Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prezentacja zamknieta

Premium FreeBuild

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#1 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 17 July 2016 - 17:09

Temat do usuniecia


Użytkownik coalaa edytował ten post 28 August 2017 - 18:55

  • Kacprus lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 22 July 2016 - 15:41

Tak jak obiecalem- kilka zdjec zdjec

Nastepnym razem opisze dzialanie tego pluginu, co daje te zdolnosci i mozliwosci co mody na FTB. Polecam takze ciekawa Mob-Arene.
Wazne jest aby kazda znaleziona ksiazke przeczytac. Przeczytane ksiazki mozna bardzo dobrze sprzedacnp.w Ratuszu lub u Jubilera.
Zapraszam

Pozamykałem spoilery //PanCake



#3 elroonder

elroonder

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • elroonder

Napisano 22 July 2016 - 16:21

Serwer ciekawy...

 

 

 

Przynajmniej z opisu, nie mam premki :(



#4 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 08 August 2016 - 10:19

Wszedłem na stronkę serwera i zobaczyłem regulamin... Pozwolę sobie go skrytykować, gdyż na szczęście żyję w wolnym kraju wolnego słowa i to jeszcze nie jest zabronione. Rzeczy w cudzysłowiu pochodzą wprost z regulaminu i nie są zmieniane.

Czytam regulamin serwera i myślę sobie:To chyba jakieś jaja są, wymagania na głupi serwer jak do nieba, gorzej... "Bezwzględny zakaz zabijania graczy bez ich pisemnej zgody" - to po co PvP jest włączone? "Wieksze budowle, koncepcje prosze konsultowac z adminem" - to może za chwilę będziemy konsultować zabijanie mobów i wychodzenie do toalety?... "Budowle, które budujesz muszą wpasowywać się w klimat serwera" - A jak ktoś nie umie budować w klimacie serwera?... "Nie wolno kraść ani niszczyć domów innych graczy: - To ma być survival, nie jakiś EasyHC... "Pamietaj o pisanych przez Ciebie komentarzach, kazdy wpis jest sygnowany twoim  specyficznym adresem IP . Nieodpowiednie wpisy, np. o podlozu rasistowskim lub obrazajace godnosc innego czlowieka moga powodowac konsekwencje karno-skarbowe" - Po części to racja, ale w każdej grze wszyscy się wyzywają, od najgorszych, obrażają matki innych i nikt nic sobie tym nie robi, każdy wpros to ignoruje i co najwyżej wycisza kogoś, ale zdawać 10 latka na policję... Nieźle..."Survival oznacza przetrwanie. Większość graczy rozumie to jako walkę z innymi, zabijanie słabszych czy chowanie się w dziurach wykopanych w ziemi. Tutaj jest inaczej: u nas przetrwanie polega na współpracy" - Nie znacie prawdziwego życia, w realu nikt nie będzie z tobą współpracował jak ty chcesz, zawsze znajdzie się ktoś kto myśli inaczej."Minimalny poziom umysłowego ogarnięcia gracza to około 16 lat" - A gdy ktoś chce zagrać i ma 10 lat?... "Podpalanie, rozlewanie wody i lavy bez pozwolenia karane bedzie 4 (czwartym) poziomem wiezienia" - zabronili budować, zabraniają zabijać, kraść, podpalać, co jeszcze? ""Droga musi być wykonana ze żwiru na terenie zwykłym, z piaskowca na pustyni, a jej kształt musi być nieregularny" - A gdy komuś tandetny żwir lub piaskowiec się nie podoba i chce on zrobić drogę z czegoś innego? "Nie wolno budowac (...)" - Czyli nie wolno budować 99% rzeczy, występujących na survivalu...

Podsumując serwer to jakaś kpina. Nie wolno robić w zasadzie wszystkiego, budować, admini ignorują pytania bez pytajnika, napisanie dwa razy tej samej wiadomości to już spam. Nie warto zagrać, już na starcie widzę, że administracja chcę rządzić całym światem, również realnym i graczami serwera. Może są tam jakieś pluginy i budowle, ale ja tam nie zagram...


Użytkownik saizen31 edytował ten post 08 August 2016 - 10:24

  • HonTorPL, olimpSP i digitalcrow lubią to

#5 Filarel

Filarel

    Nowy

  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 08 August 2016 - 11:26

Wszedłem na stronkę serwera i zobaczyłem regulamin... Pozwolę sobie go skrytykować, gdyż na szczęście żyję w wolnym kraju wolnego słowa i to jeszcze nie jest zabronione. Rzeczy w cudzysłowiu pochodzą wprost z regulaminu i nie są zmieniane.

Czytam regulamin serwera i myślę sobie:To chyba jakieś jaja są, wymagania na głupi serwer jak do nieba, gorzej... "Bezwzględny zakaz zabijania graczy bez ich pisemnej zgody" - to po co PvP jest włączone? "Wieksze budowle, koncepcje prosze konsultowac z adminem" - to może za chwilę będziemy konsultować zabijanie mobów i wychodzenie do toalety?... "Budowle, które budujesz muszą wpasowywać się w klimat serwera" - A jak ktoś nie umie budować w klimacie serwera?... "Nie wolno kraść ani niszczyć domów innych graczy: - To ma być survival, nie jakiś EasyHC... "Pamietaj o pisanych przez Ciebie komentarzach, kazdy wpis jest sygnowany twoim  specyficznym adresem IP . Nieodpowiednie wpisy, np. o podlozu rasistowskim lub obrazajace godnosc innego czlowieka moga powodowac konsekwencje karno-skarbowe" - Po części to racja, ale w każdej grze wszyscy się wyzywają, od najgorszych, obrażają matki innych i nikt nic sobie tym nie robi, każdy wpros to ignoruje i co najwyżej wycisza kogoś, ale zdawać 10 latka na policję... Nieźle..."Survival oznacza przetrwanie. Większość graczy rozumie to jako walkę z innymi, zabijanie słabszych czy chowanie się w dziurach wykopanych w ziemi. Tutaj jest inaczej: u nas przetrwanie polega na współpracy" - Nie znacie prawdziwego życia, w realu nikt nie będzie z tobą współpracował jak ty chcesz, zawsze znajdzie się ktoś kto myśli inaczej."Minimalny poziom umysłowego ogarnięcia gracza to około 16 lat" - A gdy ktoś chce zagrać i ma 10 lat?... "Podpalanie, rozlewanie wody i lavy bez pozwolenia karane bedzie 4 (czwartym) poziomem wiezienia" - zabronili budować, zabraniają zabijać, kraść, podpalać, co jeszcze? ""Droga musi być wykonana ze żwiru na terenie zwykłym, z piaskowca na pustyni, a jej kształt musi być nieregularny" - A gdy komuś tandetny żwir lub piaskowiec się nie podoba i chce on zrobić drogę z czegoś innego? "Nie wolno budowac (...)" - Czyli nie wolno budować 99% rzeczy, występujących na survivalu...

Podsumując serwer to jakaś kpina. Nie wolno robić w zasadzie wszystkiego, budować, admini ignorują pytania bez pytajnika, napisanie dwa razy tej samej wiadomości to już spam. Nie warto zagrać, już na starcie widzę, że administracja chcę rządzić całym światem, również realnym i graczami serwera. Może są tam jakieś pluginy i budowle, ale ja tam nie zagram...

Ja natomiast się nie zgodzę z większością. Moim zdaniem super to jest, że nie będzie kwadratowych budowli z cobbla. Jak nie umiesz budować w takim klimacie to zapłać budowniczemu - roleplayowo. Ścieżki z gravela super sprawa, nie będzie syfu, wszystko ładnie. Większość zasad ma sens, poza "Minimalny poziom umysłowego ogarnięcia". To rzeczywiście jest kpina. Kradzież powinna być zezwolona, ale zabroniona totalna dewastacja posesji, tj. gość wbija z TNT albo niszczy wszystko jak popadnie bo mu życie niemiłe. Zabijanie graczy będzie karane, to ma sens, jeśli po prostu to będzie się odbywało in-game, czyli gracze będą tego gracza gonić, bić, ogółem poszukiwać, a nie jeśli admin wrzuci go do więzienia komendami. Ogółem może zagram, może nie, odstrasza mnie parę rzeczy, typu kupywanie cuboida albo questy u Villagera, czy też ogromne, epickie budowle (zakładam, że zbudowane na Creative, a moim zdaniem serwer powinien być budowany przez graczy). Ogółem założycielu - po części chciałeś dobrze dla graczy, za to plus. 



#6 elroonder

elroonder

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • elroonder

Napisano 08 August 2016 - 12:45

Faktycznie, regulamin do niczego

#7 Erumori

Erumori

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 08 August 2016 - 12:51

Faktycznie, regulamin do niczego

Może dlatego że początkowo został w większości skopiowany z nieistniejącego już serwera Betoncraft.
Co do samego serwera nic nie mam, słyszałem że spoko się gra na Antybetonie


Użytkownik Erumori edytował ten post 08 August 2016 - 12:53


#8 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 08 August 2016 - 14:14

Ja natomiast się nie zgodzę z większością. Moim zdaniem super to jest, że nie będzie kwadratowych budowli z cobbla. Jak nie umiesz budować w takim klimacie to zapłać budowniczemu - roleplayowo. Ścieżki z gravela super sprawa, nie będzie syfu, wszystko ładnie. Większość zasad ma sens, poza "Minimalny poziom umysłowego ogarnięcia". To rzeczywiście jest kpina. Kradzież powinna być zezwolona, ale zabroniona totalna dewastacja posesji, tj. gość wbija z TNT albo niszczy wszystko jak popadnie bo mu życie niemiłe. Zabijanie graczy będzie karane, to ma sens, jeśli po prostu to będzie się odbywało in-game, czyli gracze będą tego gracza gonić, bić, ogółem poszukiwać, a nie jeśli admin wrzuci go do więzienia komendami. Ogółem może zagram, może nie, odstrasza mnie parę rzeczy, typu kupywanie cuboida albo questy u Villagera, czy też ogromne, epickie budowle (zakładam, że zbudowane na Creative, a moim zdaniem serwer powinien być budowany przez graczy). Ogółem założycielu - po części chciałeś dobrze dla graczy, za to plus. 

Chodzi mi o to, że minecraft to gra dla dzieci. Nie oszukujmy się, w 99% grają w nią dzieci. A jak wiemy nie wszystkie dzieci spełniają te wszystkie wymogi z minecraft premium włącznie. Moim zdaniem takie serwery powinny istnieć, ale nie powinny mieć wymagań, jakby to by był jakiś "casting"



#9 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 08 August 2016 - 15:17

@up

Jak sam piszesz. Minecraft to głównie dzieci, jednak grają w niego również i starsi, dorośli. Dlatego dla nich powstają takie serwery. Jeżeli nie zgadzasz się z regulaminem, to po prostu - nie graj.


  • coalaa i XeniQ lubią to

#10 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 08 August 2016 - 17:08

No wiem, ale po prostu chciałem powiedzieć swoje dwa zdania na ten temat....



#11 XeniQ

XeniQ

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • Ksenik

Napisano 29 August 2016 - 00:17

Grałem kiedyś na serwerze i polecam wam zagrać :)
  • coalaa lubi to

#12 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 09 September 2016 - 17:50

Zapraszam :) Naprawde warto miec Premium. Na TS3 w zaladce sa adresy serwerow, gdzie nie idzie sie nudzic.
Dodatkowym warunkiem jest oczywiscie znajomosc angielskiego. Adres serwera TS3 jest przy wejsciu do miasta.
Trudno nie zauwazyc.

#13 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 15 September 2016 - 10:04

Dzis mija rok od startu serwera.Tak jak napisalem, serwer bedzie dzialal do 15.01.2017.

To juz ostatni wpis- F5 Odswiezam

Teraz to juz od was samych zalezy czy temat umrze, czy bedzie dalej istnial.

Wszystkim tym ktorzy zechcieli wbic i pograc, tym ktorzy stworzyli naprawde

wielkie dziela i poswiecili swoj czas na to wlasnie, tym, ktorzy wspierali mnie

na naszym TS3, z serca dziekuje.

Kazda czynna osoba serwera antybeton zainteresowana posiadaniem kopii serwera, wlacznie z pluginami,

informuje ze niebawem udostepnie kazdemu z oddzielna link do pobrania. Po skompresowaniu

wielkosc to 3,20 GB jako plik.tgz.

Kontakt w tej sprawie przez nasz TS3, codziennie po 21.00

#14 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 18 September 2016 - 20:03

Trochę to ponure i smutne, że tyle pracy, a popularność niewielka ;-;

Użytkownik benio1394 edytował ten post 18 September 2016 - 20:04

  • coalaa lubi to

#15 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 19 September 2016 - 10:27

Nie poddam sie, bede jednak aktualizowal i zachecal do gry w wersji PREMIUM.

Publicznych, otwartych serwerow w Polsce jest ok.4.


Wszyscy inni to piraci (glownie dzieciaki), nie dosc ze nie znaja innych opcji to

jeszcze , aby zaistniec daja sie wykorzystywac, wykonujac mikroplatnosci.


Ewidentnym przykladem chamstwa jakie widzialem jest to co znajduje sie na serwerze minecraftpolska.net ,

gdzie np.
za odbanowanie (serwer No-Premium) kaza sobie placic przeszlo 12 zlotych/sms.

Kupno rang w regulaminiejest na zawsze a w rzeczywistosci na 1 miesiac.



Tak wiec, u mnie wszystko za darmo (tylko z kupiona licencja Premium od Mojang) a do tego pokazuje mozliwosci

posiadania Premki.


  • Egzequtor lubi to

#16 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 27 September 2016 - 12:58

Szkoda ze tak malo ma konto Premium, a jeszcze gorzej ze tak

malo ludzi wbija na ten coalkowicie darmowy serwer.

Ja zapraszam, nic wiecej zrobic nie moge.



#17 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 03 October 2016 - 09:29

Mimo ze wciaz jako premium- serdecznie zapraszam.

Nawet jesli brak ludzi na serwerze. Zawsze ktos musi byc pierwszy.

Byle robic to co pisze po drodze i unikac nocy na swiezym powietrzu.



#18 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 04 October 2016 - 17:19

Szkoda ze tak malo ma konto Premium, a jeszcze gorzej ze tak

malo ludzi wbija na ten coalkowicie darmowy serwer.

Ja zapraszam, nic wiecej zrobic nie moge.

Po pierwsze gdzie zjadłeś polskie znaki, po drugie pisze się całkowicie. Jeśli chcecie więcej ludzi znieście premium -__- to takie proste...



#19 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 06 October 2016 - 16:10

Po pierwsze gdzie zjadłeś polskie znaki, po drugie pisze się całkowicie. Jeśli chcecie więcej ludzi znieście premium -__- to takie proste...

Twoj post nie wnosi nic do dzialania serwera, nabijasz posty. A skoro pisze bez znakow PL to jest ku temu wazny powod.

Premium byl i bedzie, takze po to by tacy jak ty na niego nie wbijali.

 

Od dzis jestem dla kazdego NOWEGO dostepny od 20.00 do 21.00 na serwerze i na TS3.



#20 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 13 October 2016 - 14:43

Dlugo mnie tu nie bylo, ale od dzis bede znowu codziennie

zapraszal graczy, posiadajacych wersje Premium.

Pozostajemy przy wersji mc 1.8.8, szukamy nowego hostingu,

bo enderchest.pl schodzi na psy.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Premium, FreeBuild