Skocz do zawartości


Zdjęcie

Instalator Minecraft' a wreszcie dostępny!

minecraft launcher wersja gry .exe .msi microsoft Mojang instalator minecrafta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 JanLasica

JanLasica

    Jakub

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • JanLasica

Napisano 11 February 2015 - 19:35

da9xzrV.png

Ostatnio mogliśmy zaobserwować wiele zmian związanych z przejściem 
Mojang' u w rękawiczki Microsoftu. Od niedawna wiele osób, które chciały pobrać grę, mogły zauważyć pewną zmianę na stronie. Wcześniej do dyspozycji graczy był oddany jedynie launcher z rozszerzeniem „.exe”, który nadawał się do użycia od razu po pobraniu, oraz wymagał instalacji oprogramowania „Java”. Od tej chwili możemy także pobrać instalator, który w kilkanaście sekund zainstaluje launcher na naszym komputerze. Czym to się różni?Odpowiedź jest prosta! Otóż plikami launchera. Jeśli rozpakujemy grę z rozszerzeniem .exe na pulpicie utworzą nam się różne, dziwne foldery. Natomiast, w przypadku kiedy zainstalujemy grę pliki launchera znajdą się w bezpiecznym miejscu na dysku C:. Dlatego polecana jest instalacja.


Użytkownik JanLasica edytował ten post 11 February 2015 - 20:21


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Emilian

Emilian

    Znawca

  • Użytkownik
  • 379 postów

Napisano 11 February 2015 - 19:52

Najgorsza informacja jaką widziałem, powinni to usunąć. Nie mówiąc już, że nawet poprawnie pisać nie potrafisz - nie bierz się kolego za newsy.


Użytkownik Emilian edytował ten post 11 February 2015 - 19:53

  • Acheront i ..V.. lubią to

p2iraWw.jpg


#3 JanLasica

JanLasica

    Jakub

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • JanLasica

Napisano 11 February 2015 - 20:26

Najgorsza informacja jaką widziałem, powinni to usunąć. Nie mówiąc już, że nawet poprawnie pisać nie potrafisz - nie bierz się kolego za newsy.

Poprawiłem błąd, jaki wystąpił z linijkami tekstu.


Zainteresowania:

Java; C++; Majnkraft; Next Car Game; Curve Fever; Battlefield 3; Gimp


#4 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 11 February 2015 - 22:32

weź się za pomaganie graczom w problemach w grze 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#5 zalogooJ

zalogooJ

    Old No.7

  • Weteran
  • 1279 postów

Napisano 11 February 2015 - 22:50

Najgorsza informacja jaką widziałem, powinni to usunąć. Nie mówiąc już, że nawet poprawnie pisać nie potrafisz - nie bierz się kolego za newsy.

Nie będziemy tego usuwać. Kolega popełnił błąd ale poprawił wszystko. W przeciwieństwie do Ciebie on nie nadużywa przekleństw. Poza tym jeśli będzie chciał to napisze inny temat i ma szansę na szlifowanie kunsztu. Nie skreślaj człowieka.


  • Emilian i tropereks lubią to
Dołączona grafika

#6 Gość_Adikso_*

Gość_Adikso_*
  • Gość

Napisano 11 February 2015 - 23:13

1. Nie tylko plik wykonywalny "exe" był dostępny, ale również binarka w postaci pliku .jar.

2. Przy uruchamianiu launchera nie są tworzone żadne pliki w jego katalogu, w którym się znajduje.

3. Warto również wspomnieć, że jeżeli mam system oparty na jądrze Linux'a czy Mac OS to nie uruchomię pliku "exe", a tym bardziej nie znajdę "dysku C". Dodam tylko, że nie istnieje coś takiego jak dysk C. To jest partycja. 

4. Skoro piszesz newsa, to powinieneś wspomnieć o wszystkim, bo nie tylko Windows istnieje, a na dystrybucje Linuxowe/MAC OS launchera/instalatora nie otrzymają (Java na "Linuxie" instaluje się zbyt łatwo).


  • Ter0 lubi to

#7 Emilian

Emilian

    Znawca

  • Użytkownik
  • 379 postów

Napisano 11 February 2015 - 23:34

 

 

Poprawiłem błąd, jaki wystąpił z linijkami tekstu.

Nie chodziło o same linijki, ale aaa tam!


p2iraWw.jpg


#8 JanLasica

JanLasica

    Jakub

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • JanLasica

Napisano 12 February 2015 - 10:04

Kiedyś jeszcze coś spróbuję napisać ;) Lecz przez takich Panów jak np. Emilian odechciewa się cokolwiek robić :)


Zainteresowania:

Java; C++; Majnkraft; Next Car Game; Curve Fever; Battlefield 3; Gimp


#9 zalogooJ

zalogooJ

    Old No.7

  • Weteran
  • 1279 postów

Napisano 12 February 2015 - 11:55

Kiedyś jeszcze coś spróbuję napisać ;) Lecz przez takich Panów jak np. Emilian odechciewa się cokolwiek robić :)

Na takich nie zwracaj uwagi. Ich najlepszą bronią jest tylko narzekanie i krytykowanie innych. Nie bierz sobie tego do serca.


Dołączona grafika

#10 JanLasica

JanLasica

    Jakub

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • JanLasica

Napisano 12 February 2015 - 12:27

Na takich nie zwracaj uwagi. Ich najlepszą bronią jest tylko narzekanie i krytykowanie innych. Nie bierz sobie tego do serca.

 

Spokojnie, nie biorę. Kiedyś byłem redaktorem, lecz byłem leniwy i mnie wyrzucili :P


Zainteresowania:

Java; C++; Majnkraft; Next Car Game; Curve Fever; Battlefield 3; Gimp






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: minecraft, launcher, wersja, gry, .exe, .msi, microsoft, Mojang, instalator, minecrafta