Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redakcja - Zdobywaj serwery za swoje newsy !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 12 December 2015 - 15:20

Znalazłeś ciekawą treść? Wyszukałeś intrygującą grafikę? Obejrzałeś interesujący filmik? Chcesz podzielić się nim z innymi i zyskać nagrody? Nie czekaj, odwiedź odpowiedni dział!

 

 

Już teraz możesz zdobyć serwery z oferty 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 w zamian za podsyłanie nam swoich wpisów, interesujących grafik, filmików czy nawet zwykłych informacji! Jeżeli to co nam podeślesz będzie spełniało nasze wymagania- zostaniesz nagrodzony serwerem z oferty hostingu csrv.pl i/lub dużą ilością forumowej waluty! Nie czekaj, odwiedź nasz dział i podziel się z nami swoją wiedzą!

 

CSite_korzysci.png

Na dodatek stali bywalcy kącika mają szansę dostać się w szeregi naszej ekipy! Zapraszamy do czynnego udziału w życiu naszej strony.


KurmTAx.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 stawarski

stawarski

    Distinguished Whovian

  • Użytkownik+
  • 137 postów
  • Stawarski

Napisano 14 December 2015 - 17:15

Można też do Przeglądu Map? Bo trylogia The Lost Potato wydaje mi się odpowiednia.


tumblr_mvt6ndou7B1s14fjso1_r1_500.gif


#3 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 14 December 2015 - 18:42

Tak, stwórz odpowiedni temat i opisz krótko mape.


KurmTAx.jpg


#4 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 14 December 2015 - 19:06

Mój post spełniał wszystkie wymagania. Dostał pozytywną ocenę i co? Nie dostał się na stronę główną ponieważ "istnieje post o podobnym temacie. Niby nie to samo ale nie opłaca się wrzucać postu o tym samym temacie." Powtórzenie tematu nie jest niczym szczególnym. Proszę o otwarcie tematu. Zastanowienie się jeszcze raz. I odbanowanie mi profilu bo pisze że jestem nieaktywny i nie mogę wejść na swój profil. Pisać pw też nie mogę.



#5 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 14 December 2015 - 19:52

Nie można twórczości własnej, zgadłem?


#6 Murshtin

Murshtin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 14 August 2022 - 23:58

to jeszcze działa wgl?