Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.14.4][P/NP][S][FB][33s] openCraft.pl (dawny jCraft) | Kolej i Wioski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#1 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 01 March 2016 - 18:55

*
Popularny

Drodzy użytkownicy portalu CraftPortal. Mam zaszczyt napisać reklamę serwera kontynuującego tradycje społeczności, której wielu z was było członkami.Wiem, że są osoby, które przyjęły zamknięcie serwera mc-jcraft.pl ze smutkiem, lecz jeżeli jest jeszcze ktoś pragnący zakosztować gry "tak jak za dawnych czasów" to niech nie szuka więcej.

Bez dalszego lania wody, przedstawiam wam...

opis1.png
opis2.png
opis3.png
opis4.png
opis5.png
opis6.png
opis7.png
 



 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Zapraszamy!


TL;DR




Inne informacje





[/spoiler]


Użytkownik Theo edytował ten post 18 August 2019 - 08:51

exRYBP0.png

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Tarqen

Tarqen

    Uczony

  • Użytkownik
  • 631 postów
  • debileg

Napisano 01 March 2016 - 19:45

Prezentacja skromna, ale nie jest zła. Zabudowania znajdujące się na serwerze bardzo ładnie się prezentują.

             

 

              

 

 

                                                                                       


#3 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 01 March 2016 - 19:45

xxx


Użytkownik deaphuz edytował ten post 21 January 2019 - 15:41


#4 Mashuu.Midori

Mashuu.Midori

    Smokolog

  • Użytkownik+
  • 163 postów
  • MashuuMidori

Napisano 01 March 2016 - 19:53

Jeśli Freebuild jest dla ciebie serwerem z działkami, to masz rację, żarty sobie robimy (~_^)
Serwer jest Survival/Freebuild, tak samo jak kiedyś był SV/FB jCraft - możesz budować gdzie chcesz, o ile nie przeszkadzasz innym graczom.
(W tytuł wkradł się mały bug, poprawna kolejność tagów to [s][FB], przekażę Grey żeby poprawiła (^^,) )

W tym momencie na naszym serwerze działa prawie 50 pluginów, więc to nie jest tak, że nie ma nic.
  • GreyHavens lubi to


mc_oc.png
mc_jc_imponderabilia.pngmc_jc_netherness.pngmc_jc_xulenthai.png


#5 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 01 March 2016 - 20:08

Obsługa 1.9 jest według mnie na ten moment bez sensu - sam chciałem dzisiaj sobie przenieść serwer, ale na chwilę obecną pod tą wersję nie ma prawie żadnego pluginu :P

Mam tylko jedno pytanie: jak wy zrobiliście Freebuild na vanilli? Jakieś żarty sobie z ludzi robicie czy coś wykombinowaliście? ;d

Myślę, że Wasz serwer może się udać, ale wersja 1.9 została ledwo wypuszczona i wątpię, żeby komuś chciało się przy niej majstrować, żeby wgrać sobie np. OptiFine (którego pewnie jeszcze do końca nie wydano), bez którego po prostu nie potrafię grać ;)

  • Obsługa 1.9 jest w tym momencie bardzo dobrym posunięciem - to pierwszy serwer na forum wspierający tą wersję.
  • Zarzuty dotyczące pluginów są absurdalne - sporo pluginów z 1.7/1.8 działa również na 1.9, dodatkowo niekompatybilny plugin może zostać zmodyfikowany, aby współpracował z najnowszą wersją.
  • "Vanilla" w prezentacji oznacza raczej wersję klienta, a nie serwera (który może działać np. na Spigocie) - aby grać wystarczy czysty Minecraft bez modyfikacji.
  • Wystarczy nauczyć się grać bez OptiFine i problem znika.

  • GreyHavens i Mashuu.Midori lubią to

#6 lubię diaxy

lubię diaxy

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 106 postów
  • DzikiDzikers

Napisano 01 March 2016 - 21:21

Szkoda że serwer jest premium.Specjalnie pobrałem wersje 1.9 klikam dołącz a tu okazuje się że serwer premium. :( .Nigdy nie grałem na 1.9 .


Dajcie chociaż płatne non-premium.



#7 Buszmen

Buszmen

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Lordbusz

Napisano 01 March 2016 - 22:33

Serwer bardzo fajny, mam już swój domek, 2 konie i admin mnie już nie lubi. Z resztą admin się na wszystkich wyżywa - dlatego nie jest nudno. 

 

Polecam!  :D


  • GreyHavens i JASIO007 lubią to

thesimpsons.jpg


#8 Toboe

Toboe

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 350 postów

Napisano 02 March 2016 - 12:11

Dajcie chociaż płatne non-premium.

Jesteś przekonujący. Wprowadzono więc płatne non-premium. Koszt to 80zł, płaci się tutaj:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Najlepsze jest to, że płacisz raz, a dostajesz dostęp do wielu bardzo dobrych serwerów, gdzie nie ma lepszych i gorszych, nie ma vipów, co dostają diaxy za złotówki.=]



#9 Filemon04

Filemon04

    Kociarz

  • Użytkownik+
  • 150 postów
  • Filemon04

Napisano 02 March 2016 - 13:45

Serwer polecam! Gram tam.



#10 lubię diaxy

lubię diaxy

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 106 postów
  • DzikiDzikers

Napisano 02 March 2016 - 16:08

Jesteś przekonujący. Wprowadzono więc płatne non-premium. Koszt to 80zł, płaci się tutaj:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Najlepsze jest to, że płacisz raz, a dostajesz dostęp do wielu bardzo dobrych serwerów, gdzie nie ma lepszych i gorszych, nie ma vipów, co dostają diaxy za złotówki.=]

Miałem na myśli że dostęp do serwera jesli wyśle się wiadomosć i kosztowałby np. 5zł



#11 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 02 March 2016 - 16:16

Serwer ten w całej swojej działalności nie był i nigdy nie będzie dostępny dla osób piracących tą grę. To jest pierwszy etap odsiewu... Następny to czytanie ze zrozumieniem.
Na obu frontach zaliczyleś porażkę.


Użytkownik GreyHavens edytował ten post 07 April 2016 - 19:46

  • JASIO007, Libter i domisyogi lubią to

 


#12 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 02 March 2016 - 19:11

 

  • Obsługa 1.9 jest w tym momencie bardzo dobrym posunięciem - to pierwszy serwer na forum wspierający tą wersję.
  • Zarzuty dotyczące pluginów są absurdalne - sporo pluginów z 1.7/1.8 działa również na 1.9, dodatkowo niekompatybilny plugin może zostać zmodyfikowany, aby współpracował z najnowszą wersją.
  • "Vanilla" w prezentacji oznacza raczej wersję klienta, a nie serwera (który może działać np. na Spigocie) - aby grać wystarczy czysty Minecraft bez modyfikacji.
  • Wystarczy nauczyć się grać bez OptiFine i problem znika.

 

Większość serwerów jakie znam obsługuje jeszcze wersję 1.7 i nie sądzę, żeby ktoś chciał się przenosić nawet na 1.8 :/

Ludzie bardzo niechętnie przenosili się z wersji 1.7.x na 1.8, ja również miałem z tym problemy i uważam, że z 1.9 będzie podobnie.

Co do kompatybliności pluginów - rzeczywiście sporo działa na 1.9, ale niewiele osób potrafi je modyfikować :)

Jeżeli chodzi o słowo "vanilla" - ktoś może nie zrozumieć, że chodzi o wersję gry, a nie rodzaj silnika, ale w sumie w prezentacji jest według mnie sporo dziwnych rzeczy, więc się nie będę czepiał :D

Widzę, że ten serwer jest po prostu budowany dla bardzo specyficznych graczy. Jeżeli tak jest, to myślę, że dla tego typu osób będzie to najlepszy wybór.



#13 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 03 March 2016 - 17:56

Jeżeli dobrze rozumiem to konkretne rudy występują na konkretnych biomach. Jest gdzieś wprost napisane co gdzie? Bo nie chce mi sie rozwiązywać zagadek by dowiedzieć sie gdzie jest węgiel, już bez przesady.



#14 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 03 March 2016 - 18:43

Nie jest napisane, dlatego ten serwer nie jest dla mieczakow ;) :P Musisz dojsc sam do tego.

 

---

 

Theo kazal mi skasowac wiekszosc tej wypowiedzi, bo za duzy spoiler gry to byl.


Użytkownik GreyHavens edytował ten post 03 March 2016 - 20:15

 


#15 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 03 March 2016 - 19:56

  • Wystarczy nauczyć się grać bez OptiFine i problem znika.

10fps to nie gra tylko katorga, i tu nie pomogą minimalne ustawienia, bo mgła na 20 metrów przed oczami zabiera całą radość rozgrywki. Pozdrawiam, może kiedyś zajrzę, chociaż wątpię, bo to multi.


  • Serpico lubi to
Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#16 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 03 March 2016 - 21:50

10fps to nie gra tylko katorga


Fachowo nazywa sie to ,,pokaz slajdów"


@topic
Podczas gry 2 razy dostałem takiego crasha że musialem kompa restartować, chyba poczekam na ten optifine. Jeżeli będe kombinował z tymi surowcami to możecie chociaż powiedzieć czy zgadłem? np. Na pw.
  • Serpico lubi to


#17 Serpico

Serpico

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 169 postów
  • Szabelan

Napisano 05 March 2016 - 11:12

1.9 - Muszę zagrać!
Premium - Jednak nie zagram xd
  • JASIO007 lubi to

#18 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 06 March 2016 - 15:42

Polecam serwer :D gram chyba od ponad miesiąca, ale żelaza znalazłem chyba ze 3 rudy :|


Użytkownik Hevbis edytował ten post 06 March 2016 - 15:42

  • GreyHavens lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#19 __lkjhgfdsa__

__lkjhgfdsa__

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 115 postów
  • __lkjhgfdsa__

Napisano 06 March 2016 - 16:08

Gdy odkryłem jCrafta, zakochałem się w takim modelu rozgrywki. Nie wyobrażam jak mógłbym grać na singlu lub na serwerze innego typu. Miałem szczęście, że byłem na bieżąco gdy Theo przejął spuściznę po nim tworząc OpenCrafta. Obecnie tworzymy najfajniejsza wioske na serwerze (Biesiekierz zapamietajcie ^^) którą widać na 2 screenie u Grey. 

 

Zapraszam wszystkich gorąco.

 

PS zakochacie sie w systemie kolejek ;)


  • GreyHavens i JASIO007 lubią to

#20 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 08 March 2016 - 17:07

Polecam serwer, nie będę pisać czemu, bo w tym przypadku mija się to z celem.

Prócz tego proponuję dodać dodatkową rzecz do rozpoznawania S, jak można, by było trochę łatwiej z tym.


Loli to nie pedofilia.