Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Inne] Otwarta rekrutacja - GoldRapid.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Warwarin

Warwarin

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów
  • Warwarin

Napisano 17 November 2013 - 09:23

Witajcie forumowicze !

Jestem Technikiem powstającej sieci serwerów GoldRapid.pl. Poszukujemy ogarniętych graczy, którzy znają się na tym co robią.
Mile widziane osoby z dużym dowiadczeniem, spokojne, rozważne, inteligentne, kulturalne, potrafiące rozmawiać z innymi.

Sieć serwerów na początku składać się będzie z czterech lub trzech serwerów połączonych ze sobą (po około 200-400 slotów na serwer).
W przyszłości dodamy także inne serwery. Trwają pracę nad serwerami oraz nad panelem www i forum.
W tej chwili mamy już wykupiony serwer dedykowany z 32 Gb RAMu, stronę oraz serwer TeamSpeak3.


Potrzebne Osoby:

Administratorzy, Moderatorzy, Kreatywni Budowniczy, Technicy, Graficy, Webmasterzy oraz YouTuberzy.

Wymagamy:

Wymagamy posiadania TeamSpeak3 oraz działającego mikrofonu. Minimalna granica wiekowa to 15 lat (najlepiej osoby 18+).

Oferujemy:

Pracę w wolnych chwilach, zespół z miłą i przyjazną atmosferą, rozwój, awansowanie na wyższe rangi, nagrody i prezenty za dobrą współpracę i super pomysły...


Dane Kontaktowe:

E-mail: [email protected]
Skype: Warwarin19
*Adres TeamSpeak3: ts.goldrapid.pl

W wiadomości proszę o krótkie przedstawienie się oraz opisanie swoich umiejętności,
doświadczenia, możliwości oraz pozostawienie danych kontaktowych.
Bardzo Proszę o nie spamowanie głupimi wiadomościami.
Jeśli znasz kogoś kto powinien zobaczyć to ogłoszenie daj Mu link do niego:




Dziękuje każdemu kto przeczytał ogłoszenie.
Warwarin


Tworzę serwer Survival w starym stylu, ale w nowoczesnym wydaniu o nazwie SimpleCraft.

 

TeamSpeak3: simplecraft.pl (100 slotów)

Serwer Minecraft: simplecraft.pl (100 slotów)


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrBokserek

MrBokserek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • MrBokserek

Napisano 17 November 2013 - 13:38

Wiek: 13 

Doświadczenie:Były Admin na serwerze WordCraft 100 slot Helper na 3 serwera Mod na 2 serwerach Budowniczy na 2

Kontakt:PW forum skype: mrbokserek.wordcraft

Podanie na:Budowniczego



#3 ZaBijakaGaMing

ZaBijakaGaMing

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • Zabijak

Napisano 17 November 2013 - 13:41

Na WebMastera i technika TS3.

Imię: Mateusz

Nick: MateuszN12

Wiek: 13 wiem że będzie odrzucone

Staż: 2 lata.



#4 Warwarin

Warwarin

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów
  • Warwarin

Napisano 18 November 2013 - 03:48

@MrBokserek 

Jeżeli chodzi o budowniczego to nie trzymam się "twardo" tych 15 lat. Chciałbym zobaczyć co potrafisz.

 

@ZaBijakaGaMing

Niestety muszę odrzucić Twoje podanie z powodu wieku. Nadal jednak możesz się starać o budowniczego lub moderatora - wszystko zależy od umiejętności.

 

P.S. Na razie serwery nie są ukończone, więc wymagania są ogólne dla wszystkich serwerów. Gdy poszczególne serwery zostaną ukończone zamieszczę szczegółowe wymagania dla poszczególnych rang na danym serwerze.


Tworzę serwer Survival w starym stylu, ale w nowoczesnym wydaniu o nazwie SimpleCraft.

 

TeamSpeak3: simplecraft.pl (100 slotów)

Serwer Minecraft: simplecraft.pl (100 slotów)


#5 Warwarin

Warwarin

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów
  • Warwarin

Napisano 18 November 2013 - 04:50

Informacje dla zainteresowanych.

 

W tej chwili zajmuję się serwerem Więziennym, którego jestem opiekunem. Jest to typowy serwer Jail z ekonomią.

Trwają także prace nad innymi serwerami.

 

Pozdrawiam,

Warwarin


Tworzę serwer Survival w starym stylu, ale w nowoczesnym wydaniu o nazwie SimpleCraft.

 

TeamSpeak3: simplecraft.pl (100 slotów)

Serwer Minecraft: simplecraft.pl (100 slotów)


#6 ZaBijakaGaMing

ZaBijakaGaMing

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • Zabijak

Napisano 18 November 2013 - 15:57

Na Moderatora.

Imię: Mateusz

Nick: MateuszN12

Wiek: 13 wiem że będzie odrzucone

Staż: 2 lata.

Doświadczenie i znajomość komend: Doświadczenie mam duże, komendy 7/10



#7 Warwarin

Warwarin

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów
  • Warwarin

Napisano 19 November 2013 - 17:48

@Up

 

"Doświadczenie i znajomość komend: Doświadczenie mam duże, komendy 7/10" - Dla mnie takie coś jest

śmieszne, może jakiemuś za przeproszeniem "gimbusowi" takie coś cokolwiek mówi, ale mi niestety nie.

Jak Ci powiem, że znam treść jakiegoś tam zbioru książek na np. 6/10 to będziesz wiedział ile książek przeczytałem?

Albo jak dobrze w praktyce znam ich treść? Będziesz przynajmniej wiedział jakie książki czytałem? Jaki typ książek czytałem?

(...) No właśnie... Mogłeś nie wiedzieć, że ja akurat nie lubię, gdy ktoś tak pisze, dlatego dam Ci szansę :)


Tworzę serwer Survival w starym stylu, ale w nowoczesnym wydaniu o nazwie SimpleCraft.

 

TeamSpeak3: simplecraft.pl (100 slotów)

Serwer Minecraft: simplecraft.pl (100 slotów)


#8 PoZZZytywny

PoZZZytywny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • PoZZZytywny

Napisano 19 November 2013 - 20:29

Nick : PoZZZytywny Wiek : 16 lat Kim ? : Administrator + mogę pomagać w budowie Imię : Dawid Staż : No takie 1,5 lata Doświadczenie : Podstawowe komendy ( WordEdit + inne) + zawsze mogę się nauczyć Coś o sobie : To tak Imię i wiek (up) chodzę do technikom gastronomicznego . Lubię dziewczyny oceny średnie Lubię gry zwłaszcza Moba Rpg mmo survival . Sprawne mikro i wolny czas : Tak jest Mam nadzieję że to co napisałem wystarczy ( i przepraszamy za błędy piszę na telefonie ) .

#9 NagłyAtakGracza

NagłyAtakGracza

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • AttmPG

Napisano 19 November 2013 - 21:29

Na Budowniczego

Imię: Mateusz

Nick: NaGGamePlay

Wiek: 13

Byłem Budowniczym i Adminem na serverze HardCraft na I Edycji a aktualnie 

zajmuje się budową mapy survival i pomagam przy budowie innej mapy 

Kontakt: PW na forum lub skype: naggameplay



#10 Warwarin

Warwarin

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów
  • Warwarin

Napisano 20 November 2013 - 21:05

@All

 

Napiszcie do mnie na skype, gdy znajdę trochę czasu to pogadamy.

Niestety w przyszłym czasie będę raczej nieobecny z powodów prywatnych.


Tworzę serwer Survival w starym stylu, ale w nowoczesnym wydaniu o nazwie SimpleCraft.

 

TeamSpeak3: simplecraft.pl (100 slotów)

Serwer Minecraft: simplecraft.pl (100 slotów)


#11 MrBokserek

MrBokserek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • MrBokserek

Napisano 21 November 2013 - 13:39

@Warwarin

 

Jak coś to ja mogę budowle ich zobaczyć jak idą na budowniczego



#12 Warwarin

Warwarin

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów
  • Warwarin

Napisano 21 November 2013 - 14:52

@MrBokserek

 

Bez urazy, ale nie. Sam ocenie jakie są ich zdolności budowlane i/lub administracyjne.
Uważam, że nie jesteś do tego odpowiednią osobą.


Tworzę serwer Survival w starym stylu, ale w nowoczesnym wydaniu o nazwie SimpleCraft.

 

TeamSpeak3: simplecraft.pl (100 slotów)

Serwer Minecraft: simplecraft.pl (100 slotów)


#13 MrBokserek

MrBokserek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • MrBokserek

Napisano 22 November 2013 - 15:56

Spoko ;) Kiedy bd na skype?
 



#14 Warwarin

Warwarin

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów
  • Warwarin

Napisano 23 November 2013 - 13:24

Reklama sieci serwerów.

Rekrutacja na większość rang jest wstępnie zamknięta. Kilka do kilkunastu osób zupełnie wystarczy by na początku ogarnąć serwer Prison. Nie martwcie się, nadal jednak można się zgłaszać. W przyszłości wznowię rekrutacje do tego serwera lub do innego, np. skyblock czy minigames :) W tej chwili brakuje jedynie grafika oraz kilku YouTuberów, którzy nagrają reklamy.

Tworzę serwer Survival w starym stylu, ale w nowoczesnym wydaniu o nazwie SimpleCraft.

 

TeamSpeak3: simplecraft.pl (100 slotów)

Serwer Minecraft: simplecraft.pl (100 slotów)


#15 HouseMusicPL

HouseMusicPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 108 postów

Napisano 23 November 2013 - 16:14

Nie żeby coś... MrBokserek to osoba ze słomianym zapałem,bez przerwy chwali się że zna skkf'a. Napewno ma mniej niż 13 lat. Stawiam na 10. Próbował dostać się do mojej ekipy.

#16 Warwarin

Warwarin

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów
  • Warwarin

Napisano 25 November 2013 - 14:24

Wielkie dzięki dla moderatora, który skasował Wasz ^ spam. MrBokserek nie jest już w załodze budowniczych za swoje zachowanie na forum.


Tworzę serwer Survival w starym stylu, ale w nowoczesnym wydaniu o nazwie SimpleCraft.

 

TeamSpeak3: simplecraft.pl (100 slotów)

Serwer Minecraft: simplecraft.pl (100 slotów)


#17 Siv3ens

Siv3ens

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Siv3ens

Napisano 27 November 2013 - 23:42

Witam bardzo serdecznie ;) Jeżeli znalazła by się jakaś wolna posada na Moderatora/Budowniczego to bardzo chętnie mógłbym pomóc wam przy serverze :)

A oto moje podanie:

Nazywam się Bartek i mam 13 lat , dbam o kulturę, potrafię unikać błędów ortograficznych ( ale czasem się zdarzają ) i zbędnych kłótni które do niczego nie prowadzą, interesuje się sportem i grami komputerowymi , ostatnio zacząłem nawet próbować ogarnąć coś w montowaniu filmów :)
W minecraft posiadam nick Siv3ens , jeżeli chodzi o kontakt to można się ze mną porozumiewać przez Skype, TeamSpeak3, Email lub poprostu PW. W przypadku rangi Budowniczego znam podstawowe komendy do tworzenia jak i do banów, gdyby jakiś Gracz naruszał Regulamin ;) Chciałbym dołączyć do miłej, zabawnej i uczciwej Ekipy, która nie grozi banem lub utratom rangi za błąd w wykonaniu pracy. Oczywiście jak chyba prawie każdemu należy się czas, aby zaplanować/przemyśleć swoje zadanie przed jego wykonaniem. Mam coś zbudować ? Powiedz co, gdzie, w jakim stylu i daj trochę czasu ;)
Chcesz jakieś SS-y moich budowli ? Wystarczy poprosić :) Podobno mój " Szef " HouseMusicPL z innego servera na którym miałem rangę Budowniczy dołączył do twojej Ekipy, on może ci się wypowiedzieć na temat mnie. Jak się nie dostanę to trudno :/

Jeżeli nastąpiły jakieś błędy to przepraszam, piszę z telefonu ;)

Mam nadzieję że to wystarczy, dzięki za uwagę.

Pozdrawia Siv3ens ;)

#18 Warwarin

Warwarin

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów
  • Warwarin

Napisano 28 November 2013 - 19:20

Rekrutacja na TeamSpeak3, adres: ts.goldrapid.pl

 

P.S. Serwer dedykowany został już zakupiony.


Tworzę serwer Survival w starym stylu, ale w nowoczesnym wydaniu o nazwie SimpleCraft.

 

TeamSpeak3: simplecraft.pl (100 slotów)

Serwer Minecraft: simplecraft.pl (100 slotów)


#19 Siv3ens

Siv3ens

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Siv3ens

Napisano 28 November 2013 - 20:26

@UP

 

Jutro chętnie pokażę się na ts 



#20 Warwarin

Warwarin

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów
  • Warwarin

Napisano 29 November 2013 - 21:21

Temat do zamknięcia. Rekrutacja na TeamSpeaku.


Tworzę serwer Survival w starym stylu, ale w nowoczesnym wydaniu o nazwie SimpleCraft.

 

TeamSpeak3: simplecraft.pl (100 slotów)

Serwer Minecraft: simplecraft.pl (100 slotów)