Jump to content


Photo

[INNE] Stworzę serwer na TeamSpeak3.

TeamSpeak3

  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 tytanik2011

tytanik2011

    Góra Lodowa

  • Użytkownik
  • 157 posts
  • tytanik2011

Posted 25 May 2016 - 18:46

  • Zostanę: Technikiem do serwera TeamSpeak3
  • Oferuję: Postawienie serwera TeamSpeak3 na VPS, konfiguracja rang, kanałów, permisji, wgranie i konfiguracja bot'a z funkacjami: automatyczne prywatne kanały zwykłe oraz VIP, automatyczny zegar, rekord liczby osób online, aktualna liczba osób online w nazwie serwera, pokebota dla administracji gdy ktoś znajduje się na kanale pomocy. Wgranie i konfiguracja bota muzycznego z dwoma instancjami.
  • Oczekuję: Zakupiony serwer VPS + wynagrodzenie do ustalenia
  • O mnie: Mam na imię Michał i mam 15 lat. Stworzyłem już kilka serwerów TS3, więc wiem jak to się robi. Interesuję się także programowaniem, więc instalacja botów nie jest mi straszna. Od niedawna próbuję napisać własne proste boty pod TS3.
  • Kontakt: PW na forum, skype: tytanik20111


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Mivert

Mivert

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 posts
  • Mivert

Posted 30 May 2016 - 20:14

 

  • Zostanę: Technikiem do serwera TeamSpeak3
  • Oferuję: Postawienie serwera TeamSpeak3 na VPS, konfiguracja rang, kanałów, permisji, wgranie i konfiguracja bot'a z funkacjami: automatyczne prywatne kanały zwykłe oraz VIP, automatyczny zegar, rekord liczby osób online, aktualna liczba osób online w nazwie serwera, pokebota dla administracji gdy ktoś znajduje się na kanale pomocy. Wgranie i konfiguracja bota muzycznego z dwoma instancjami.
  • Oczekuję: Zakupiony serwer VPS + wynagrodzenie do ustalenia
  • O mnie: Mam na imię Michał i mam 15 lat. Stworzyłem już kilka serwerów TS3, więc wiem jak to się robi. Interesuję się także programowaniem, więc instalacja botów nie jest mi straszna. Od niedawna próbuję napisać własne proste boty pod TS3.
  • Kontakt: PW na forum, skype: tytanik20111

 

Co jest trudnego w zainstalowaniu jakiegoś darmowego bota i wpisaniu w configu ip oraz co ma być włączone a co wyłączone?

Technik powinien jakoś zabezpieczyć serwer ;/


  • httpnke likes this

#3 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 posts
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Posted 04 July 2016 - 15:52

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum







Also tagged with one or more of these keywords: TeamSpeak3