Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hythe - RPG [Sponsor][Programista][Grafik]

RPG POSZUKUJEMY

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 TheRed1337

TheRed1337

    Architekt Architektów

  • Użytkownik+
  • 97 postów

Napisano 14 October 2015 - 16:03

<- R 

 

 

<- E

 

 

<- K

 

 

<- L

 

 

<- A 

 

 

<- M

 

 

<- A

 

--- > RPG < ---

 

O mnie (mini portoflio)

Mam na Imię Adrian, od 20 Października będem mieć skończone 15 lat. Można powiedzieć że jestem Minecraft'owym wyjadaczem, ponieważ gram od późnej wersji gry Alpha. Przez te wszystkie wersje gry poznawałem potrzeby i wymagania przeciętnych graczy ,czyli dawnego mnie. Przyglądałem się Administracji serwera, jego zarządzaniu i organizacji, dzięki czemu wysunąłem jeden, prosty i jak dla mnie skuteczny wniosek - Ekipa serwera musi być duża, a główne rolepełnić powinny osoby powyżej 15/16-stego roku życia. Bogaty o te wszystkie doświadczenia postanowiłem stworzyć ciekawy serwer do Minecraft..

 

Tryb gry i sama rozgrywka (główne informację)

Jak sam temat wskazuję , mam na myśli serwer RPG (ang. RolePlayGaming) lecz nie serwer który upadnie bo miesiącu bądź dwóch , lecz serwer który będzie ciągle się rozwijał dzięki graczom.

Oczywiście serwer na podstawie kultowych gier MMO-RPG bądź jego pochodnych typu : Diablo, TES , Mount & Blade , Two Worlds , Guild Wars , WoW i inne znane bądź mniej. Myśl na taki serwer stąd iż dość popularny w krajach anglojęzycznych i osób znających j.angielski w dobrym stopniu to wynncraft

ale w polsce , nie ma takiego serwera a jest wielu graczy którzy czekają na taki. Dobrze teraz czas na opis rozgrywki , mechaniki itd. 

 

- Historia : Pojawiamy się w pełnym magi świecie 'Hythe'. Świat ten opiera się na portalach za pomocą których możemy podróżować w nawet , najbardziej oddalone zakątki świata. Lecz pewnego jesiennego dnia , jeden z trzech portali piekieł został otwarty przez chłopów co sprowadziło do Hythe , zastępy nieumarłych , demonów i mrocznych istot. Ostatnią kolebką przymierza jest , górska forteca - Migira.

 

- Profesję , Poziomy i 'Skille' - Serwer ten , nie posiadał by klas , lecz 'Profesję' którą przy tworzeniu konta można by było wybrać. Po osiągnięciu 80 LvL'u (Maksymalny 100 LvL) możemy wybrać drugą profesję np. Elementalista , przez co mamy dostęp do skilli inżyniera 80lvl+. Co 10 lvl'i otrzymujemy możliwośc wybrania nowego skilla , a co 20 możliwośc wybrania 'Ultimate Skill' czyli bardzo potężnego skilla.

 

- Mapy : oczywiście rozbudowane , i poprostu zrobionę 'pięknie'. Dopracowane , klimatyczne itd.

 

- Na serwerze , funkcjonował by autorsko robiony 'resource pack' który bloki , zmienił by na HD i w większej roździelczości. Dodawał by także nową broń i parę rzeczy.

 

Jak narazie to , są informacje uogólniającę ten wielki projekt więc , nie miałem powodu zbytnio się rozpisywać.

 

 

Rekrutacja itd.

 

Sam , jestem budowniczym z dość dużym stażem (Byłem w takich grupach jak : BuildersLeagueUnited , Xant) a obecnie jestem , dumnym członkiem grupy 'CraftCast' dość znanej w polsce.

 

Nie , znam się na programowaniu a rysować też nie umiem. Więc potrzebujemy programistów i grafików

, oczywiście funduszy na serwer nie mam ponieważ są to duże wydatki.

 

Kontakt ze mną :

Droga Mailowa : TheRed13377 @ gmail.com

FaceBook : 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 


uPPv1pd.png]


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: RPG, POSZUKUJEMY