Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Mój projekt

Styl Rzymki Minecraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mareq

Mareq

    3spooky5me

  • Użytkownik+
  • 489 postów

Napisano 02 August 2015 - 14:56

Na lepszą nazwe tematu nie wpadłem.

Cześć, jakiś czas temu wróciłem do Mc i postanowiłem że coś tu wrzucę. Jest to pierwsza rzecz jaką w ogóle zbudowałem od roku więc oceniajcie mnie delikatnie.  Jest to coś w stylu, no niech będzie rzymskim, ogólnie to lubię te klimaty. Całość została zbudowana ręcznie i jest całkowicie mojego autorstwa, na niczym się nie wzorowałem, nic mnie do tego nie zainspirowało. 

 

Zdjęcia:

 

Robiąc to wpadłem również na pomysł by robić zdjęcia z każdego etapu budowy w którym byłem. Wygląda nawet ciekawie

 

Przeglądając screenshooty znalazłem też bardzo fajnego robota, również mojego autorstwa. Wstawiam tutaj bo bez sensu byłoby wstawiać coś tak małego do oddzielnego tematu

 

Oceniajcie, ewentualnie lajkujcie, może wrócę do mc na stałe i będę regularnie wrzucać tu swoje prace. Cześć

 

Jeżeli w tekście znajdą się jakieś błędy to niech moderator który będzie zatwierdzał temat spróbuje je naprawić, jeżeli będzie oczywiście taka możliwość


167.gif  109.gif  244.gif

/int/ /d/ /b/ /pol/ /r9k/ /fa/ /trash/


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 02 August 2015 - 23:13

Nie podoba mi sie z tego wzgledu, iz wydaje sie byc bez ladu i skladu. Zlepienie kilku kolorowych klockow w forme, ktora wydaje ci sie teraz modna nie uczyni budowli. Jestem przeciwna budowaniu "na pale" jezeli ktos nie ma do tego wrodzonego talentu. Nastepnym razem zastanow sie co chcesz zbudowac, bo widac, ze to praca budowana bez inspiracji. Dobry budowniczy to miedzy innymi artysta, a bez inspiracji mozna byc co najwyzej rzemieslnikiem.


 


#3 Oskej

Oskej

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 117 postów
  • Brak

Napisano 02 August 2015 - 23:16

Będąc szczerym to mi to bardziej przypomina taką orczą norę, aniżeli coś z Rzymu.

Mam na myśli coś takiego jeśli już mieć nawiązanie



#4 Tarqen

Tarqen

    Uczony

  • Użytkownik
  • 631 postów
  • debileg

Napisano 03 August 2015 - 12:09

Wygląda to jakby z czegoś pięknego, powstało coś podziurawione, zniszczone.

 

6/10.


             

 

              

 

 

                                                                                       


#5 Mareq

Mareq

    3spooky5me

  • Użytkownik+
  • 489 postów

Napisano 03 August 2015 - 16:24

Nie podoba mi sie z tego wzgledu, iz wydaje sie byc bez ladu i skladu. Zlepienie kilku kolorowych klockow w forme, ktora wydaje ci sie teraz modna nie uczyni budowli. Jestem przeciwna budowaniu "na pale" jezeli ktos nie ma do tego wrodzonego talentu. Nastepnym razem zastanow sie co chcesz zbudowac, bo widac, ze to praca budowana bez inspiracji. Dobry budowniczy to miedzy innymi artysta, a bez inspiracji mozna byc co najwyzej rzemieslnikiem.

 

To trochę śmieszne że gdy kiedyś ktoś wstawił 'latający statek piratów' który był totalnym szmatexem to ludziom się podobało, a tu tak negatywna opinia. No bez przesady, czy to wygląda jak coś zrobionego bez talentu? Mimo tego dziękuje za opinie

 

Będąc szczerym to mi to bardziej przypomina taką orczą norę, aniżeli coś z Rzymu.

Mam na myśli coś takiego jeśli już mieć nawiązanie

 

Orcza nora brzmi świetnie!

 

 

Wygląda to jakby z czegoś pięknego, powstało coś podziurawione, zniszczone.

 

6/10.

 

Dziękuje za ocene

Ładne to świątynia?


aha tylko pixel-arty 1000 shaderów texture pack żadne sensowne użycie (np.dom,spawn,arena pvp) 1000000 bloków widać tylko z 6969 kratek wyżej każdy zamek albo świątynia jest "g****m dziełem rzemieślnika"

 

Dziękuje. Ziom


167.gif  109.gif  244.gif

/int/ /d/ /b/ /pol/ /r9k/ /fa/ /trash/


#6 23wojtas

23wojtas

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 03 August 2015 - 18:21

Przeglądając screenshooty znalazłem też bardzo fajnego robota, również mojego autorstwa. Wstawiam tutaj bo bez sensu byłoby wstawiać coś tak małego do oddzielnego tematu

 

 

Odniosę się do ostatniego screena. Dlaczego na tabliczce widnieje "Darq_pl" a w Twój nicku Mareq?

 

Poza tym praca, w klimacie, którego nie rozumiem (i może dlatego mi się nie podoba 3/10), tymczasem...

 

_______________________________

 

zapraszam do siebie https://craftportal....ektów-update-4/


Użytkownik 23wojtas edytował ten post 03 August 2015 - 18:21

Zapraszam do obejrzenia moich budowli w wątku:

 

http://craftsite.pl/...ektów-update-5/


#7 Snowrip

Snowrip

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 597 postów

Napisano 03 August 2015 - 19:29

Nie podoba mi się to na górze, jak będzie ci się chciało to coś z r tym zrób.



#8 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 03 August 2015 - 21:18

Ktoś usunął mojego posta czyli
"Ładne. To świątynia"

"Ktoś", czyli jakiś moderator, regulamin to nie jest wiadomość dla kosmitów, powinieneś go najpierw przeczytać.

@Topic

Za cholerę nie wiem, co to jest, ale to nic nie szkodzi, skoro sam autor nie wie. Uznajmy, że to "sztuka dla sztuki", więc ciężko to ocenić. No chyba, że potraktowałbym to jako parabolę życia i miejsca człowieka we wszechświecie, wtedy, patrząc przez pryzmat znaczenia dorobku kulturowego antyku dla europejskiej myśli filozoficznej i tradycji religijnej, mógłbym uznać dziwność formy za metaforę wypaczenia wartości klasycznych. Czyli, że 8/10, bo ciężko stwierdzić, co to jest, ale ze względu na oryginalność nie wypada oceniać tego niżej. Za to robocik 9/10, bo niestety broń zlewa się z korpusem.



#9 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 04 August 2015 - 00:09

To trochę śmieszne że gdy kiedyś ktoś wstawił 'latający statek piratów' który był totalnym szmatexem to ludziom się podobało, a tu tak negatywna opinia. No bez przesady, czy to wygląda jak coś zrobionego bez talentu? Mimo tego dziękuje za opinie

 

 

Komentuje glownie wtedy kiedy mam do przekazania konstruktywna krytyke. Moja opinia nie jest negatywna, jest po prostu szczera. Nie mowie tez, ze nie masz talentu. Talent moze masz, ale nie do budowania bez inspiracji. Moze lepiej ci budowanie wychodzi, kiedy cos sie starasz odtworzyc. Czesto rezultaty nie wygladaja tak jak oczekiwania. To co dobrze wyglada w twojej glowie, gdy zbudujesz moze okazac sie slabe. 

Moja opinia byla podyktowana tylko tym, ze praca jest, wedlug mnie, nieprzemyslana, co tez przelozylo sie tez na jakosc tej budowli.


Użytkownik GreyHavens edytował ten post 06 August 2015 - 18:19

  • Kluczyk lubi to

 


#10 SandMander

SandMander

    Onii-Chan!

  • Użytkownik+
  • 950 postów
  • ja_twoj_fan

Napisano 04 August 2015 - 03:04

Nie da się lekko krytykować, słabe 2/10 jeszcze ta cegła XD


cc98e9956f0731463aa40d43bf4f3067919173a6


#11 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 04 August 2015 - 15:25

"Ktoś", czyli jakiś moderator, regulamin to nie jest wiadomość dla kosmitów, powinieneś go najpierw przeczytać.

 

taa a czy napisanie że budowla jest ładna nie jest zgodne z regulaminem (na pewno moderator a jeśli to był admin XD)


Użytkownik Qplu111 edytował ten post 04 August 2015 - 15:26

<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#12 SinoxYT

SinoxYT

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 169 postów
  • Sinox

Napisano 19 January 2016 - 14:19

Niieeee no po prostu ten szkielet mi się bardzo podoba na samym końcu, ale co do budynku daję 7/10 ponieważ nie dodaleś tła (drzew itd).. A co do szkieleta 9/10 ;D Bardzo mi się on podoba ;D







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Styl Rzymki, Minecraft