Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

[Autorska] [Beta 1.4_01] Retro Mod Beta 1.2

Nostalgia Autorska Beta 1.4_01 Retro Minecraft Mod Stare czasy Java

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Veru

Veru

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 14 August 2016 - 23:13

Retro Mod

 

Witam. Chciałbym zaprezentować modyfikację dla osób, które lubią grać na dawnych wersjach MC. Mod ma na celu urozmaicić starą wersję gry, głównie dodając rzeczy z aktualnych wersji Minecrafta(z pominięciem, endu, mikstur, enchantingu, głodu, biomów itp.).

 

Instalacja:

 

Receptury:

 

Historia zmian:

 

Screenshoty:

 

Download:

 

Plany:

 

Jeżeli znajdziesz jakieś Bugi, które prawdopodobnie dotyczą moda, poinformuj mnie o nich.

 

 

 

 

 

Miłej zabawy :)

 


Użytkownik Veru edytował ten post 01 September 2016 - 10:19


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 15 August 2016 - 10:03

Nie no. To jest gwałt na dawnej kulturze Minecrafta. Wgl to jest bez sensu. BEZ sensu. Po co to dodawać do tak starych wersji (i najstarszych jeszcze nie je********h) jak Beta 1,4_0.1. 


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#3 Veru

Veru

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 15 August 2016 - 10:41

Nie no. To jest gwałt na dawnej kulturze Minecrafta. Wgl to jest bez sensu. BEZ sensu. Po co to dodawać do tak starych wersji (i najstarszych jeszcze nie je********h) jak Beta 1,4_0.1. 

Ten mod dodaje rzeczy z późniejszych wersji tylko i wyłącznie te, które zdaniem wielu osób grających w mc od starych wersji pozytywnie urozmaicają grę, czyli z pominięciem endu, mikstur, enchantingu, głodu itp., więc dlaczego od razu gwałt -_-. A tych rzeczy mało nie było.


Użytkownik Veru edytował ten post 31 August 2016 - 19:18


#4 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 15 August 2016 - 11:24

Mnie się pomysł podoba, szkoda ze nie zrobiłeś tego na 1.7.3 beta, ale kto co woli. Popieram twój pomysł



#5 Veru

Veru

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 22 August 2016 - 21:32

Update Moda - Beta 1.1. Zmiany:

-Tłoki
-Klapy
-W opuszczonych kopalniach wagoniki ze skrzynią generują się teraz tak często, jak w dzisiejszych wersjach MC, lecz szansa na trafienie niektórych rzadkich przedmiotów i ich ilość jest taka sama, jak w poprzedniej wersji moda.
-Na płotkach można stawiać pochodnie i płytki naciskowe.
-Pajęczyny za pomocą miecza niszczą się szybciej. 
-Możliwość włączenia/wyłączenia w opcjach pokazywania seedu mapy i ID mobów na ekranie debugowania (F3).

Użytkownik Veru edytował ten post 31 August 2016 - 18:23


#6 Veru

Veru

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 31 August 2016 - 18:21

Update Moda - Beta 1.2. Zmiany:

-Rzeźbione kamienne cegły, popękane kamienne cegły, kamienne cegły, schody i półbloki.

-Ekran "Retro Mod Options", na którym znajdują się wszystkie opcje związane z tym modem.
-Możliwość włączenia/wyłączenia nowego dropu ze schodów i mniejszej trudności niszczenia ich i innych wielu bloków w opcjach moda.
-Inne drobne poprawki


#7 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 31 August 2016 - 18:41

Wyjaśnisz mi może bezmózga kreaturo w jaki sposób end, mikstury, enchanting i głód negatywnie urozmaiciły gre?

*cough*nie umie tego zrobic*cough*


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#8 Veru

Veru

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 31 August 2016 - 19:24

Wyjaśnisz mi może bezmózga kreaturo w jaki sposób end, mikstury, enchanting i głód negatywnie urozmaiciły gre?

Niektórym po prostu nie spodobały się wymienione przeze mnie rzeczy. Do Minecrafta zaczęto dodawać sporo elementów RPG. Wielu osobom nie spodobał się też nowy generator czy właśnie głód (ja osobiście uważam, że głód akurat złym posunięciem nie był). Każdy ma też prawo wyrazić swoją opinię. W końcu od tego jest forum-_-. 

 

*cough*nie umie tego zrobic*cough*

Gdyby był sens dodawania tego do tej wersji, to bym zrobił. 


Użytkownik Veru edytował ten post 31 August 2016 - 19:25


#9 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 31 August 2016 - 20:28

Niektórym po prostu nie spodobały się wymienione przeze mnie rzeczy. Do Minecrafta zaczęto dodawać sporo elementów RPG. Wielu osobom nie spodobał się też nowy generator czy właśnie głód (ja osobiście uważam, że głód akurat złym posunięciem nie był). Każdy ma też prawo wyrazić swoją opinię. W końcu od tego jest forum-_-.


Jakie niby elementy RPG są w minecrafcie? Mikstury? Ulepszenie itemów? Podaj chociaż jeden logiczny powód, dla którego więcej contentu w grze sandoxowej miało by być czymś złym.


#10 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 31 August 2016 - 20:42

Jakie niby elementy RPG są w minecrafcie? Mikstury? Ulepszenie itemów? Podaj chociaż jeden logiczny powód, dla którego więcej contentu w grze sandoxowej miało by być czymś złym.

Np. nie można już naparzać w myszkę w czasie walki :P a wszyscy powtarzają, że minecraft odbiega od sandboxowosci na rzecz RPG nie będąc w stanie uargumentować tego. Ale wracając do tematu to nie wiem po co jest ten mod, aczkolwiek chwali ci się, że w ogóle go zrobiłes i rozwijasz.



#11 Veru

Veru

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 31 August 2016 - 21:15

Jakie niby elementy RPG są w minecrafcie? Mikstury? Ulepszenie itemów? Podaj chociaż jeden logiczny powód, dla którego więcej contentu w grze sandoxowej miało by być czymś złym.

Mówię o poszczególnych elementach, a nie o całym contencie. Ten mod ma na celu dodawać content z nowszych wersji, który zdaniem wielu osób grających w minecrafta od starych wersji pozytywnie urozmaica grę. To jest ok. 3/4 contentu z wersji 1.10, więc to jest i tak bardzo dużo. Więcej nie zawsze oznacza lepiej, bo nie wszystko z contentu musi się każdemu podobać.

PS. Nie ma już co drążyć tej dyskusji... To mój ostatni post na jej temat.


Użytkownik Veru edytował ten post 31 August 2016 - 21:15


#12 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 31 August 2016 - 21:19

Ale to przecież oznacza, że nie da się zrobić moda idealnego ze względu na to, iż każdemu podoba się co innego. Chyba, że każda rzecz będzie konfigurowalna.



#13 Veru

Veru

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 31 August 2016 - 21:29

Ale to przecież oznacza, że nie da się zrobić moda idealnego ze względu na to, iż każdemu podoba się co innego. Chyba, że każda rzecz będzie konfigurowalna.

Właśnie się staram o to, by mod był jak najbardziej konfigurowalny.



#14 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 31 August 2016 - 22:11

Cały ten mod to bezsensowny pomysł. Jeśli ktoś chce mieć elementy z aktualnych wersji to powinien zaktualizować gre, a nie pobierać jakieś mody.






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nostalgia, Autorska, Beta 1.4_01, Retro, Minecraft, Mod, Stare czasy, Java