 2021 - 20:09

To może ja się wypowiem. Nawet, gdybyś miała wiele wersji javy nie powinno to powodować takiego błędu. Sam korzystam z kilku od zawsze i nie mam z tym problemów. Prawdopodobnie masz typowy błąd, który dzieje się przy skopaniu się powiązań plików .jar. Odpal to i zobacz, czy naprawi to problem: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

mi w ogole sie nie otwiera ta strona.-. jest jakiś inny sposób?



#10 kokolokospoko

kokolokospoko

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • @kokolokospoko_YT#9715
  • kokolokospoko_YT

Napisano 23 February 2021 - 10:29

mi też się nie otwiera, pomocy


  • eziom123 lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Java, Blad Javy, OptiFine, Komendy Javy, Mody, Pluginy, Java Error, Naprawa Javy, Wtyczki do Minecrafta