Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z pluginem!


Najlepsza odpowiedź AlanOGL , 25 July 2015 - 20:23

Zakładam, że tworzysz serwer na wersji 1.7.2

Przed pobraniem najnowszej wersji, powinieneś przeczytać wyświetlaną informację:

 

Spróbuj poszukać wersji tego pluginu na 1.7.2 lub najlepiej zaktualizować silnik serwera do 1.8.7.

Tzn już uporałem się z tym problemem, pobrałem plugin na wersję 1.8 (fu*k LOGIC), a problem tkwił w tym, że mimo, że mam bukkita na 1.7.2, to ten plugin sam mi się aktualizował z 1.7.2 na inną, i przez to po następnym włączeniu serwera, wywalał błąd.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 25 July 2015 - 19:03

Pewnie zły dział, ale trudno..
Pobrałem plugin OpenInv, na wersję bukkita 1.7.2, niestety po logu w konsoli, mogę stwierdzić, że plugin nie działa, jaka jest przyczyna?



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Zzak Blue Zzaker Studio

Zzak Blue Zzaker Studio

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 939 postów
  • MrZzaker

Napisano 25 July 2015 - 19:05

Spróbuj zainstalować inną wersję. Przy wykonywaniu tej czynności usuń folder utworzony przez plugin.


klik>>>>>>>>>>>>>|DARMOWE SERIALE ONLINE|<<<<<<<<<<<<<klik
Hyv.png

 


#3 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 25 July 2015 - 20:19

Zakładam, że tworzysz serwer na wersji 1.7.2

Przed pobraniem najnowszej wersji, powinieneś przeczytać wyświetlaną informację:

 

This release is only compatible with Minecraft 1.8.4 - 1.8.7! //To wydanie jest kompatybilne tylko z wersją Minecraft 1.8.4 - 1.8.7

  • Revert to having any chest toggled ON by default for players with permission for it
  • Fixed item openinv toggle not working properly

 

Spróbuj poszukać wersji tego pluginu na 1.7.2 lub najlepiej zaktualizować silnik serwera do 1.8.7.



#4 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 25 July 2015 - 20:23   Najlepsza odpowiedź

Zakładam, że tworzysz serwer na wersji 1.7.2

Przed pobraniem najnowszej wersji, powinieneś przeczytać wyświetlaną informację:

 

Spróbuj poszukać wersji tego pluginu na 1.7.2 lub najlepiej zaktualizować silnik serwera do 1.8.7.

Tzn już uporałem się z tym problemem, pobrałem plugin na wersję 1.8 (fu*k LOGIC), a problem tkwił w tym, że mimo, że mam bukkita na 1.7.2, to ten plugin sam mi się aktualizował z 1.7.2 na inną, i przez to po następnym włączeniu serwera, wywalał błąd.