Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plugin na awans rang za granie

SZUKAM plugin awans rang za granie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Szymon_2007_

Szymon_2007_

    Wymiatacz W Slither.io

  • Użytkownik
  • 107 postów
  • Szymon_2007_

Napisano 03 September 2016 - 10:22

Witam, szukam pluginu, który robi coś takiego, że jak np. grasz 30h na serwerze, to daje ci rangę Gracz+. Wiem, że to jest możliwe, ponieważ gram na serwerze, gdzie taki plugin występuje. Dodam, że ma on komendy /ar check itp.
---
Ok, mam autorank, ale jest problem : Pisze, że na 1.10, a mam go w plugins na czerwono

Postęp postów : 10 | 20 | 50 | 100 | 500 | 1000 | 5000 |

 

 

 

 

 

 

 

 

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 03 September 2016 - 15:09

Nie wiem ale może plugin "Azrank" (rangi na czas) może mieć taką opcje , albo chyba można w skrypcie zrobić  tak że jak grasz na serwerze np.30h to po tym czasie się wykonuje komenda np. /pex user <nazwa gracz ktory gra 30h-spcjalny kod w skrypcie zamiast nazwy> group set VIP

 

 

EDIT: 

 

 

Wiem, że to jest możliwe, ponieważ gram na serwerze, gdzie taki plugin występuje. Dodam, że ma on komendy /ar check itp.

 
może ten plugin jest jakiś autorski?

Użytkownik klipbun1234 edytował ten post 03 September 2016 - 15:11

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SZUKAM, plugin, awans rang za granie