Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.11.2] [ Survival | Gildie| FreeBuild ][MegaDrop]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zedrox

Zedrox

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 11 January 2017 - 21:14

GreenStuff

 

GCrXYT5.png

 

» IP serwera: c1.mineserv.eu:22009

» Wersja serwera: 1.7.x - 1.11.2

» Typ serwera: FreeBulid, Survival, Gildie

» Ilość slotów: 500

» Whitelista: Nie

» Autoryzacja: NoPremium

___________________________

 

Właściciel:

Xentix

 

g0PxgIu.png


Użytkownik Zedrox edytował ten post 10 March 2017 - 16:02


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 11 January 2017 - 23:00

Prezentacja jest dość kiepska (tylko podstawowe informacje), natomiast na samym serwerze grałem (nick Deaphuz) i mi się spodobał, chociaż ma parę minusów:

- stara wersja serwera, Factions 1.8.2 jest dostępny już na 1.10/1.11 (ktoś go naprawił), a na działki też się coś znajdzie

- atmosfera na serwerze jest taka sobie (właściciel jakiś taki bez emocji), co też jest trochę minusem, ale to może ze względu na małą ilość graczy

- domyślny generator - wolałbym jednak ten starszy z wersji 1.5.x/1.6.x lub jakiś customowy, ale to już jest akurat kwestia gustu i moje czepialstwo

 

Grając na serwerze przypomniały mi się nie tak dawne (2-3 lata wstecz), ale jednak fajne czasy serwerów Freebuild+Survival, których obecnie jest już bardzo mało. Myślę, że jak trochę osób się uzbiera (chociaż te 10-15), to serwer będzie świetną propozycją dla osób poszukujących serwera Freebuild+Survival w starym, dobrym stylu, którym nie będą przeszkadzać wady wymienione powyżej.



#3 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 12 January 2017 - 08:48

Nazwy serwera nie pisze się w tagu.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#4 Zedrox

Zedrox

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 19 January 2017 - 14:03

Witam Otóż troszkę zmieniliśmy serwer z wersji 1.7.2 na lepszą wersje 1.8.9 byście mogli lepiej sie zabawić na serwerze


Użytkownik Zedrox edytował ten post 19 January 2017 - 18:35


#5 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 19 January 2017 - 17:59

Witam Otóż troszkę zmieniliśmy serwer na lepszą wersje byście mogli lepiej sie zabawić na serwerze

 

To może zamiast zmieniać ze starej na starą, byście się zajęli aktualizacją na najnowszą, jak to zawsze (w tym przypadku jednak nie) bywa na innych serverach...

 

Za dużo slotów - 5 wystarczy

IP świadczy o starożytnym hostingu mineserv, będą lagi.

Tryb jest zbyt słabo określony. Jest tam Survival + Gildie? Survival + Frakcje?? Czy może osobny Survival i osobny Survival + Gildie??? Nie dowiedzieliśmy się = nie wbijemy aby się przekonać.

 

Występują błędy w prezentacji, m.in: kolorystyczne, rozmiarem liter i tym, że właściciel:

 

Właściciel:

Xentix, dzon13

 

.. jest w dwóch osobach? Lub może z multikontami??


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#6 Zedrox

Zedrox

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 19 January 2017 - 18:30

Nie spróbowałeś odwiedzić serwera wiec nie oceniaj gry i myśle że ludzi po okładce.

Jeśli chodzi to serwer wcześniej był na wersji 1.7.2 a teraz uaktualniliśmy do 1.8.9


Użytkownik Zedrox edytował ten post 19 January 2017 - 18:31


#7 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 19 January 2017 - 18:55

Nie spróbowałeś odwiedzić serwera wiec nie oceniaj gry i myśle że ludzi po okładce.

Jeśli chodzi to serwer wcześniej był na wersji 1.7.2 a teraz uaktualniliśmy do 1.8.9

 

z 1.7.2 do 1.8.9? Naprawdę? No co Ty? Nie wiedziałem.

 

Jak bym miał serwer, to nie robiłbym na raty swojego serwera i gry wielu ludzi, zupełnie jakbym przeniósł się w czasie z dwa lata temu i zabrał tamtejszy serwer robiąc dzisiaj na nim stopniowe update-y. Przecież to śmieszne i zupełnie nie potrzebne.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#8 Nastolatek4408

Nastolatek4408

    Nowy

  • Użytkownik
  • 46 postów
  • BRAK
  • WOJTELEL
  • BRAK

Napisano 21 January 2017 - 18:23

Może serwer nie jest rewelacją ale można na nim pograć 

 

+ !

 

Admin jest nawet spoko (na takiego wygląda :D

 

+! 

 

Komendy i pluginy nie dociągnięte ! 

 

-! 



#9 Zedrox

Zedrox

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 25 January 2017 - 15:53

Cały czas dopracowujemy komendy, pluginy oraz Serwer GreenStuff by umilić graczom miłą atmosferę gry.



#10 Zedrox

Zedrox

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 24 February 2017 - 11:14

Zaktualizowaliśmy serwer do wersji 1.7.x - 1.10



#11 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 24 February 2017 - 13:23

Serwer ma znikomy potencjał i widać, że administracja nie przykłada się żeby to zmienić.


sob7f7.png


#12 Kupisu

Kupisu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów
  • KupiSOON

Napisano 24 February 2017 - 15:11

SZUKASZ TS3: STREASSER.EU
DARMOWE BOTY MUZYCZNE 24/7

KANALY PREMIUM OD 10 OSOB NA KANALE

STREFA " PERTNERZY " DOSTEPNA OD 20 OSOBA NA SERWERZE MC
IP: STREASSER.EU

 



#13 digitalcrow

digitalcrow

    DidzitalKroł

  • Użytkownik+
  • 134 postów
  • PanJanekk

Napisano 27 February 2017 - 22:43

Dosyć uboga prezentacja.



#14 Zedrox

Zedrox

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 10 March 2017 - 16:03

Zaktualizowaliśmy do wersji 1.11.2