Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[FILMIK] Czym jest Minecraft!

Czym jest Minecraft BanytalkeYT Minecraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Banytalke

Banytalke

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Bandyta

Napisano 01 December 2015 - 09:57

✪ Czesc! Z tej strony Adrian i zapraszam was do obejrzenia mojego pierwszego materiału z serii "Czym jest..."  

 

W tym filmiku opowiadam jak Minecraft wyglądał kiedyś, jak powstawał oraz jak to wygląda na dzisiejszy dzień. Jesteś ciekaw jak mi to wyszło? Kliknij filmik poniżej i sam się przekonaj! (◕‿◕)

 


 

Jeżeli filmik ci się spodobał będzie mi bardzo miło jakbyś nie zapomniał napisać swojego komentarza i pozostawić swoją ocene! ツ 


Użytkownik Banytalke edytował ten post 13 April 2016 - 12:19

520c2129e8c45e3fc38697842b1bf545.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 01 December 2015 - 13:23

Z oceną się wstrzymam.
Ale po kolei.
Katar? Alergia? Brzmi jakbyś mówił przez nos. Na to radzę uważać, poczekać aż przejdzie (chyba że to wina mikrofonu, wtedy trzeba zadziałać w tą stronę).
 

"nie istnieją prawa fizyki"
Błąd. Istnieją jak najbardziej, jednak są uproszczone do minimum.

Pomyliłeś teorię z praktyką. Gra się kończy tylko teoretycznie, natomiast w praktyce "możemy nadal cieszyć się naszą kanciastą krainą"

Coś co kłuło w uszy za każdym razem - daty. "została wydana 17go maja [dwa tysiące dziewiątym roku]" To brzmi źle i niepoprawnie. Jak już, co jest i tak źle, ale brzmi lepiej - dwa tysiące dziewiątego roku, lub lepiej: dwu tysięcznego dziewiątego.

Mówisz dirt, na filmie gracz stawia trawę.

Blędy przy wymowie tytułów innych gier.

Nie INVDEV tylko INFDEV.

O modelu świni chyba każdy już wie.

End.


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#3 Banytalke

Banytalke

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Bandyta

Napisano 01 December 2015 - 13:48

Z oceną się wstrzymam.
Ale po kolei.
Katar? Alergia? Brzmi jakbyś mówił przez nos. Na to radzę uważać, poczekać aż przejdzie (chyba że to wina mikrofonu, wtedy trzeba zadziałać w tą stronę).
 

"nie istnieją prawa fizyki"
Błąd. Istnieją jak najbardziej, jednak są uproszczone do minimum.

Pomyliłeś teorię z praktyką. Gra się kończy tylko teoretycznie, natomiast w praktyce "możemy nadal cieszyć się naszą kanciastą krainą"

Coś co kłuło w uszy za każdym razem - daty. "została wydana 17go maja [dwa tysiące dziewiątym roku]" To brzmi źle i niepoprawnie. Jak już, co jest i tak źle, ale brzmi lepiej - dwa tysiące dziewiątego roku, lub lepiej: dwu tysięcznego dziewiątego.

Mówisz dirt, na filmie gracz stawia trawę.

Blędy przy wymowie tytułów innych gier.

Nie INVDEV tylko INFDEV.

O modelu świni chyba każdy już wie.

End.

 Mimo wszystko dziękuje za opinie oraz za poprawę moich błędów językowych! Co do wymowy miałem raczej dobra jeżeli chodzi o tytuły gry i tak wiem pomyliłem się z invdef. Literówka, przepraszam c: Bardzo dziękuję za naprawdę dobry komentarz, ponieważ nie zauważyłem nawet tych błędów, które będę musiał poprawić w następnym swoim materiale! Co do praw fizyki, chodziło mi bardziej o to że one "nie działają" ale przyznaje racje, że zabrzmiało to dwuznacznie. Dzięki raz jeszcze! c:

Jeszcze odnośnie mikrofonu, wiesz nie mówiłem akurat przez nos nie byłem chory szczerze to mam taki po prostu albo jestem wiecznie chory! D: Tak ogólnie chciałem się jeszcze ciebie zapytać, co byś polecił tzw. nad czym jeszcze powinienem popracować? :)


Użytkownik Banytalke edytował ten post 01 December 2015 - 13:55

520c2129e8c45e3fc38697842b1bf545.png


#4 RetroApo

RetroApo

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 495 postów

Napisano 02 December 2015 - 16:03

"A tak naprawdę świat w Minecrafcie nie ma końca".

 

Jest to bardzo poważny błąd, ponieważ od samego początku świat gry jest ograniczony. Wraz z jej rozwojem rozmiary mapy zostały jednakże znacząco zwiększone.


Podróż do Odległych Lądów zakończona! ;)

 12 550 820 / 12 550 820

https://www.youtube.com/user/RetroApo


#5 Banytalke

Banytalke

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Bandyta

Napisano 02 December 2015 - 16:47

"A tak naprawdę świat w Minecrafcie nie ma końca".

 

Jest to bardzo poważny błąd, ponieważ od samego początku świat gry jest ograniczony. Wraz z jej rozwojem rozmiary mapy zostały jednakże znacząco zwiększone.

Wiem o co ci chodzi. Pamiętaj że ja porównywałem Minecrafta z teraźniejszością oraz z przeszłością. Wtedy co mówiłem, czyli parę sek po intrze, że "świat w Minecrafcie nie ma końca" chodziło mi oczywiście już o Pełną Wersje gry.

Później wytłumaczyłem że Minecraft był ograniczony do około 200 klocków od samych pierwszych wersji i z czasem wzrastał, nie napomniałem o tym, mój błąd. Dziękuje oczywiście za zwrócenie na to uwagi! :)


520c2129e8c45e3fc38697842b1bf545.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Czym jest Minecraft, BanytalkeYT, Minecraft