Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Administrator] Poszukuję stanowiska na serwerze mc.

[Administrator]

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 lolex07

lolex07

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • HiddenPl

Napisano 28 July 2015 - 09:59

  • Zostanę:

- Administratorem rozwiniętego bądź dobrze prosperującego serwera.

 

  • Oferuję:

- Doświadczenie : W minecraft'a gram od 2010r czyli ostatnich momentów wersji alpha.

 

- Na stanowisku admina działałem na wielu serwerach. (Streetcraft, zombiehc, idelti.pl, pokeblock.pl, - przykłady najprzyjemniejszych)

 

- Czas spędzony na serwerze: W weekendy przy komputerze jestem przez około 24h.

 

Do moich zadań zwykle należała opieka nad serwerem prawie w pojedynkę więc nie jestem budowniczym a raczej opiekunem serwera.

 

  • Oczekuję:

- Dobrze zbudowanego serwera. Nie kolejnego survival + fb lecz czegoś z pomysłem.

 

- Dobrze zgranej ekipy administracji która w żaden sposób nie faworyzuje graczy.

 

- Właściciela który nie stwierdzi że ma w du**e co się na serwerze dzieje.

  • O mnie:

Mam na imię Dominik. Mam 17 lat i Minecraft był pierwszą grą w którą grałem poświęcając maximum uwagi, na serwerach potrafiłem spędzać w ciągu tygodnia 5/6 h dziennie a weekendowo po 10/11.

Uczę się w technikum na kierunku informatyk, największą wagę przykładam do sprzętu tak więc programistą nie jestem.

 

  • Kontakt:

Pw

Mail: [email protected]

Skype: Nie korzystam i nie będę

ts3: Po podaniu przez os. zainteresowaną możemy się tam spotkać


Użytkownik lolex07 edytował ten post 28 July 2015 - 14:38


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 28 July 2015 - 11:34

 

  • Zostanę:

- Administratorem rozwiniętego bądź dobrze prosperującego serwera.

 

  • Oferuję:

- Doświadczenie : W minecraft'a gram od 2010r czyli ostatnich momentów wersji alpha.

 

- Na stanowisku admina działałem na wielu serwerach. (Streetcraft, zombiehc, idelti.pl, pokeblock.pl, - przykłady najprzyjemniejszych)

 

- Czas spędzony na serwerze: W weekendy przy komputerze jestem przez około 24h.

 

Do moich zadań zwykle należała opieka nad serwerem prawie w pojedynkę więc nie jestem budowniczym a raczej opiekunem serwera.

 

  • Oczekuję:

- Dobrze zbudowanego serwera. Nie kolejnego survival + fb lecz czegoś z pomysłem.

 

- Dobrze zgranej ekipy administracji która w żaden sposób nie faworyzuje graczy.

 

- Właściciela który nie stwierdzi że ma w du**e co się na serwerze dzieje.

  • O mnie:

Mam na imię Dominik. Mam 17 lat i Minecraft był pierwszą grą w którą grałem poświęcając maximum uwagi, na serwerach potrafiłem spędzać w ciągu tygodnia 5/6 h dziennie a weekendowo po 10/11.

Uczę się w technikum na kierunku informatyk, największą wagę przykładam do sprzętu tak więc programistą nie jestem.

 

  • Kontakt:

Pw

Mail: [email protected]

Skype: Nie korzystam i nie będę

ts3: Po podaniu przez os. zainteresowaną możemy się tam spotkać

 

1. Tak duża czcionka jest niepotrzebna, trudniej się czyta.

2. Zmień nazwę tematu, bo samo [Administrator] to raczej za mało.

3. "Czas spędzony na serwerze: W weekendy przy komputerze jestem przez około 24h." - to jakiś żart? Jeśli potrafisz spędzić przed komputerem około 24h/doba w weekend, bez jedzenia i spania to chyba jesteś robotem.


Użytkownik programmerpeter edytował ten post 28 July 2015 - 11:34


#3 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 28 July 2015 - 11:53

Popraw nazwę tematu, inaczej temat zostanie usunięty.


Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#4 lolex07

lolex07

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • HiddenPl

Napisano 28 July 2015 - 13:35

1. Tak duża czcionka jest niepotrzebna, trudniej się czyta.

2. Zmień nazwę tematu, bo samo [Administrator] to raczej za mało.

3. "Czas spędzony na serwerze: W weekendy przy komputerze jestem przez około 24h." - to jakiś żart? Jeśli potrafisz spędzić przed komputerem około 24h/doba w weekend, bez jedzenia i spania to chyba jesteś robotem.

3. Weekendowo tzn. przez cały weekend czy napisałem 24h na dobę?

 

 

A co do zmiany nazwy, nie korzystałem z CraftPortal więc czy mógłby ktoś mnie poinstruować jak zmienić?


Użytkownik lolex07 edytował ten post 28 July 2015 - 13:50


#5 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 28 July 2015 - 14:16

3. Weekendowo tzn. przez cały weekend czy napisałem 24h na dobę?

 

 

A co do zmiany nazwy, nie korzystałem z CraftPortal więc czy mógłby ktoś mnie poinstruować jak zmienić?

A dobra, rozumiem - w weekend siedzisz po 12 godzin dziennie, czyli 24 godziny łącznie.

 

Co do zmiany nazwy - kliknij "edytuj" przy pierwszym poście, następnie kliknij "użyj pełnego edytora" i w polu tekstowym na górze, znajdziesz nazwę tematu, edytujesz, klikasz "zapisz" i gotowe.



#6 lolex07

lolex07

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • HiddenPl

Napisano 28 July 2015 - 14:39

A dobra, rozumiem - w weekend siedzisz po 12 godzin dziennie, czyli 24 godziny łącznie.

 

Co do zmiany nazwy - kliknij "edytuj" przy pierwszym poście, następnie kliknij "użyj pełnego edytora" i w polu tekstowym na górze, znajdziesz nazwę tematu, edytujesz, klikasz "zapisz" i gotowe.

Dokładnie. Dzięki za tip'a.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [Administrator]