Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie mogę zalogować się na moje konto na minecraft.net


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 BrzydkiNunu

BrzydkiNunu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • VolleyG

Napisano 05 December 2013 - 19:15

Witam!

Jakieś pół roku temu zakupiłem sobie minecraft premium. Cały czas śmigał mi bez problemu. Nawet wczoraj udało mi się zagrać rundkę Survival Games. Dzisiaj szukałem nowego skina dla mnie. Kiedy go znalazłem i chciałem "Wgrać" do mojego konta po 1000 próbach nie udało mi się zalogować na konto...

Po wielu nieudanych próbach logowania na

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 poszedłem na stronę Mojang, gdzie używając tego samego e-maila i hasła zalogowałem się bez problemu. Zmieniłem hasło i e-mail (myślałem, że to coś pomoże). Po wszystkich zmianach nadal nie mogłem zalogować się na minecraft.net, ponieważ po wpisaniu danych i kliknięciu login wyskakiwał mi komunikat "Oops, unknown username or password. If you are logging in with a Mojang account make sure to use your e-mail address as username."

Kiedy mój stan psychiczny był na skraju załamania wszedłem do gry. Ku mojemu zdziwieniu mogłem śmigać na wszystkich serwerach i grać bez problemu, ponieważ dawno temu zaznaczyłem opcję, aby logowało mnie zawsze na tym koncie. Wydawało mi się to dziwne, dlatego wylogowałem się z launchera i spróbowałem zalogować się z powrotem. NIE UDAŁO SIĘ. Wyskakiwał mi komunikat wciskający mi, że hasło lub e-mail, który wpisałem jest nie prawidłowy. 

 

Naprawdę nie mam pojęcia co z tym zrobić... Wszystko zaczęło się od chęci zmiany skina i wyszedł z tego taki sajgon.

 

Może ktoś z Was miał podobny problem? Jeśli tak to piszcie jak go rozwiązaliście lub podajcie mi jakieś wskazówki co mam z tym zrobić, bo ja już nie mam do tego siły. Zależy mi na tej grze, ponieważ nagrywam filmy na YouTube głównie z tej gry, a ponad to kosztowała mnie ona 80 złotych.

 

Dodam jeszcze, że gdy chcę migrować moje konto Minecraft po wpisaniu wszystkich danych wyskakuje komunikat "Error: Zbyt wiele nieudanych prób"



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Becik

Becik

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 586 postów
  • BecikX

Napisano 05 December 2013 - 20:11

Staraj się przemigrować na konto mojang jak tego nie zrobiłeś. Postaraj się zalogować nickiem, potem mailem, ze starym hasłem, potem z nowym hasłem.



#3 BrzydkiNunu

BrzydkiNunu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • VolleyG

Napisano 05 December 2013 - 20:23

Wszystko to robiłem i tak jak napisałem na końcu posta, że gdy próbuje przemigrować to konto, to wyskakuje mi komunikat "Error: Zbyt wiele nieudanych prób".

 

Poza tym wydaję mi się, że tak jakby mojego konta nie było wcale... Pamiętam jak jeszcze wczoraj wieczorkiem grałem sobie w sg, a teraz tak jakby to konto zostało usunięte. Kiedy klikam w mój nick na mc tutaj na forum pod moim avatarem to nic nie wyskakuje. Jestem pewien, że wczoraj nic nie grzebałem w żadnyc ustawieniach tylko zagrałem jedną rundkę po czym wyłączyłem grę. Czy jest jakaś możliwość włamu na konto i usunięcie go?



#4 Becik

Becik

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 586 postów
  • BecikX

Napisano 05 December 2013 - 20:25

Konta raczej nie da rady skasować. Może napisz do supportu kiedyś powinni odpisać i jeszcze pokombinuj coś z tymi stronami, zmiany haseł te migracje, sprawdź każde opcje jakie się da.



#5 BrzydkiNunu

BrzydkiNunu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • VolleyG

Napisano 05 December 2013 - 20:27

Tylko, że nie wiem czy do supportu mógłbym napisać w języku polskim czy koniecznie po angielsku? Wiesz może? A tak btw to popróbuje jeszcze z tymi opcjami ;)



#6 Becik

Becik

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 586 postów
  • BecikX

Napisano 05 December 2013 - 20:29

Po szwedzku i po angielsku ;)


  • KuzynProcesor lubi to

#7 GreyyKatana

GreyyKatana

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 315 postów

Napisano 12 January 2017 - 15:04

Konto Mojang i Minecraft To co innego


  • KuzynProcesor lubi to

tumblr_oir1tzpNQP1rpn9eno1_500.gif


#8 MrErniee

MrErniee

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • MrErniee

Napisano 24 February 2017 - 20:43

Mam ten sam problem.. Nie wiem o co chodzi ... 


  • KuzynProcesor lubi to

#9 Poparzona bazylia

Poparzona bazylia

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • Chocorozec_xxx

Napisano 26 February 2017 - 21:39

Czy aby przed próbą wgrania skina nie używałes jakichkolwiek stron do "dodatków" Konta? 

Jesli nie, możliwe że to błąd, radziłabym zaczekać Ci do jutra, możliwe że to cos się stało bo trwają jakies prace techniczne?

Nie wiem, nie miałam takiej sytuacji, ale życzę powodzenia!


  • KuzynProcesor lubi to

Pomogłam?

Daj Diax'a!

 


#10 PopeDarien1234

PopeDarien1234

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Kubuw

Napisano 17 September 2017 - 13:55

Witam!

Jakieś pół roku temu zakupiłem sobie minecraft premium. Cały czas śmigał mi bez problemu. Nawet wczoraj udało mi się zagrać rundkę Survival Games. Dzisiaj szukałem nowego skina dla mnie. Kiedy go znalazłem i chciałem "Wgrać" do mojego konta po 1000 próbach nie udało mi się zalogować na konto...

Po wielu nieudanych próbach logowania na

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 poszedłem na stronę Mojang, gdzie używając tego samego e-maila i hasła zalogowałem się bez problemu. Zmieniłem hasło i e-mail (myślałem, że to coś pomoże). Po wszystkich zmianach nadal nie mogłem zalogować się na minecraft.net, ponieważ po wpisaniu danych i kliknięciu login wyskakiwał mi komunikat "Oops, unknown username or password. If you are logging in with a Mojang account make sure to use your e-mail address as username."

Kiedy mój stan psychiczny był na skraju załamania wszedłem do gry. Ku mojemu zdziwieniu mogłem śmigać na wszystkich serwerach i grać bez problemu, ponieważ dawno temu zaznaczyłem opcję, aby logowało mnie zawsze na tym koncie. Wydawało mi się to dziwne, dlatego wylogowałem się z launchera i spróbowałem zalogować się z powrotem. NIE UDAŁO SIĘ. Wyskakiwał mi komunikat wciskający mi, że hasło lub e-mail, który wpisałem jest nie prawidłowy. 

 

Naprawdę nie mam pojęcia co z tym zrobić... Wszystko zaczęło się od chęci zmiany skina i wyszedł z tego taki sajgon.

 

Może ktoś z Was miał podobny problem? Jeśli tak to piszcie jak go rozwiązaliście lub podajcie mi jakieś wskazówki co mam z tym zrobić, bo ja już nie mam do tego siły. Zależy mi na tej grze, ponieważ nagrywam filmy na YouTube głównie z tej gry, a ponad to kosztowała mnie ona 80 złotych.

 

Dodam jeszcze, że gdy chcę migrować moje konto Minecraft po wpisaniu wszystkich danych wyskakuje komunikat "Error: Zbyt wiele nieudanych prób"

ja też tak samo mam i neo moge sie zalogować wpisuje nick haslo i wyskakuje mi taki komunikat: "Logowanie nie powiodło się. Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

,,


  • KuzynProcesor lubi to

#11 Patrisful

Patrisful

    Technologiczny Znawca

  • Użytkownik+
  • 222 postów
  • Patrisful

Napisano 17 September 2017 - 13:58

Może osoba od której odkupiłeś konto je odzyskała. 


  • KuzynProcesor i PopeDarien1234 lubią to

#12 PopeDarien1234

PopeDarien1234

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Kubuw

Napisano 17 September 2017 - 14:07

Już 5 dzień nie moge sie zalogować.Taki komunikat wyskakuje "Logowanie nie powiodło się. Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

,,.

 

P

rosze o jakąś podpowieć lub wskazówkę. Z góry dziekuję i pozdrawiam.


ale jak?

 

mogą odzyskać jak pisało u tego co kupilem  ze konto tylko 1 osobowe ze inna nie ma dostępu


jąkąś wskazówkę  lub podpowieć prosze . Z góry dzięki.


pomożecie?
 


  • KuzynProcesor lubi to

#13 Patrisful

Patrisful

    Technologiczny Znawca

  • Użytkownik+
  • 222 postów
  • Patrisful

Napisano 17 September 2017 - 14:09

Kupując konto premium przez PayPal lub przelew bankowy otrzymuje się id transakcji. Osoba, która je posiada - ma prawo właściwe do posiadania konta.

Wysyłając na Help Mojang id transkacji z prośbą o reset danych automatycznie oddają grę osobie, która ją zakupiła.

 

Możliwe, że osoba od której kupiłeś robi tak:

1. Sprzedaje konto.

2. Odczekuje pół roku, aby zgasić podejrzenia.

3. Odzyskuje konto poprzez Mojang.

---

Sam kiedyś byłem w podobnej sytułacji, ale udało mi się postraszyć gościa to oddał pieniądze. Ostatecznie zdecydowałem się na zakup konta samemu za 100 zł. ;)


  • Paat lubi to

#14 PopeDarien1234

PopeDarien1234

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Kubuw

Napisano 17 September 2017 - 14:13

ale dobra daje sobie spokój


46.50zł w plecy kurde.:(



#15 Patrisful

Patrisful

    Technologiczny Znawca

  • Użytkownik+
  • 222 postów
  • Patrisful

Napisano 17 September 2017 - 14:14

Nie możesz przypadkiem zmienić sobie skina przez oryginalny launcher od Minecraft - on to umożliwia.

Skoro logować do gry się możesz. 



#16 KuzynProcesor

KuzynProcesor

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Procesor

Napisano 19 September 2017 - 16:08

Napisz do Mojangu lub do minecraft.net
Pewnie masz tam telefon w zakładce Kontakt czy innej
Poco zakładać serwer Bukkit? Lepiej wybrać serwer BungeeCord na własnym ruterze!



Server%20Created.png


#Bukkitfornoobs

#17 KukiGamingYT

KukiGamingYT

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • KukiGamingYT

Napisano 24 June 2018 - 06:58

To Jest wina McLeaks... Sam mam taki problem... Zainstaluj McLeaks

wejdz w niego i kliknij Mojang

GOTOTWE!



#18 soból_master

soból_master

    Brat Stali / Lego Majster

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 24 June 2018 - 07:08

Logujcie się za pomocą mail'a z konta minecraft albo jak macie stary mc to swoim nickiem :/


opencraft.pl 


#19 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 24 June 2018 - 08:39

To Jest wina McLeaks... Sam mam taki problem... Zainstaluj McLeaks

wejdz w niego i kliknij Mojang

GOTOTWE!

Ta, i po cholere ma instalować jakieś g**no do kradzenia kont?!...

 

+ Odkop


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#20 soból_master

soból_master

    Brat Stali / Lego Majster

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 24 June 2018 - 10:41

@Katniss Popieram. 

Jeśli ktoś tego używa to chce "zabić" minecrafta. Kupując premke wspierasz twórców MC. 


opencraft.pl