Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Minecraft realistyczny jak nigyd dotąd! ( no cubes, better foliage )Zobacz!

minecraft mody

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 czarnydag4

czarnydag4

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • kanapii2

Napisano 18 February 2016 - 14:09

Witam, dzisiaj chciałbym wam zaprezentować dwa ciekawe mody w formie filmu montażowego, nie jest to dokładnie opisany mod, bo naprawdę wiele nie trzeba opisywać, dlatego zgodziłem się na taki film. Mam nadzieję, że montaż nie wyszedł najgorzej i wam się to spodoba! ;) 

POSZUKAJ SOBIE MODYFIKACJI NA ODPOWIEDNIĄ WERSJĘ, NIE PISAŁEM NA JAKĄ WERSJĘ MODY SĄ, BO ZOSTAWIAM TO DO WASZEJ DYSPOZYCJI!

Prezentacja w postaci filmu

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Screenshoty:

 zgmj2z8xx3ci.jpg

knuwkqn6pbxm.jpg

n9xh28jculse.jpg

i9hgrh8nddtw.jpg

 

x7o3whtoo9vp.png

No Cubes 1.0 ZMIENIA WYGLĄD NASZYCH BLOKÓW NA BARDZIEJ REALISTYCZNIEJSZE- 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Better Foliage ZMIENIA WYGLĄD DRZEW NA BARDZIEJ OKRĄGŁE - 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

INSTALACJA:

1.Pobierz minecraft forge 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 i zainstaluj go na czystym mc.


2.Pobierz obydwie modyfikacje i wklej pobrane pliki do folderu - .minecraft - mods


3.Odpal minecrafta i ciesz się super efektami!

 

Mam nadzieję, że prezentacja wyszła dobrze i że wam się spodoba! :) Pozdrawiam i zapraszam do testowania

 

modyfikacji.


Użytkownik czarnydag4 edytował ten post 18 February 2016 - 14:11

  • Paffcio lubi to

36901630754671363399.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 18 February 2016 - 14:12

Z no cubes jest pewien problem - mianowicie tekstury się bugują i czasami np. niska wieża z piasku wygląda, jakby była z bloku podłoża.

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 18 February 2016 - 14:12


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#3 czarnydag4

czarnydag4

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • kanapii2

Napisano 18 February 2016 - 14:13

Z no cubes jest pewien problem - mianowicie tekstury się bugują i czasami np. niska wieża z piasku wygląda, jakby była z bloku podłoża.

Tak naprawdę, no cubes nie jest do gry, jest to modyfikacja do filmów takich jak ja np wykonałem, do gry się nie nadaje za bardzo, ponieważ występuje wiele bugów, dlatego warto wykorzystać tę modyfikacje w inny sposób :D


36901630754671363399.jpg


#4 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 18 February 2016 - 14:32

Bardzo ładnie to wygląda, szczególnie podobają mi się shadery połączone z tym modem. Tworzy to zupełnie inną grę, natomiast czarnydag4 ma rację, tego nie ma sensu używać na Survival. To jest jeden z kilku modów, które nadają się do testowania z ciekawości lub nagrywania z tego jakiegoś filmiku czy animacji :)


.Paffcio94-Siema.png

.


#5 Kubax

Kubax

    Wat

  • Użytkownik
  • 124 postów

Napisano 18 February 2016 - 15:21

Mod fajny ale nie ja osobiście nie chciał bym na nim grać bo przecież w MineCraft o to chodzi że wszystko jest kwadratowe.



#6 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 18 February 2016 - 15:44

Zgadzam się jak pan powyżej, Minecraft ma być sześcienną grą niezależną od niczego, wszelkie dążenia do stereotypowego wyglądu, szablonowego wyglądu, bądź do czegoś co nie będzie niezależne zawsze psuje grę.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#7 DrDestroyer

DrDestroyer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 48 postów
  • DrDestroyer

Napisano 18 February 2016 - 17:47

Każdy morze sobie dobierać grafike w grach jak chce. Zależy od Gustu :), a o gustach się nie dyskutuje



#8 Kaktuscraft

Kaktuscraft

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 861 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 20 February 2016 - 14:35

Dodaj jeszcze moda Terra Firma Craft to będzie jeszcze realistyczniej.


Lubię kaktusy.

#9 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 20 February 2016 - 15:25

@up
Musiałby wtedy wywalic no cubes,
ponieważ nie działa on z blokami z modów, a terrafirma zamienia prawie wszystko w bloki z moda włączając dirt.

Użytkownik dziobax edytował ten post 20 February 2016 - 15:26


#10 SebusiekPL

SebusiekPL

    Znawca

  • Użytkownik
  • 268 postów

Napisano 20 February 2016 - 19:42

Mod bardzo fajny ale nie lepiej zrobić tekstury? z modami nie ma problemów. A wiem że ludzie już zrobili bardzo realistyczne tekstury które wyglądają 3d.



#11 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 21 February 2016 - 19:14

Tekstury mogą być 3d, ale ten mod w miarę logicznie zakrzywia teren, dopasowuje się do bloków itp. Textury nie mogą się zmieniać i dopasowywać do otoczenia, więc nie zastąpią moda. Nawet gdyby miały customowe modele. Jeden model trawy nie zastapilby krzywizn, które dodaje ten mod.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: minecraft mody