Skocz do zawartości


Zdjęcie

pluginy rpg i kilka skryptów


Najlepsza odpowiedź Gipad , 12 November 2013 - 10:17

3. to wgraj sobie plugin Ultimate Arena, z tego co szukałem jest tam i pozostała część minigier, paintball,spleef,mob arena i wiele wiele innych, - http://dev.bukkit.or.../ultimatearena/

 

4. dobrze skonfigurować trzeba Simple ragion market i uzyskasz to o co prosisz.. powiem tak łatwe to nie jest ale mi się udało więc da się. - http://dev.bukkit.or...-region-market/

 

PS: jak byś miał duży problem z konfiguracją SRM to zapraszam na PM bo jest tego troche.

Mam nadzieję że pomogłem..

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wollek

Wollek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 526 postów
  • PanWollek

Napisano 12 November 2013 - 01:04

Sieeeemaneczko!

Szukam
1. Pluginu w którym można tworzyć nowe zbroje czy miecze z nową nazwą z np. enchantem ochrona 6
2. Pluginu lub najlepiej skryptu który będzie robił to, ze jak gracz zabije 2 gracza to nie rozsypie mu się caly ekwipunek tylko np. 2 losowe itemki z jego ekwipunku a pozostałość jego wyposażenia bedzie dalej po śmierci w jego ekwipunku.
3. Pluginu który ma w sobie połączoną minigre spleef, pvp, paintball, mob arena (lub inny plugin który łączy w sobie któreś z tych minigier) prosiłbym też z jakąś instrukcją.
4. Plugin który bedzie dawał automatycznie działki a jeśli gracz nie gra na serwerze okreslona ilość czasu to aby taka działka została automatycznie usuwana i zająć ja mógł inny gracz (ważne aby jak juz usunęło gracza to zeby działka powracała do swego pierwotnego surowego stanu)
5. Skrypt który zamieni komendę /warp miasto na /miasto (przy czym ta podstawowa komenda nadal może działać)

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Michał

Michał

    Młody Cytrusek

  • Użytkownik+
  • 1425 postów

Napisano 12 November 2013 - 02:40

5. Możesz użyć pluginu MultiCommand.



#3 Will

Will

    Zwiadowca

  • Użytkownik+
  • 1621 postów

Napisano 12 November 2013 - 07:22

1. Tim The Enchanter



#4 Gipad

Gipad

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Gipad

Napisano 12 November 2013 - 10:17   Najlepsza odpowiedź

3. to wgraj sobie plugin Ultimate Arena, z tego co szukałem jest tam i pozostała część minigier, paintball,spleef,mob arena i wiele wiele innych, -

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

4. dobrze skonfigurować trzeba Simple ragion market i uzyskasz to o co prosisz.. powiem tak łatwe to nie jest ale mi się udało więc da się. -

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

PS: jak byś miał duży problem z konfiguracją SRM to zapraszam na PM bo jest tego troche.

Mam nadzieję że pomogłem..



#5 Warwarin

Warwarin

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów
  • Warwarin

Napisano 11 December 2013 - 05:30

Sieeeemaneczko!

Szukam
1. Pluginu w którym można tworzyć nowe zbroje czy miecze z nową nazwą z np. enchantem ochrona 6
2. Pluginu lub najlepiej skryptu który będzie robił to, ze jak gracz zabije 2 gracza to nie rozsypie mu się caly ekwipunek tylko np. 2 losowe itemki z jego ekwipunku a pozostałość jego wyposażenia bedzie dalej po śmierci w jego ekwipunku.
3. Pluginu który ma w sobie połączoną minigre spleef, pvp, paintball, mob arena (lub inny plugin który łączy w sobie któreś z tych minigier) prosiłbym też z jakąś instrukcją.
4. Plugin który bedzie dawał automatycznie działki a jeśli gracz nie gra na serwerze okreslona ilość czasu to aby taka działka została automatycznie usuwana i zająć ja mógł inny gracz (ważne aby jak juz usunęło gracza to zeby działka powracała do swego pierwotnego surowego stanu)
5. Skrypt który zamieni komendę /warp miasto na /miasto (przy czym ta podstawowa komenda nadal może działać)

Przyłączam się do punktu 2 :) Zna ktoś taki plugin, który wysypuje losowo itemki po śmierci ;?


Tworzę serwer Survival w starym stylu, ale w nowoczesnym wydaniu o nazwie SimpleCraft.

 

TeamSpeak3: simplecraft.pl (100 slotów)

Serwer Minecraft: simplecraft.pl (100 slotów)