Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7.2] [NP] BlackCraft24!

NoPremium 1.7.2 Frakcje

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pawlack1234

Pawlack1234

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Kapi

Napisano 24 December 2016 - 00:55

Witajcie!

Zapraszam Was, na serwery BlackCraft24!
Każdy kto wbije do świąt, będzie miał rangę VIP za free!
Niebawem otwieramy kolejny serwer, a mianowicie SkyBlock. IP już ujawnione!

» FunPage:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


» e-Mail: [email protected]

Easy-HC:

» IP: mc.blackcraft24.pl
» TS3: blackcraft24.pl
» Funkcje:
- Drop,
- Gildie,
- Efekty,
- Waluta Serwera,
- itp.
» VIP za free!

SkyBlock:

» IP: sb.blackcraft24.pl
» TS3: blackcraft24.pl
» Funkcje:
- drop,
- pety,
- waluta serwera
- wyspy,
- efekty,
- pvp
- itp.

SkyBlock zostanie oficjalnie otwarty 01.01.2017r.

Jako właściciel sieci BlackCraft chciałbym złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia! Życzę każdemu z was wszelkiej pomyślności w życiu i jak najwięcej szczęścia 1f642.png

Pozdrawiamy!
Ekipa BlackCraft24!



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 24 December 2016 - 15:36

Witajcie!

Zapraszam Was, na serwery BlackCraft24!
Każdy kto wbije do świąt, będzie miał rangę VIP za free!

 

Tak tak. Każdy kto wbije będzie miał rangę gracz nazwaną VIP-em, która nie różni się niczym innym od gracza.

 

» FunPage:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


» e-Mail: [email protected]

 

Kogo w tych czasach obchodzi e-mail i fb? Dam lajka = będziesz wiedział o mnie wszystko, ciekawe...

 

Easy-HC:

» IP: mc.blackcraft24.pl
» TS3: blackcraft24.pl
» Funkcje:
- Drop,
- Gildie,
- Efekty,
- Waluta Serwera,
- itp.
» VIP za free!

 

Skasuj to z życia servera albo możesz się pożegnać z ludźmi. Nikt nie wbije na izihace zrozum to, że selekcja naturalna wybiła dzieci i jest tutaj tylko zalegająca esencja czegoś co było kiedyś, ten server upadnie, uwierz mi.

 

SkyBlock:

» IP: sb.blackcraft24.pl
» TS3: blackcraft24.pl
» Funkcje:
- drop, (nie wiem z czego, jak ze stone to lepiej usuń tą rzecz z życia servera)
- pety,
- waluta serwera (WOWOOWOWO coś oryginalnego, niepowtarzalnego i tego nigdzie indziej nie było!!! 2009 [*])
- wyspy, (Znasz Skyblocka... który nie ma.. wysp?)
- efekty, (Specjalne? James Bond!)
- pvp
- itp. (itp? InTerPunkcja?)

SkyBlock zostanie oficjalnie otwarty 01.01.2017r. (a na otwarciu jego kochane boty, które posłużą za graczy no-lifów, którzy na sylwester postanowią grać w Minecrafta!!!, brawo!)

 

Czerwone popraw.

 

Jako właściciel sieci BlackCraft chciałbym złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia! Życzę każdemu z was wszelkiej pomyślności w życiu i jak najwięcej szczęścia 1f642.png

Pozdrawiamy!
Ekipa BlackCraft24!

 

Pozdrów przyjaciół, rodzinę i innych *cenzuza* których tutaj zaprosiłeś tymi pięknymi życzeniami z FB. Niech zobaczą, jak bardzo *cenzura* masz tą prezentację. Jak bardzo byłeś leniwy robiąc ją (znaczy sry, kopiując, tło jest nie bez powodu skopiowane.. z fejsbuuka?)

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- Mógłbyś przynajmniej użyć automatycznego/białego tła i usunąłbyś tą emotkę z fb, może nikt by nie zauważył, że jest to kopia z fb.

 

BONUS: Jeśli robisz coś na forum z CraftPortal, a w Minecrafta grałeś pewnie tylko w zakładkach od fejsbuuka, to nie dziw się, że nic z tego nie będzie.

 

Pozdrawiam wszystkich którym pokazałeś swoją miłość do użytkowników forum o Minecrafcie, grze, w którą nigdy nie grałeś i na której się nie znasz.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#3 Pawlack1234

Pawlack1234

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Kapi

Napisano 24 December 2016 - 16:39

Tak tak. Każdy kto wbije będzie miał rangę gracz nazwaną VIP-em, która nie różni się niczym innym od gracza.

 

 

Kogo w tych czasach obchodzi e-mail i fb? Dam lajka = będziesz wiedział o mnie wszystko, ciekawe...

 

 

Skasuj to z życia servera albo możesz się pożegnać z ludźmi. Nikt nie wbije na izihace zrozum to, że selekcja naturalna wybiła dzieci i jest tutaj tylko zalegająca esencja czegoś co było kiedyś, ten server upadnie, uwierz mi.

 

 

Czerwone popraw.

 

 

Pozdrów przyjaciół, rodzinę i innych *cenzuza* których tutaj zaprosiłeś tymi pięknymi życzeniami z FB. Niech zobaczą, jak bardzo *cenzura* masz tą prezentację. Jak bardzo byłeś leniwy robiąc ją (znaczy sry, kopiując, tło jest nie bez powodu skopiowane.. z fejsbuuka?)

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- Mógłbyś przynajmniej użyć automatycznego/białego tła i usunąłbyś tą emotkę z fb, może nikt by nie zauważył, że jest to kopia z fb.

 

BONUS: Jeśli robisz coś na forum z CraftPortal, a w Minecrafta grałeś pewnie tylko w zakładkach od fejsbuuka, to nie dziw się, że nic z tego nie będzie.

 

Pozdrawiam wszystkich którym pokazałeś swoją miłość do użytkowników forum o Minecrafcie, grze, w którą nigdy nie grałeś i na której się nie znasz.

Naprawdę ? , wszyscy umiecie tylko krytykować ? , może postawicie swoje serwery i pokażecie ludzią jak powinien wyglądać? Z miłą chęcią to zobaczę :) Pozdrawiam, Spokojnych i Wesołych świąt :) 



#4 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 24 December 2016 - 16:54

Naprawdę ? , wszyscy umiecie tylko krytykować ? , może postawicie swoje serwery i pokażecie ludzią jak powinien wyglądać? Z miłą chęcią to zobaczę :) Pozdrawiam, Spokojnych i Wesołych świąt :)

 

W takim razie, jeśli nie podoba Ci się ocena innych, to dlaczego prezentujesz server na forum? :)

Nie muszę stawiać servera, by udowadniać Ci, że się mylisz albo mam na ten temat dużą wiedzę. Nie jestem znawcą serverów od strony technicznej, ale praktycznej i wiem, co potrzeba, bo mam duży staż w Minecrafcie (ponad 7 lat) i zdążyłem zwiedzić każdy rodzaj servera który kiedykolwiek powstał, przez co wiem czego potrzebują gracze, by gra była miła, stabilna, urozmaicona i ciekawa.

 

Nawzajem :)


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#5 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 30 December 2016 - 03:59

Witam

Poprawcie logowanie na serwer bo straszna kiszka !!!



#6 Comrade_Jar

Comrade_Jar

    Nowy

  • Zbanowany
  • 5 postów

Napisano 30 December 2016 - 04:10

DOKŁADNIE, NIE POLECAM TEGO SERWERA, STRASZNA KICHA(((((



#7 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 09 April 2017 - 21:38

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />archiwum<br />


2AyfJ3g.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, 1.7.2, Frakcje