Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Poszukuje Pomysłu] Na paczkę zasobów do pvp!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 15 August 2016 - 17:41

Witam Was, ja lubię tworzyć tekstury do minecraft PVP, tylko nie wiem jak moge wykorzystać  moje umiejętności, podajcie mi jakiś POMYSŁ ;)



Tak mi się gdy miałem xpeka zachciało robić txt... i teraz gdy mam win10 to tworze txt do pvp! iksde



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 15 August 2016 - 18:31

Spróbuj zrobić inną teksturę "koxa' i "refila" (wiem że jakoś się da zrobić inne tekstury dla tego samego itemu z innym data value)


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 15 August 2016 - 18:52

przeciez na winxp tez da sie robic, bo sam sobie zrobilem ;o


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#4 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 15 August 2016 - 20:55

Zrób to do robią w innych txt packach pvp czyli niski ogień w jakimkolwiek kolorze byle nie orginalmym, tęczowe miecze i złote jabłka, particle potionów podmień na byle co ale byle podmienić i nie zapomnij o reailstycznej teksturze nieba.


#5 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 20 August 2016 - 15:26

No tiaa... zapomniałem że jest ten temat, niestety w paint.net nie da sie zrobić tęczowych itemów, nie chce izihace stajla, postaram się zrobić zlepkę kilku pomysłów ;p jeszcze jedno: zaraz zrobie fonem mamy efekt enchantu xd (chyba xD)


@EDIT

Sofiak wiem ze sie da ale w tedy robilem w paincie, potem w gimpie a teraz w paint.net ;p gdy mam windows 10


@Katniss pomożesz może? bo w plikach txt nie mam pliku typu apple_golden:1 czy tam apple_golden:2 ale mam jedno apple_golden z teksturą koxa i refila w jednym xd powiedz gdzie moge to zmienic a jesli nie wiesz to znaczy ze nie da sie

@EDIT

Może jednak się da robić tęczowe itemy, ale jeśli się da (próbowałem już takie robić) to będą kropki kolorowe a nie tęcza chyba że się troche efektów poducze :P


Użytkownik adrianCK edytował ten post 20 August 2016 - 19:05


#6 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 21 August 2016 - 14:18

Nie wiem jak zrobić inną teksturę golden_apple i golden_apple:1 ale wiem że jest to możliwe poszukaj poradników o teksturowaniu obiektów z różnym dataValue


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#7 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 21 August 2016 - 16:35

@Up ok to jak będę mógł to sobie zobaczę... z data value d_d



@EDIT mam gimpa! moge zrobić tęczowe itemy! D:


Say Waaaaaaaaat?! podajcie coś fajnego, np coś z gradientem lub itemami 512x512, 128x128 itp, lub z gui to to zrobie.

Ten kto mi da pomysł na jakiś np kolor teksture packa dostanie 100 diaxow ze 194 moich!


Użytkownik adrianCK edytował ten post 30 August 2016 - 08:55


#8 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 06 September 2016 - 15:47

egggggggggggghhegghem...
Ten kto mi da pomysł na jakiś np kolor teksture packa dostanie 100 diaxow ze 200+ moich!


dla admina/moda