Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

CubeShop - nowy wymiar itemshop'u

cubeshop sklep itemshop rcon

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 MatisiekPL

MatisiekPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • MatisiekPL

Napisano 26 October 2016 - 14:40

Witam,

 

przedstawiam wam projekt Itemshop'u, który jest z dedykacją dla Gracza/Youtuberki -> vMilkyy,

 

MqMap0z.png

 

Podstawowa licencja CubeShop będzie darmowa. W przyszłości można będzie wprowadzić własny kod dotacji PayPal...

Wersja rozszerzona będzie kosztować raczej ok. 5 zł

Na podstawowej licencji konta (darmowej) można utworzyć maksymalnie 5 sklepów. Na wersji rozszerzonej - nieskonczość

 

DEMO: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

v .1.1

 

v.1.2

 

v .1.3

 

v. 1.4

 

Proszę ocenić, jak wam się podoba itemshop. Czy będziecie z niego korzystać w przyszłości???, jeśli udostępnię tryb tworzenia własnych szablonów???


Użytkownik MatisiekPL edytował ten post 30 March 2017 - 18:05

  • Frostak123 lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ziomx

ziomx

    :D

  • Użytkownik
  • 380 postów

Napisano 26 October 2016 - 14:47

Super, tylko nie obsługuje polskich znaków...

@edit: jak to pobrać?


Użytkownik ziomx edytował ten post 10 September 2017 - 06:42

  • MatisiekPL lubi to

#3 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 26 October 2016 - 15:09

Tą wersję DEMO będzie można za darmo dodać do swojej strony serwera?
  • Slashersscraft i MatisiekPL lubią to
1fyIFXE.png

#4 MatisiekPL

MatisiekPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • MatisiekPL

Napisano 26 October 2016 - 17:02

Tą wersję DEMO będzie można za darmo dodać do swojej strony serwera?


Będzie można dodać specjalną pływającą ramkę, ale to moim zdaniem nie jest rozwiązanie.

Polskie znaki będą po aktualizacji

Użytkownik MatisiekPL edytował ten post 26 October 2016 - 17:31


#5 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 26 October 2016 - 18:55

Nie nie o to mi chodzi. Czy udostępnisz za darmo ten kod aby na swojej stronie moźna było mieć to samo co na twojej i można było to edytować.
1fyIFXE.png

#6 MatisiekPL

MatisiekPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • MatisiekPL

Napisano 26 October 2016 - 19:05

Nie nie o to mi chodzi. Czy udostępnisz za darmo ten kod aby na swojej stronie moźna było mieć to samo co na twojej i można było to edytować.

Raczej nie, ale możesz się spodziewać kodu, który będzie ładował zawartość witryny na twój hosting. Sklep to będzie usługa, która będzie wymagała konta użytkownika. Coś w stylu CubeHost. Mogę Ci udostępnić kod, ale muszę wiedzieć, że na pewno go nikomu nie udostępnisz. Czasem ludzie robią chamskie plagiaty...

 

Kodu nie będzie można edytować. Chcę, by mój itemshop był konkurencją np. dla ControlCraft'a, albo EnderShop'u. Jeśli chcesz edytować design, nie ma sprawy bo już jest klasa do ładowania zewnętrznych szablonów. Już możesz zacząć tworzyć statyczną stronę w HTML, CSS taką która Ci się podoba, a ja pomogę Ci ją zaimplementować w panelu



#7 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 28 October 2016 - 16:47

Raczej nie, ale możesz się spodziewać kodu, który będzie ładował zawartość witryny na twój hosting. Sklep to będzie usługa, która będzie wymagała konta użytkownika. Coś w stylu CubeHost. Mogę Ci udostępnić kod, ale muszę wiedzieć, że na pewno go nikomu nie udostępnisz. Czasem ludzie robią chamskie plagiaty...

 

Kodu nie będzie można edytować. Chcę, by mój itemshop był konkurencją np. dla ControlCraft'a, albo EnderShop'u. Jeśli chcesz edytować design, nie ma sprawy bo już jest klasa do ładowania zewnętrznych szablonów. Już możesz zacząć tworzyć statyczną stronę w HTML, CSS taką która Ci się podoba, a ja pomogę Ci ją zaimplementować w panelu

Rozumiem w 100%... Ty odwalasz brudną robotę, a jakiś przebiegły typek kopiuje ci kod, mówi, że sam to zrobił i jeszcze kase chce za to... Witamy w Polsce :P


  • Zeus1970 lubi to

#8 MatisiekPL

MatisiekPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • MatisiekPL

Napisano 28 October 2016 - 19:16

Nie trać nadziei. Myślę, że spróbuję zrobić specjalną klasę w PHP'ie, która ładowała by treść, nie psując mechaniki.



#9 MatisiekPL

MatisiekPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • MatisiekPL

Napisano 01 November 2016 - 18:41

@REFRESH



#10 YoutuberAidis

YoutuberAidis

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 64 postów
  • AidisProPlayer

Napisano 15 December 2016 - 18:56

dasz download?



#11 ProDash

ProDash

    Nowy

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 11 January 2017 - 14:24

Sory za odkop link nie dziala

1 PC -stary

CPU: i3-2100 | RAM Kigston :8GB ram |SSD: Adata 128GB | GPU: GT 610 1GB |OS: Linux Ubuntu 16.04

 

2 PC -nowy

CPU: i5-6600K | Ram 2x8GB HyperX Savage DDR4, 2x8GB, 2400MHz, CL12 - Dual channel | GPU: Asus GTX 1070 Rog Strix OC

SSD: Samsung 850 EVO | HDD: Toshiba 1TB | Plyta główna: MSI Gaming M3 | Zasilacz:  SilentiumPC Vero M1 600W 80Plus

OS: windows 7 Pro


#12 Flsmers

Flsmers

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SNEPKO

Napisano 26 January 2017 - 09:10

Witam, jestem zainteresowany zakupem najnowszej wersji itemshop'a. Proszę o podanie cennika za ten wysiłek.
Potrzebujesz taniej strony html/css?
Wal do mnie smialo a z pewnością otrzymasz fajną stronke w rosądnej cenie!
(Pisz na priv)

#13 MatisiekPL

MatisiekPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • MatisiekPL

Napisano 26 January 2017 - 09:46

Witam, jestem zainteresowany zakupem najnowszej wersji itemshop'a. Proszę o podanie cennika za ten wysiłek.

Prace jak narazie są wstrzymane, z powodu, iż uczę się Java'y i Android'a, ale wersja głwona sklepu jest już gotowa. Natomiast panel admina jest ukończony w połowie. To co IS na ten czas potrafi:

  • Kupno przedmiotów (dowolna ilość komend);
  • Cały IS w stylu SPA (strona bez przeładowań);
  • Dostępna mapka DynMap;
  • Konfigurowalne style
  • Edytowanie artykułów;
  • Płatności: SMS Premium, PSC (jeszcze nie ukończone), PayPal, w tym Visa Debit, Credit, MasterCard, PayPal Wallet (jeszcze nie ukończone);
  • Status serwera z ilością graczy;
  • Logowanie to PA
  • Informacje w PA
  • Dodawanie, usuwanie, edytowanie przedmiotów.

Cena: sam ustalasz: możesz mi wrzucić co nie co na PayPal'a (np. 10 zł), ale możesz także nic nie dać.

PayPal: [email protected]

 

Uwaga: inteligenty widżet jeszcze nie jest zrobiony, więc każdy klient musi wejść na moją stronę: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.

Pierwszy parametr po "/shop-", to numer ID sklepu. Ty dostaniesz swój. Drugi zaś to ID szablonu. Potestuj sobie różne i wybierz swój.

 

PS: Jeśli chciałbyś użyć swojego szablonu, stwórz go, wyślij do mnie a ja go przetworzę do systemu sklepu. Uwaga: każdy szablon jest dostępny dla każdego. To znaczy, że jeśli stworzysz swój szablon, to może go wykorzystać dosłownie każdy, kto korzysta ze sklepu. 



#14 KuBa3317

KuBa3317

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 January 2017 - 09:49

pw



#15 Flsmers

Flsmers

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SNEPKO

Napisano 26 January 2017 - 12:17

Prace jak narazie są wstrzymane, z powodu, iż uczę się Java'y i Android'a, ale wersja głwona sklepu jest już gotowa. Natomiast panel admina jest ukończony w połowie. To co IS na ten czas potrafi:

  • Kupno przedmiotów (dowolna ilość komend);
  • Cały IS w stylu SPA (strona bez przeładowań);
  • Dostępna mapka DynMap;
  • Konfigurowalne style
  • Edytowanie artykułów;
  • Płatności: SMS Premium, PSC (jeszcze nie ukończone), PayPal, w tym Visa Debit, Credit, MasterCard, PayPal Wallet (jeszcze nie ukończone);
  • Status serwera z ilością graczy;
  • Logowanie to PA
  • Informacje w PA
  • Dodawanie, usuwanie, edytowanie przedmiotów.
Cena: sam ustalasz: możesz mi wrzucić co nie co na PayPal'a (np. 10 zł), ale możesz także nic nie dać.
PayPal: [email protected]
 
Uwaga: inteligenty widżet jeszcze nie jest zrobiony, więc każdy klient musi wejść na moją stronę: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.
Pierwszy parametr po "/shop-", to numer ID sklepu. Ty dostaniesz swój. Drugi zaś to ID szablonu. Potestuj sobie różne i wybierz swój.
 
PS: Jeśli chciałbyś użyć swojego szablonu, stwórz go, wyślij do mnie a ja go przetworzę do systemu sklepu. Uwaga: każdy szablon jest dostępny dla każdego. To znaczy, że jeśli stworzysz swój szablon, to może go wykorzystać dosłownie każdy, kto korzysta ze sklepu.


Nie rozumiem. Więc jaka jest kwota za ten itemshop?
Potrzebujesz taniej strony html/css?
Wal do mnie smialo a z pewnością otrzymasz fajną stronke w rosądnej cenie!
(Pisz na priv)

#16 DogerYT

DogerYT

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 February 2017 - 20:26

Spoko może być :)



#17 LOLIK!12345

LOLIK!12345

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Lolik1234

Napisano 30 March 2017 - 16:15

dasz download DEMO bo ten link nie działa  :( 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

:angry:   :(  :( 

proszę o link!!! :D :P 

pls

pls

pls

pls

^_^  ^_^  ^_^  ^_^ 



#18 MatisiekPL

MatisiekPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • MatisiekPL

Napisano 30 March 2017 - 18:05

Nowy link do DEMO: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#19 LOLIK!12345

LOLIK!12345

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Lolik1234

Napisano 07 April 2017 - 14:56

Nowy link do DEMO: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

to jest link do twojej strony a ja chciałem download DEMO



#20 MatisiekPL

MatisiekPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • MatisiekPL

Napisano 07 April 2017 - 15:07

Sklep jest usługą bez pobierania...


  • Frostak123 lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cubeshop, sklep, itemshop, rcon