Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak ustawić spawn dla wszystkich.


Najlepsza odpowiedź AxivitiPL , 12 August 2015 - 22:01

Ja pisze /setspawn i mi pisze ze ustawioni spawn dla wszystkich a jakbyś mógł spróbować wpisz /setspawn default . A jak chcesz zmienić czas teleportacji wchodzisz w plugin essentals i w configu powinieneś mieć kilka linijek teleport i ustaw na 5 Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 26 July 2015 - 13:17

Witam, serwer już mam prawie gotowy, ale okazało się, że spawn nie działa dla wszystkich, użyłem komendy /setspawn z essentials, na dodatek, kiedy ktoś się próbuje teleportować, nie dzieje się to po 5 sekundach, tylko od razu. A wy w jaki sposób ustawiliście swój spawn?



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 26 July 2015 - 13:33

Opisz dokładniej:

  • Co to znaczy, że nie działa dla wszystkich - dla kogo konkretnie nie działa i co to "nie działanie" oznacza.
  • Jaką komendą "ktoś się próbuje teleportować"?


#3 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 26 July 2015 - 13:47

<p>Opisz dokładniej:

  • Co to znaczy, że nie działa dla wszystkich - dla kogo konkretnie nie działa i co to "nie działanie" oznacza.
  • Jaką komendą "ktoś się próbuje teleportować"?

Po wejściu na serwer gracze spawnuja się gdzie indziej, po użyciu komendy /spawn

Użytkownik AlanOGLL edytował ten post 26 July 2015 - 13:47


#4 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 26 July 2015 - 13:49

Podaj listę pluginów, prawdopodobnie jakiś plugin nadpisuje Essentials.



#5 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 26 July 2015 - 14:09

AuthMe, Essentials, EssentialsChat, EssentialsSpawn, FairPvp, FunnyGuilds, NoCheatPlus, OpenInv, OtherDrops, PermissionsEx, WorldEdit, WorldGuard. Ale tak czy inaczej.. powinno teleportować dopiero po 5 sekundach.


Użytkownik AlanOGLL edytował ten post 26 July 2015 - 14:09


#6 Zzak Blue Zzaker Studio

Zzak Blue Zzaker Studio

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 939 postów
  • MrZzaker

Napisano 26 July 2015 - 14:13

użyj komendy ze standardowego mc

/setworldspawnpoint czy jakoś tak, wpisz /help to będzie

czas przez teleportem musisz ustawić w essentials


klik>>>>>>>>>>>>>|DARMOWE SERIALE ONLINE|<<<<<<<<<<<<<klik
Hyv.png

 


#7 AllMight

AllMight

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 282 postów

Napisano 26 July 2015 - 14:16

5 sekund musisz ustawić sobie w configu essentials. (chyba spawn cooldown, lub coś takiego powinno gdzieś pisać).

To, że po "pierwszym" wejściu na serwer wywala byle gdzie to jest po prostu zle skonfigurowany serwer, tak jak napisal up to powinno pomóc.


Mam nadzieję, że docenisz moją prace i klikniesz "Lubię to" lub dasz mi diaxa to naprawdę motywuje do pomagania innym i siedzenia na tym forum.


#8 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 26 July 2015 - 14:17

@up mam właśnie to ustawione w essentials, tpa i inne rzeczy działają po 5 sekundach, tylko ten zasrany spawn jest jakiś inny



#9 Kraftowy

Kraftowy

    Uczony

  • Użytkownik
  • 693 postów

Napisano 26 July 2015 - 15:32

./setspawn (ranga)

Co do tp, to w configu powinno być coś takiego (podobnie) jak tp-delay (coś takiego XD) i tam sie ustawia czas na tp, nie wiem czy nie ma czegoś takiego jeszcze jak cos do tp spawna



#10 AxivitiPL

AxivitiPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • AxivitiPL

Napisano 12 August 2015 - 22:01   Najlepsza odpowiedź

Ja pisze /setspawn i mi pisze ze ustawioni spawn dla wszystkich a jakbyś mógł spróbować wpisz /setspawn default . A jak chcesz zmienić czas teleportacji wchodzisz w plugin essentals i w configu powinieneś mieć kilka linijek teleport i ustaw na 5
  • AlanOGL lubi to

#11 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 12 August 2015 - 22:05

@up już dawno się z tym uporałem, okazało się, że pewne rangi teleportują się bez czekania, dzięki.


  • AxivitiPL lubi to