Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuje Administracji na serwer

[Administrator] [Techników] [Sponsor]

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 YoutuberAidis

YoutuberAidis

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 64 postów
  • AidisProPlayer

Napisano 18 June 2016 - 12:09

Postanowiłem założyc serwer 1.7.X-1.8.X  narazie survival + gildie ale potem dalej rozwijany

Technik:Ogarnie serwer od sprawy technicznej ;D.

Admin: Ogarnia pluginy, ma dużo fajnych pomysłów do wprowadzenia na serwer, rzetelny i kompetentny

Sponsor: Pieniądz psc, paypal, sms

Oferuję: Rangi, kulturę oraz poświęcenie włożone w serwer w miarę moich możliwości.

 

Oto wzór podania:

 

O jakie stanowisko się ubiegasz:

Twój wiek:

Doświadczenie:

Parę słów o sobie:

Nick w grze:

Kontakt steam/mail:

Dlaczego ty:

 

Kontakt

Skype Aidis.Youtuber



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 koweq

koweq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • koweq

Napisano 18 June 2016 - 15:22

O jakie stanowisko się ubiegasz: Technik bądz Administrator

Twój wiek: 13

Doświadczenie: Miałem własny serwer, byłem kilka razy Adminem, Moderatorem i pomocnikiem

Parę słów o sobie: Jestem graczem MC od wersji 1.3.2, prawię codziennie siedzę na kompie i nie mówię cały czas "TWOJA STARA XDDDDDDD"

Nick w grze:koweq

Kontakt steam/mail: [email protected]

Dlaczego ty: Bo sądzę że potrafię wszystko ogarnąć ;)



#3 IraG

IraG

    Szczwany

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Kaefes

Napisano 18 June 2016 - 15:43

Po pierwsze... Technik ,,ogarnia" pluginy, a nie ,,Admin".

Po drugie... Nie powinno być wzoru na podanie, niech każdy sam coś wymyśli...

Po trzecie... Zgłaszam się, Gram w minecraft już 5 lat, wiek omówimy jak będziemy na serwerze, ale i tak wiek nie gra tu roli, gram w minecraft jako IraG, zresztą domyślił byś się, można się ze mną kontaktować przez E-mile (Którego tutaj nie podam) oraz Skype, (które także podam gdy będziemy współpracowali) lub PW. Gram w minecrafta od 5 lat (wiem, że już to pisałem) a więc mam nie złe doświadczenie, mógłbym ,,opiekać" (xd) się serwerem...

 

P.S: Zgłaszam się na rangę typu Moderator-Administrator oraz Budowniczy.


Użytkownik IraG edytował ten post 18 June 2016 - 15:44

Dlaczego życie jest takie smutne? Mnie nigdy jeszcze nie przytrafiła się szczęśliwa chwila, oprócz jednej...

 

 


#4 Olusia :D

Olusia :D

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 19 June 2016 - 09:04

O jakie stanowisko się ubiegasz: Ubiegam się o Admina ;)

Twój wiek: 16

Doświadczenie: Byłam dużo razy adminką, modelatorką. Również chcę wspomnieć o tym że mam doświadczenie z komendami.

Parę słów o sobie: Mam na imię Ola, mam 16 lat. W Minecrafta gram już 4 lata. Gram na gitarze i jestem dziewczyną. Moim skromnym zdaniem jestem sympatyczna i miła.

Nick w grze: _TERROT_

Kontakt mail: [email protected]

Dlaczego ty: Ogarniam komendy adminów. Mogę pomóc graczowi w każdej sytuacji w miły sposób. Jestem rozgarnięta i aktywna. Mogę nawet posłużyć jako pomocnik który odpowiada na różne pytania.

Pozdrawiam, Ola.

PS Proszę o odpowiedź czy mam szansę czy nie :)


Użytkownik Olusia :D edytował ten post 19 June 2016 - 09:08


#5 Vaks

Vaks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 19 June 2016 - 10:58

O jakie stanowisko się ubiegasz: Administrator // Technik

Twój wiek: 17

Doświadczenie: 5 lat grania w minecrafta. Administrator na wiekszym serwerze

Parę słów o sobie: Mam na imię Oskar, gram w mc od 5 lat. Chodzę do TI. Na co dzień gram w piłkę nożna i koszykówkę. Trenuję boks.

Nick w grze: Skav

Kontakt steam/mail: [email protected] 

Dlaczego ty: Ponieważ jestem osobą dojrzałą i doświadczoną. Potrafię niemal wszystko zrobić. Potrafię pisać średnie skrypty oraz robić grafikę. Lubię pomagać, i prowadzić rozmowy z graczami.

 

 

Wypisałem najważniejsze informacje po więcej zapraszam na PW


Użytkownik Vaks edytował ten post 19 June 2016 - 10:59


#6 VirtuXrcFun

VirtuXrcFun

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • VirtuXrcFun

Napisano 19 June 2016 - 12:25

O jakie stanowisko się ubiegasz: Admin

Twój wiek: 13 lat

Doświadczenie: Próby założenia serwera(nieudane w celu braku funduszy na utrzymanie)Mod, ModChat, Technik zajmujący się pluginami

Parę słów o sobie: Nazywam się Michał mam 13 lat i mieszkam w Przemyślu na Podkarpaciu.

Interesuję się Elektroniką piłką ręczną oraz skakaniu na hopkach na quadzie bądź rowerze.

Nick w grze: VirtuXrcFun

Kontakt steam/mail: [email protected] (mail kontaktowy nie główny)

Dlaczego ty: Byłem już jak wyżej widać Modem, ModChatem i Technikieim w sprawie pluginów. Lubie zajmować się pluginami bawić się nimi. Jestem w stanie dużo spędzić czasu na serwerze. Moge też łapać cheaterów i wiele więcej. 



#7 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 18 July 2016 - 17:20

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [Administrator], [Techników], [Sponsor]